نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت آب اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه  صنعت آب اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه  صنعت آب اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

گاه شمار نمایشگاه صنعت آب اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه صنعت آب اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

اخبار نمایشگاه صنعت آب اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنعت آب اصفهان

برگزارکننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق با بهره گیری از تجارب چندین ساله در عرصه صنعت نمایشگاهی، برگزاری رویدادها را منطبق بر استانداردهای جهانی و آخرین دستاوردهای این صنعت سرلوحه کار خود قرار داده اند.
زمینه فعالیت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی، برگزاری همایش ها و نمایشگاه های خارجی، برگزاری همایش های ملی- تخصصی و بین المللی، طراحی، مشاوره و ساخت غرفه های نمایشگاهی و ارائه و انجام امور بازاریابی و تبلیغات

راه های تماس با مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت آب اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت آب اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت آب اصفهان

نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان یک رویداد معتبر و مهم در حوزه صنعت آب و فاضلاب است که هر ساله در شهر اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه، فرصتی مناسب برای ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب فراهم می‌کند.

این رویداد برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و فعالان در این حوزه فرصتی مناسب است تا محصولات، خدمات و فناوری‌های جدید خود را به نمایش بگذارند و با مخاطبان خود در ارتباط باشند. همچنین، در این نمایشگاه، می‌توان به دنبال پیدا کردن همکاران تجاری جدید، ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای و آشنایی با تحولات صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در داخل و خارج از کشور بود.

نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان به‌طور معمول شامل نمایشگاه‌های داخلی و خارجی است که شرکت‌ها و سازمان‌هایی از سراسر دنیا به آن شرکت می‌کنند. در این نمایشگاه‌ها، محصولات و خدمات مرتبط با زمینه‌های مختلف صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از جمله تصفیه آب و فاضلاب، شبکه آبیاری، پمپاژ، تجهیزات شهری و ساختمانی، تهویه مطبوع و انرژی، نیروگاه‌های برق حرارتی و همچنین مدیریت منابع آب و حفاظت محیط زیست به نمایش گذاشته می‌شوند.

بهره‌برداران صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، مدیران عملیاتی، مهندسان، کارشناسان و دانشجویان نیز از این نمایشگاه بهره‌مند می‌شوند. آن‌ها می‌توانند در جلسات فنی، کنفرانس‌ها و سمینارها شرکت کرده و از تجربیات صاحبان صنعت و متخصصان معتبر بهره‌برداری نمایند.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای پیشرفت و توسعه صنعت آب و فاضلاب است و به عنوان یک پل ارتباطی بین صنعتگران، متخصصان و مصرف‌کنندگان در این حوزه عمل می‌کند. این نمایشگاه به دلیل اهمیت بالای صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در توسعه پایدار و بهره‌وری منابع آب، هر ساله توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند و نشان از رونق و پتانسیل این صنعت در ایران دارد.

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنعت آب اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید