نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

با توجه به برگزاری موفق نمایشگاه در و پنجره: مشکلات تولید کنندگان در وزارت صمت پیگیری خواهد شد | اخبار نمایشگاه ها

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران،شخصا مشکلات تولید کنندگان در و پنجره را به سرپرست وزارت صمت منتقل و مطالبات این صنف را پیگیری می کند.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه، دکتر بهمن حسین زاده  روز گذشته  از غرفه های سیزدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره و صنایع وابسته بازدید کرد و با تولید کنندگان  در خصوص آخرین وضعیت تولید و صادرات در و پنجره و مشکلاتی که با آن روبرو هستند ، به گفتگو پرداخت.

وی در این بازدید از  غرف مختلف از جمله  غرفه شرکت تولیدی در و پنجره سکو  دیدن کرد و با آقای پورفلاح مدیر عامل شرکت سکو به صحبت نشست

پورفلاح با اظهار خرسندی از برپایی نمایشگاه در و پنجره گفت : مهمترین مشکل واحدهای تولیدی در و پنجره های دو و چند جداره، نوسان نرخ ارز است که موجب شده تا در خصوص تامین به موقع مواد اولیه با مشکل جدی روبرو باشیم.

دکتر حسین زاده دراین بازدید  تاکید کرد  که مشکلات و دیدگاههای تولید کنندگان و صنعتگران صنف در و پنجره را شخصا به سرپرست محترم وزارت صمت منتقل خواهد کرد.

برپایه این گزارش، عده ای دیگر از  غرفه داران دردیدار با دکتر حسین زاده، خواستار افزایش و تمدید زمان برگزاری نمایشگاه در و پنجره از 4 روز به 6 روز شدند و گفتند: برپایی این نمایشگاه موجب شده تا بازار در و پنجره تا اندازه ای رونق گیرد و ارتباط رو در رو و بی واسطه،  زمینه همکاری بیشتری میان تولید کننده،  مصرف کننده و سازندگان را فراهم کرده است.

در این بازدید همچنین دیگر شرکت کنندگان در نمایشگاه هم از دکتر حسین زاده خواستند تا از این پس تمامی نمایشگاهها حتی در شرایط غیر کرونا نیز به شکل فعلی (بازدید تنها برای متخصصین ) برگزار شود.

بنا بر این گزارش  مشارکت کنندگان، شکل فعلی برگزاری نمایشگاه ( بازدید برای عموم ممنوع ) را بهترین شکل برپایی نمایشگاه و مصداق کاملی از یک نمایشگاه تخصصی دانستند و خواستار تداوم این نوع برگزاری برای همیشه شدند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top