نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب | بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات چوب، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان 1403

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب

صفحه تخصصی نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات چوب، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان 1403، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت پیشرو مبتکران چیستا

گاه شمار صنایع و ماشین آلات چوب ​

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان

اخبار نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

برگزارکننده: شرکت پیشرو مبتکران چیستا

شرکت پیشرو مبتکران چیستا از فعالان صنعت نمایشگاهی در خارج و داخل کشور، فعالیت خود را  بر پایه و توجه بیشتر به مناطق در حال توسعه آغاز کرده است و در این راستا با نائل شدن به استانداردهای جهانی در امر نمایشگاه ها و همایشهای بین المللی موفق به اخذ مدارک معتبر و ارزشمند بین المللی گردیده است. یکی از فعایت های مهم سالهای اخیر این شرکت مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و احداث محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی استان سمنان بوده است.

زمینه فعالیت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی در شهرهای نختلف کشور، برگزاری کنفرانس، همایش و کارگاههای آموزشی فنی و علمی، فعال در انجمن های بین المللی و جهانی صنعت نمایشگاهی، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی و انجام پروزه های صنعتی و تبلیغاتی

راه های تماس با شرکت پیشرو مبتکران چیستا :

ثبت نام در نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

با توجه به رشد و گسترش صنایع شیمیایی در صنایع مختلف، محصولات طبیعی و به ویژه چوب همواره از محبوبیت بسیاری در بین مصرف کنندگان برخوردار بوده‌اند. نمایشگاه بین‌المللی صنایع و ماشین‌آلات چوب، یراق‌آلات و مواد اولیه در اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای این حوزه، هر سال با حضور برجستگان این صنعت و ارائه طیف گسترده‌ای از ابزارها و ماشین‌آلات نجاری برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یکی از شاخص‌ترین رویدادهای صنعت چوب شناخته شده است و با ایجاد و مدیریت روابط تجاری کلیدی، به فعالان این حوزه در ورود به بازار و گسترش کسب و کار خود کمک بسیاری می‌کند. با توجه به تعاملات فعال و حضور برجستگان صنعت چوب و همچنین بهره‌گیری از اطلاعات به‌روز و شناخت بالای بازار اصفهان در این حوزه، این نمایشگاه را می‌توان به‌عنوان بزرگترین جمع‌آوری صنعت چوب در نظر گرفت. حضور و تعامل در این رویداد منجر به ارتقای دانش شرکت‌کنندگان به صورت متقابل می‌شود. تنوع محصولات و خدمات بسیار بالا برای شرکت‌کنندگان و استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز در این نمایشگاه، بستری بسیار مناسب برای شرکت‌کنندگانی است که قصد توسعه و تسلط بر بازار چوب را دارند.

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنایع و ماشین آلات چوب اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید