نمایشگاه ها

غرفه سازی نمایشگاهی | بهترین غرفه‌ سازان نمایشگاهی تهران

تیم تحقیقی خبری اخبار نمایشگاه با بررسی میدانی شرکت های غرفه سازی در اینجا قصد دارد بهترین شرکت های فعال غرفه سازی نمایشگاهی در تهران را که حاصل بررسی عملکرد ، اعتبار و رضایت مشتریان این مجموعه ها بوده است، معرفی نماید.

در نمایشگاه‌ها یکی از بهترین و مهمترین روشهای بازاریابی است. حتی در حال حاضر که با وجود شبکه‌های اجتماعی نیاز حضوری را در بسیاری مناسبت‌ها کمرنگ شده است باز نمی‌توان از نقش شرکت در نمایشگاهها جهت بازاریابی مستقیم و رو در رو گذشت. یکی از موارد مهم و تاثیر گزار در مورد شرکت در نمایشگاه غرفه‌‌های نمایشگاه میباشد. در واقع غرفه‌ها به نحوی ویترین کسب و کار شما به حساب می‌آید لذا نوع طراحی و شکل و فرم خیلی مهم است. مسئله بعدی در این مورد هزینه طراحی و ساخت غرفه‌ها میباشد. با توجه به این مسائل ما سعی داریم در این نوشته شما را  با بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی تهران از میان انواع شرکت غرفه سازی تهران  آشنا کنیم تا بتوانید بهترین کارایی و بازده را در نمایشگاهها با یک غرفه سازی حرفه‌ای داشته باشید.

شرکت غرفه سازی اشل سازان

اشل سازان را می‌توان به عنوان یکی از بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی تهران نام برد. این شرکت که فعالیت خود را از سال 89 آغاز کرده است در دو بخش غرفه سازی و طراحی داخلی مشغول است. جالب است بدانید این شرکت تا کنون 800 غرفه نمایشگاهی به اجرای در آورده است و بالغ بر 200 پروژه در زمینه بازسازی و طراحی انجام داده است.

اشل سازان که یکی از شرکت های غرفه سازی تهران است که دارای گرید  A  در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی است.

در مورد بحث غرفه سازی  که بیشتر مورد نظر ما است می‌ توان به قابلیت اجرایی  ساخت غرفه تا 5000 متر در هر نمایشگاهی اشاره کرد که خود این عدد گواهی است بر این که چرا ما اشل سازان را در لیست بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی تهران قرار داده‌ایم.

اشل سازان دارای سایت فوق العاده جذابی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم به آن سر بزنید و نمونه کارهای انجام شده را مشاهده بفرمایید و ادعای ما را تایید کنید. شما در سایت ویدیوهایی از مراحل غرفه سازی نمایشگاهی و طراحی و ساخت غرفه خواهید دید که خالی از لطف نیست. همچنین در کنار بررسی غرفه سازی تهران که در اینجا می توانید بررسی کنید، اطلاعات زیادی در زمینه نمایشگاهها و زمان برگزاری میتوان یافت.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت
شرکت اشل سازان | eshelsazan

شرکت نیل نوین خلاق

شرکت نیل نوین خلاق تهران با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و متخصص شامل کارشناسان ارشد طراحی صنعتی و معماری در راستای نیل به اهداف مورد نظر مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها با توجه به چشم انداز کلی و مشخص آن ها تا پایان مسیر و در نهایت، رسیدن به آن اهداف در کنارشان خواهد بود.

شایان ذکر است، گروه نیل برای تحقق  بخشیدن به آرمان های شرکت های مذکور از طریق ارائه راهکارهای استاندارد و به روز طی جلسات مختلف و متعدد هم یار و همراه آنهاست.

خدمات گروه نیل نوین خلاق تهران:

مشاوره طراحی و ساخت:

در نیل آغاز فرآیند غرفه سازی مبنی بر استراتژی مشارکت کنندگان و بررسی اهداف ایشان جهت شرکت در نمایشگاه آغاز می شود.

طراحی غرفه های نمایشگاهی:

با توجه به در اختیار داشتن طراحان صنعتی نیل مدعی بر طراحی کاربر محور است، تا فضایی متناسب با نیاز و کاربری مشارکت کنندگان با در نظر گرفتن سایر پارامترهای زیبایی شناسی و برندینگ آنها به انجام برساند.

ساخت غرفه های نمایشگاهی:

ساخت غرفه پس از تایید طراحی و تایید نقشه های فنی از سوی مشارکت کننده آغاز می شود. نیل از صفر تا صد ساخت، نصب و همچنین چیدمان غرفه در کنار ایشان است.

ضمانت پشتیابی در طول برگزاری:

گروه نیل در طول برگزاری نمایشگاه کنار مشارکت کنندگان خواهد بود.

آدرس: تهران، اختیاریه، خیابان شهید برادران رحمانی، خیابان شهید حسین عرفاتی غربی، پلاک ۱۲، واحد ۴۴

شماره تماس: ۲۶۶۱۲۱۹۷-۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۰۳۲۳۸۸۱۸۰

وبسایت: www.nilnovin.com

اینستاگرام: Instagram.com/nilnovinkhalaghtehran

آدرس ایمیل: nilnovin.tehran@gmail.com

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

شرکت غرفه سازی سهلان نما

این شرکت در سال 1371 وارد حوزه صنعت غرفه سازی  نمایشگاهی و محصولات مرتبط، مبلمان و پارتیشن اداری شد. نگاهی به وب سایت شرکت شما را با تنوع محصولی و منحصر بفرد آنها آشنا میکند. به دلیل این تنوع محصولی ما آن را در زمره یکی  از بهترین غرفه سازی تهران قرار داده ایم.

از جمله محصولات منحصر بفرد که باید نگاه ویژه ای به آن داشت چادر های آلومینیومی بدون ستون است که این محصول برای اولین بار در ایران از سوی شرکت غرفه سازی تولید شده است.

بقیه محصولات را میتوان تحت عناوین زیر نام برد.

 • پارتیشن فریم لس (Frameless Partition)
 • پارتیشن دو جداره اداری کلیپ
 • سازه نمایشگاه مستر (ماکسیما)
 • کف سازی، سن، استیج پیش ساخته
 • خانه، دفتر و انبار پیش ساخته

و سایر محصولات که هر کدام از این محصولات در غرفه سازی نمایشگاهی ، دارای مزایای بسیار زیادی هستند که ما به شما توصیه میکنیم برای اطلاع یافتن از سایر محصولات و نیز آشنایی با مزایا و نمونه کار ها به سایت این شرکت مراجعه کنید و طراحی و ساخت غرفه این شرکت را بررسی نمایید.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی سهلان نما

شرکت مهندسی و نمایشگاهی فرارنگ

شرکت مهندسی و نمایشگاهی فرارنگ با بیش از یک دهه سابقه غرفه سازی و ساخت سالم های نمایشگاهی ، از شرکتهای پیشرو و معتبر در نمایشگاههای داخلی و خارجی می باشد. این شرکت دارای گریدA
غرفه سازی ، تیم متخصص کارگاه غرفه سازی مجهز و کلیه امکانات دیگر می باشد. شعار این شرکت کیفیت بالا ، قیمت مناسب و تحویل سریع و به موقع کار می باشد که گواه آن شرکتهای بزرگی هستند که سالیان متوالی به صورت مستمر با این شرکت همکاری می کنند. جهت سفارش کار و استعلام قیمت کارشناسان این شرکت همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 بعداز ظهر در خدمت شما عزیزان هستند.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

غرفه سازی آگور

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی آگور با هدف ارائه خدمات شخصی‌سازی شده و حرفه‌ای در طراحی، ساخت و نصب غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت دارای تیمی از متخصصان مجرب و خلاق است که با ترکیب دانش فنی و هنر طراحی، به ارائه غرفه‌هایی منحصر به فرد و جذاب می‌پردازند. آگور با توجه به نیازها و محدودیت‌های هر مشتری، به طور دقیق غرفه‌هایی را طراحی و ساخت می‌دهد که هماهنگی کامل با هدف و شعار مشتری را دارند.

خدمات اصلی شرکت آگور عبارتند از:

1. طراحی غرفه نمایشگاهی: تیم طراحان شرکت با توجه به نیازها و استراتژی مشتری، طرح‌های سه بعدی و واقع‌گرایانه‌ای را برای غرفه‌های نمایشگاهی ایجاد می‌کنند. طراحی‌ها شامل طرح مفهومی، طراحی داخلی و بیرونی غرفه و استفاده از مواد و تکنولوژی‌های نوین است.

2. ساخت غرفه نمایشگاهی: با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متخصصین ماهر، غرفه‌ها با کیفیت بالا ساخته می‌شوند. مواد ساخت از جمله چوب، فلز و شیشه و متریال‌های دیگر در اجرای طرح‌ها استفاده می‌شود.

3. نصب و راه‌اندازی: تیم فنی شرکت، غرفه‌ها را با دقت و دقت بالا در محل نمایشگاه نصب و راه‌اندازی می‌کند. آن‌ها به جزئیات کوچک مثل نورپردازی، دکوراسیون داخلی و سیستم‌های الکترونیکی توجه می‌کنند تا غرفه به شکل مطلوب و قابل توجهی به نمایش درآید.

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی آگور متعهد است تا با ارائه طراحی‌های استثنایی و اجرایی کیفیت بالا، مشتریان خود را برای کسب موفقیت در رویدادها و نمایشگاه‌های صنعتی یاری نماید.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت
غرفه سازی آگور

سهلان نماد

سهلان نماد ابتدا در سال 1372 با طراحی و ساخت تجهیزات فروشگاهی وارد عرصه رقابتی شد. در سال 1375 واحد نمایشگاهی خود را به طور مستقل اندازی کرد و به یگی از فعالان حوزه نمایشگاهی تبدیل شد. حال آنکه چرا ما این شرکت را در زمره بهترین شرکت غرفه سازی قرار داده‌ایم بر میگردد به آمار و ارقام جذاب این شرکت در زمینه های گوناگون حوزه نمایشگاهی.

با هم  نگاهی به این اعداد و ارقام می‌اندازیم.

 •  در جریان باشید که سهلان نما در مساحتی به بزرگی 14000 متر مربع 3 کارخانه تولیدی در اختیار دارد که 1400 متر مربع آن به فضای اداری اختصاص دارد. با استفاده از این حجم از فضا و بهره‌مندی از بهره مندی از 130 نیروی انسانی متخصص و نیمه متخصص سالانه:  
 • توان تولید 27000 مترمربع پارتیشن
 • تجهیز 200000 مترمربع فضای نمایشگاهی
 • توانایی مسقف کردن 50000 مترمربع فضای نمایشگاهی را در سال دارا میباشد.

آیا این اعداد  دلیل قانع کننده‌ای برای قرار دادن این شرکت در زمره بهترین شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی نیست؟

با مراجعه به وب سایت شرکت انواع محصولات این شرکت را در طراحی و ساخت غرفه که دارای دسته‌بندی پارتیشن اداری، مبلمان اداری، سازه نمایشگاهی، تجهیزات اداری میباشد مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

شرکت غرفه سازی سرو پارس

شرکت سرو پارس یکی از شرکت های غرفه سازی تهران  است و با توجه به سابقه 25 ساله در امر غرفه سازی نمایشگاهی می‌توان آن را یکی بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی تهران به حساب آورد. این شر کت جدا از فعالیت در زمینه غرفه سازی که خود این فعالیت را در دو بخش ساخت و ساز و مدولار انجام میدهند در زمینه های  زیر نیز فعالیت دارد.

معماری داخلی

طراحی داخلی دفاتر، فروشگاهها و خانه ها

مبلمان

ساخت و طراحی و اجرای مبلمان اداری و تجاری

سایر فعالیت های این شرکت به صورت زیر است

 • مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها، پاویون ها و همایشها و سمینار ها
 • مشاوره تجاری
 • طراحی گرافیک
 • چاپ و نشر کتب و اوراق نمایشگاهی

یکی دیگر از فعالیت های جالب شرکت سرو پارس که قابل ذکر است اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد. این شرکت غرفه سازی با داشتن بالغ بر 2000 محصول در انبار با قیمت های مناسب یکی از گزینه های جذاب برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی خواهد بود.

فعالیت دیگر این شرکت ثبت نام شرکت های خارجی برای حضور در نمایشگاههای ایران است که این موضوع دلالت بر بین المللی بودن و دید فرا منطقه‌ای شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی تهران دارد.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت
غرفه سازی نمایشگاهی سرو پارس

شرکت غرفه سازی طرح پرداز پایا

طرح پرداز پایا نیز از شرکت های غرفه سازی تهران در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده است. مدیر عامل شرکت قبل از تاسیس حدود ۸ سال در حوزه طراحی داخلی مشغول بوده و سپس بعد از تجربه اندوزی برای تحقق آرزو و اهداف خود طرح پرداز پویا را تاسیس کرده است. جالب است بدانید که حدود ۱۵۰ انجام پروژه موفق در کارنامه این شرکت وجود دارد. نکته جذاب تر در مورد این شرکت یه عنوان شرکت غرفه سازی، فعالیت در بازارهای بین المللی در۵ سال اخیر است که با صادرات محصولات دکوراسیون داخلی باعث ارز آوری برای کشور شده است. فکر می کنیم این توضیحات شما را قانع کرده که چرا ما طراح پرداز پایا را در لیست بهترین شرکت های غرفه ‌سازی نمایشگاهی تهران قرار داده‌ایم.

حال به بررسی یک سری از خدمات شرکت طرح پرداز پایا به عنوان شرکتی موفق در طراحی و ساخت غرفه میپردازیم.

مشاوره غرفه سازی طرح پرداز پایا

شما قبل از انجام هر کاری حتی بدون الزام در خرید و انجام پروژه می‌توانید از مشاوره دپارتمان طرح پرداز پایا استفاده کنید.

طراحی طرح پرداز پایا

میدانیم که طراحی مهمترین بخش از انجام پروژه های طراحی داخلی و امور نمایشگاهی است لذا می‌توان این بخش را به شرکت طرح پرداز پایا واگذار نمود.

تولید با ماشین‌آلات مدرن و تمام ایتالیایی

تولید بسیاری از محصولات در خود شرکت انجام میگیرد که این تولیدات توسط ماشین آلات مدرن ایتالیایی به تولید میرسد.

تامین طرح پرداز پایا

برای متریال و بعضی از قطعات در غرفه سازی نمایشگاهی ، جالب است بدانید که طراح پرداز پایا با بهترین شرکت ها و بدون واسطه در تعامل است که این خود باعث کاهش هزینه تولید میشود.

گارانتی غرفه سازی طرح پرداز پایا

اما بخش جالب درباره شرکت طرح پرداز پایا گارانتی  یکساله تمام محصولات و کلیه اقلام تحویلی خود را طبق پیش فاکتور و فاکتور نهایی است.

ده سال خدمات پس از فروش نشانه چیست؟ تنها یک چیز و آن اطمینان از کیفیت انجام کار و محصولات میباشد پس به ما حق دهید که طرح پرداز پایا را در لیست بهترین غرفه سازی تهران قرار دهیم.

پیشنهاد میکنیم که به سایت شرکت طرح پرداز پایا مراجعه کنید و نمونه کارهای طراحی و ساخت غرفه را مشاهده کنید. در سایت این شرکت شما تور مجازی پروژه های انجام شده را میبینید که خالی از لطف نیست و به شما دید بهتری نسبت به انجام پروژه ها میدهد.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت
شرکت غرفه سازی طرح پرداز پایا

شرکت غرفه سازی الماس

مهندسی الماس دارنده گرید A در سیستم رتبه بندی از نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا عضو رسمی انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان ایران می باشد.

غرفه سازی الماس برای برندهایی که می خواهند در محیط نمایشگاه تاثیر متمایز ایجاد کنند با داشتن یک دهه تجربه در زمینه دکوراسیون نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی در طراحی و ساخت با داشتن تیمی مجرب از طراحان معمار و پیمانکاران ممتاز در زمینه دکوراسیون نمایشگاهی و داخلی به محیط شما هویت می بخشد. مهندسی الماس ، با هدف ارائه خدمات خاص در صنعت غرفه سازی امروزه با اجرای بیش از ۳۰۰۰ غرفه نمایشگاهی و بیش از ۲۰۰ پروژه دکوراسیون داخلی توان اجرایی تا ۴۰۰۰ مترغرفه سازی در هر نمایشگاه را دارد. و در این صنعت پیشرو می باشد.

بعد از یک دهه سابقه، فراز و نشیب ها، الماس با حفظ کلاس جهانی قیمت مناسب با کیفیت تجربه های خود را در اختیار مشتریانش می گذارد تا مزیت رقابت خود را به رخ دیگران بکشاند ما در این مدت در صدد بهترین مجریان بودیم. ما تا آخرین لحظه که با مشتری مداری منحصر به فرد تجربه ای ناب و تکرار نشدنی در زمینه ی طراحی و اجرای غرفه شما را یاری می کنیم تا مزیت رقابتی خود را به رخ دیگران بکشانیم تا تنها مخاطب هایتان را جذب کنید

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

شرکت بانیان امید

شرکت بانیان امید، از سال 1364 فعالیت خود را از طریق پایون های تجاری ایران شروع کرد که با صنعت نمایشگاه کشور مرتبط بود. این شرکت در نمایشگاه های دیگر کشورها از قبیل قطر، امارات، عمان و سنگاپور حضور داشت. این شرکت در سال 1368 موفق به عقد قرارداد همکاری و مشارکت با شرکت اکتانورم آلمان شد و به عنوان نماینده انحصاری این شرکت فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرد.

در مراحل بعدی با تولید محصولات و لوازم دکوراسیون منزل، اداری و فروشگاهی فعالیت خود را توسعه داد. در ادامه مرکز مدیریت بهره برداری نمایشگاهی میلاد را با همکاری صندوق ضمانت صادرات ایران تاسیس نمود که خود نشان از توانمندی این شرکت و ارائه خدمات حرفه ای آن دارد. در حال حاضر شرکت بانیان امید در زمینه  برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی فعالیت دارد. این شرکت با نام مرکز مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاهی میلاد در این حوزه شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

کارا طرح بدیع

بدون تعارف دارا بودن گرید A یکی از محکم ترین دلایل ما برای قرار دادن شرکت کارا طرح در زمره بهترین غرفه سازی تهران است. این شرکت دارای سابقه 35 ساله در امور طراحی داخلی و غرفه سازی است.

خدمات شرکت بیشتر در 3 حوزه صنایع چوب، دکوراسیون داخلی و غرفه سازی نمایشگاهی است.

نگاهی به لیست مشتریان این شرکت کاملا شما را با سطح کاری این شرکت آشنا میکند. اسامی همچون ایران رادیاتور، پاک شوما و LG نشان دهنده‌ی سطح تعامل این شرکت با برند های معتبر می‌به عنوان غرفه سازی باشد.

برای دیدن نمونه کارها حتما به سایت شرکت سر بزنید.

اطلاعات بیشتر درباره این شرکت

مطالب مرتبط

آخرین مطالب