نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام ، طیور و دامپزشکی اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت دام اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت دام اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام ، طیور و دامپزشکی اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنعت دام اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: برساز رویداد پارس

گاه شمار نمایشگاه صنعت دام اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه صنعت دام اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنعت دام اصفهان

اخبار نمایشگاه صنعت دام اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنعت دام اصفهان

برگزارکننده: برساز رویداد پارس

این شرکت به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه هاي تخصصی در سطح کشور فعالیت می نماید و از جمله شرکتهاي پیشرو در زمینه بکار گیري روش ها و تکنیک هاي جدید در پروسه مدیریت و برگزاري نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت هاي مجموعه تاکنون بر برگزاري نمایشگاه هاي تخصصی در حوزه صنعت غذا، چاپ و بسته بندي، کشاورزی، دام و طیور و همچنین ساختمان، هتل داری و گردشگری متمرکز بوده است.

راه های تماس با برساز رویداد پارس :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت دام اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت دام اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت دام اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان مرکزی برای نمایش و تبادل دانش صنعتی در حوزه های دام، طیور و دامپزشکی است که هر ساله در شهر اصفهان برگزار می‌شود. با تأکید بر تبادل دانش، تجربیات و فناوری‌های جدید در این حوزه، این رویداد یک فرصت عالی برای توسعه صنعت دام، طیور و دامپزشکی محسوب می‌شود.

هدف اصلی نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان، ارائه فرصتی به تولیدکنندگان، کشاورزان، کارشناسان و علاقه‌مندان صنعت برای نمایش و معرفی محصولات، خدمات و تکنولوژی‌ها است. این نمایشگاه باعث تقویت همکاری‌های تجاری و تبادل اطلاعات در صنعت دام، طیور و دامپزشکی می‌شود.

در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان، شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق غرفه‌ها و استندهای خود، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و با مشتریان و همکاران داخلی و  بین‌المللی در ارتباط باشند. این رویداد همچنین همراه با سمینارها، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی است که به موضوعات مختلف صنعت دام، طیور و دامپزشکی می‌پردازد و فرصتی را برای آموزش و تبادل نظر فراهم می‌کند.

با حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان، شرکت‌کنندگان می‌توانند به جذب سرمایه‌گذاران، بومی‌سازی فناوری‌های نوین و ارتقاء همکاری‌های تجاری در این صنعت پرداخته و با تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان در یک مکان ارتباط برقرار کنند.

با توجه به اهمیت بالای این رویداد، شرکت در آن برای علاقه‌مندان به صنعت دام، طیور و دامپزشکی یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنعت دام اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید