نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت ایران چسب

شرکت ایران چسب به منظور بهبود و به روزکردن فن آوری تولید وارتقاکیفی وکمی محصولات خود همواره اقدام به نوسازی ونصب تجهیزات و ماشین آلات جدید ازجمله کوتینگ،برش،بسته بندی در خطوط تولید نموده و همچنین با افزایش تولید و خرید دستگاه های جدید به وسعت فضای این شرکت به متراژ 7700 متر مربع افزوده شد وتداوم این سیاست را یکی از اصول خدشه ناپذیر خود می شمرد.

ایران چسب

محصولات

درباره شرکت ایران چسب

شرکت تولیدی ایران چسب (سهامی خاص) در سال 1349 تاسیس و در فضایی به وسعت 12000متر مربع با بنایی با16300متر مربع همراه 17 پرسنل و 7 دستگاه برش در تولید انواع نوارچسب بسته بندی رسما آغاز به کار نمود.

این شرکت به منظور بهبود و به روزکردن فن آوری تولید وارتقاکیفی وکمی محصولات خود همواره اقدام به نوسازی ونصب تجهیزات و ماشین آلات جدید ازجمله کوتینگ،برش،بسته بندی در خطوط تولید نموده و همچنین با افزایش تولید و خرید دستگاه های جدید به وسعت فضای این شرکت به متراژ 7700 متر مربع افزوده شد وتداوم این سیاست را یکی از اصول خدشه ناپذیر خود می شمرد.

این شرکت همچنین به دلیل رسالت خود در تولید و تکمیل محصولات در سال 1360 اقدام به تاسیس شرکت الغری با فضایی به وسعت 25000مترمربع همراه با 25 نفر پرسنل نمود وتولیدات خود را در زمینه محصولات پلی اتیلن از جمله سفره یکبارمصرف ، کیسه فریزر، کیسه زباله و دستکش یکبارمصرف ارتقاداده و نام گروه تولیدی ایران چسب و الغری را از آن خود کرده است.

هم اکنون گروه تولیدی ایران چسب والغری با افتخار اعلام میدارد این گروه تولیدی باحدود 800 پرسنل در تولید انواع نوارچسب بسته بندی و محصولات پلی اتیلن جایگاه ویژه ای را درتهیه و تامین نیاز مشتری با کیفیتی برتر کسب نموده است و باعث جلب رضایت مشتریان ومصرف کنندگان قرارگرفته است.

گروه تولیدی ایران چسب و الغری با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته در واحد تولید خود همیشه پرچم دار کیفیت ،مشتری مداری ، جلب رضایت مصرف کنندگان وتنوع سازی محصولات بوده است وهمچنین با صادرات محصولات خود هم اکنون در زمره ی شرکتهای برتر صنعت چسب در خاورمیانه شناخته می شود.

این شرکت در نظر دارد در سالهای جاری با ایجاد و استقرار طرح های توسعه جدید در زمینه تولید محصولات دیگر وتکمیل محصولات خود به منظور جلوگیری از واردات کالا و خود کفایی مواد اولیه اقدام نماید.

عزم وارده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه وتعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز وبوم را مرتفع نماید.بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کار آفرینی به طور مستقیم وغیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مد نظر قرارگرفته است.

باتوجه به فعالیت های اقتصادی گسترده و ایجاد بازارهای جدید این شرکت موفق به کسب افتخارات زیر گردیده است:

دریافت تندیس مدیر برتر ایران در سال 90

کارآفرین برتر سال 84

کارآفرین برتر سال 87

کارآفرین برتر سال 89

اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2000درسال 1394 الی 1397

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004درسال 1394 الی1397

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی OHSAS18001:2007از شرکت AENORاسپانیا درسال 1394 الی 1397

از جمله تقدیرنامه های کسب شده این شرکت:

واحد نمونه سال90 صنایع و معادن استان قزوین

واحد سبز سال 89

دریافت تندیس استاندارد ملی

دریافت تندیس برند ملی

کسب مقام مدیر نمونه سال83و 88

تقدیر نامه از موسسه جوانمردان عترت

تقدیر نامه از جانب مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان

تقدیر و تشکر از بنگاه تعاون اداره کل زندان های استان قزوین به واسطه اشتغالزایی زندانیان در بند زندان های استان قزوین

شرکت ایران چسب

دفتر مرکزی: قزوین، البرز، شهر صنعتی البرز، قزوین، شهر صنعتی البرز، بلوار ابن سینا، خیابان امیرکبیر شرقی

تلفن تماس : 02833850
ایمیل: sale@iranchasb.co

شرکت ایران چسب

دفتر مرکزی: قزوین، البرز، شهر صنعتی البرز، قزوین، شهر صنعتی البرز، بلوار ابن سینا، خیابان امیرکبیر شرقی

تلفن تماس : 02833850
ایمیل: sale@iranchasb.co