EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

حسین ملکوتی خواه

کربی پلیمر یکی از بزرگترین تولید کننده های مستربچ کامپاند و افزودنی ها در کشور است

حسین ملکوتی خواه مدیر عامل شرکت کربی پلیمر: کربی پلیمر یکی از بزرگترین تولید کننده های مستربچ کامپاند و افزودنی ها در کشور است

شرکت کربی پلیمر فعالیت خود را در سال 1357 به عنوان یکی از اولین و اصلی ترین فروشندگان و عرضه کنندگان مواد اولیه و افزودنی های مورد مصرف در صنایع پلاستیک بخصوص مستربچ­ ها آغاز و در سال 1368 خود را بعنوان یکی از اولین تولید کنندگان مستربچ در ایران مطرح کرد. در پی آن و در سال 1370 با تاسیس کارخانه کربی پلیمر(مستربچ ایرکو سابق) فعالیت خود را در زمینه تولید، توزیع و پخش انواع مستربچ ها گسترش داده و مسیری رو به پیشرفت را تا به امروز پیموده است.
کربی پلیمر با تکیه بر تجربه و همچنین توان علمی، عملی و بازرگانی خود و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پیشرفته ترین خطوط تولید و با وجود نمایندگی های فروش متعدد در اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه خود را متعهد به پیگیری درخواست های مشتریان و رفع نیاز آن ها می داند.
با حسین ملکوتی خواه مدیر عامل شرکت کیمیا رنگدانه بسپار یاس(کربی پلیمر) گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

شرکت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد؟
شرکت کیمیا رنگدانه بسپار یاس، از پایه گذاران و بزرگترین تولید کننده های مستربچ، کامپاند و افزودنی ها با بیش از سه دهه تجربه دارای شبکه توزیع و نمایندگانی در سرتاسر کشور می باشد و با تولید بیش از 10 هزار شید رنگ توانسته رضایت 96 درصدی مشتریان خود را کسب کند.
در زمینه تولید با چه مشکلاتی مواجه هستید؟
ﺗﻤﺎﻣﻰ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ مشکلات مواجه هستند، ﻣﺎ ﺑﺎ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﻰ ﻫﺎﯾﻰ ﮐﻪ ﻣﻰ کنیم و ﺗﻮاﻧﺎﯾﻰ ﻫﺎﯾﻰ ﮐﻪ دارﯾﻢ ﺳﻌﻰ ﻣﻰ ﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺑر ﻣﺸﮑﻼت ﻏﻠﺒﻪ ﮐﻨﯿﻢ و ﺑﺘﻮﻧﯿﻢ اهداف شرکت را دﻧﺒﺎل ﮐﻨﯿﻢ.
آیا برای مسئولان پیامی دارید؟
مسئولان که در تمامی عرصه ها به عنوان خط مقدم جنگ اقتصادی حامی تولید کنندگان بوده و هستند، امید است بتوانیم با پشتیبانی و حمایت هر چه بیشتر آنها به عنوان سربازان این خط خدمات بهتر و بیشتری به عرصه تولید ارائه بدیم.
آیا شرکت کربی پلیمر از محصولات جدیدی رو نمایی کرده است؟
بله، از جمله تولیدات جدید شرکت مستربچ های پت می باشد، مستربچ های فود گرید با تاییدیه سازمان بهداشت به بازار عرضه شده و کامپاندهای مهندسی جهت عرضه به بازار در حال بررسی و تحقیق می باشند.
در زمینه تحقیق و توسعه چه اقداماتی انجام داده اید؟
کربی پلیمر به لحاظ توجه ویژه‌ ای که به نوآوری و الزامات بازار دارد، زبانزد است. حدود 30 سال است که عرضه‌ ی محصولات با کیفیت و راهکارهای نوین تولید در زمره ‌ی تعهدات ما بوده است. طی سال‌ های متمادی که در این کسب و کار مشغول بوده‌ ایم، شبکه ‌ی گسترده‌ ای از تأمین کنندگان، مشتریان و متخصصین امر را گردهم ‌آورده ‌ایم که جریان مداوم اطلاعات از سوی ایشان موجب شده این اطمینان بوجود بیاید که ما چالش‌ های پیش رو را از همه‌ ی جنبه‌ ها می‌ بینیم و سپس برای آن‌ ها راهکارهای مناسب ارائه می‌ دهیم. حدود 40% از کارکنان ما در بخش تحقیق و توسعه کار می‌ کنند، بخشی که بوسیله ‌ی توسعه و بهبود مستمر فرایندها و تکنولوژی‌ ها، برای مشتریان ما ارزش خلق می‌کند و تلاش می‌ کند محصولات مناسب بازارهای فعلی و آتی را عرضه کند تا یک پلتفرم کسب و کار دراز مدت و پایدار را تشکیل دهد. آزمایشگاه‌ های ما با هدف تأمین نیازهای شما به بهترین وجه ممکن، به پیشرفته ‌ترین ابزارهای آزمایشگاهی و تحلیلی مجهز شده‌ اند. متخصصین ما در چارچوب استانداردهای ISO 9001 تلاش می‌کنند ترکیب دقیق، ویژگی‌ های فیزیکی و فرمولاسیون بهینه را برای نیازهای بخصوص شما پیدا کنند.
اصلی‌ ترین تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه ‌های کربی پلیمر به این شرح است: دستگاه اسپکتیو فتو متر، دستگاه‌ های سنجش شاخص جریان مذاب (MFI) و رئومتر موئینگی، کروماتوگرافی مایع پربازده (HPLC)، دستگاه‌های استخراج میکرویو برای مقداریابی مواد غیرآلی بوسیله ‌ی احتراق، وسایل جانبی برای تحلیل مادون قرمز دور از میدان و ضریب انعکاس، ابزار دقیق تحلیلی برای تعیین ترکیبات فرّار، پیکنومترگازی که بطور خودکار چگالی را اندازه‌ گیری می‌کند اکسترودر مختص به تست فیلتر، محفظه‌ ی احتراق برای تست واکنش محصولات به حریق تجهیزاتی برای اکتروژن فیلم حبابی و قالبی،پرس تزریقی، کابین نور، QUV برای ارزیابی مقاومت کالاهای پایدارسازی شده با مواد افزودنی ضد ماوراء بنفش در برابر نور و تجهیزات تست نور خورشید برای ارزیابی رنگ‌پریدگی کالاهایی که در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرند.
البته ما سالهاست که از توانمندیهای شما با خبر هستیم و تشکر میکنیم که باعث ایجاد شغل در این زمان حساس شدید. در آخر اگر صحبتی دارید بفرمائید؟
باعث افتخار هست که در جامعه ایرانی به عنوان یه تولید کننده موفق با شرایط تحریم فعالیت میکنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top