نمایشگاه ها

epsan

کامل بودن سبد کالایی بارزترین ویژگی محصولات شرکت اپسان پارس پلیمر است

فرزاد تاریوردی زاده مدیر فروش شرکت اپسان پارس پلیمر: کامل بودن سبد کالایی بارزترین ویژگی محصولات شرکت اپسان پارس پلیمر است

شرکت اپسان زمینه تولید انواع پلاستیک های صنعتی و مهندسی با کارایی بالا به خصوص ترکیبات PPA ، PBT ،PA/ABS ، PBT/ASA و بویژه PA6 و PA6,6 به مشتریان خود راه حل های ویژه ای ارائه می دهد. شرکت اپسان با تمرکز بر کاهش انتشار و نیز پایداری کربن درطبیعت ، از طریق منابع انسانی مجرب خود ، مسئولیت پذیر و حساس عمل می کند و از طریق روحیه نوآوری ، به توسعه مستمر اهمیت ویژه ای می دهد . این شرکت با دو مجموعه تولیدی در ترکیه ، 5 دفتر و یک مرکز لجستیک دراقصی نقاط دنیا ، سالانه 45،000 تن محصول را در یک محیط سرپوشیده به مساحت23،000 متر مربع تولید می نماید .
این شرکت قادر است با مشارکت در صنایع مختلف و با ایجاد برنامه های کاربردی ، با حجم سفارشات مختلف ، از نمونه های آزمایشی گرفته تا تناژ بالا ، محصولات خود را به مشتریان محترم ارایه نماید . این محصولات با فناوری های پیشرفته و اتوماتیک ، با استفاده از اکسترودرهای دو مارپیچ از قطرهای 26 تا 70 میلیمتر همراه با تکنولوژی روز دنیا در زمینه توزین و ترکیب افزودنی های مختلف ، تولید شده و توسط سرمایه گذاری های 4 جانبه پشتیبانی می شوند.
فرزاد تاریوردی زاده مدیر فروش شرکت اپسان پارس پلیمردرباره ویپگی های محصولات و فعالیت های شرکت اپسان با نشریه اقتصاد و نمایشگاه کفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:
لطفا خوتان را معرفی کنید؟
فرزاد تاریوردی زاده مدیر فروش شرکت اپسان پارس پلیمر. از سال 1391 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مواد پلیمیری اغاز کرده ام . مدت 3 سال کارشناس فروش محصولات پلیمری در ترکیه بوده ام و از سال 1394 مدیر فروش شرکت اپسان در ایران هستم.
شرکت اپسان پارس پلیمر در چه زمینه ای فعالیت دارد؟
شرکت اپسان پارس پلیمر در سال 1394به عنوان دفتر فروش اپسان ترکیه در ایران تاسیس گردید و در زمینه واردات و صادرات مواد اوله پلاستیک های صنعتی فعالیت می .شرکت اپسان در شهرهای دورتمند آلمان , پاریس فرانسه , میلان ایتالیا و بارسلون اسپانیا دفتر دارد و این دفاتر همکاری نزدیک و تنگاتنگی در زمینه واردات و صادرات با همدیگر دارند .
محصولات شرکت شما دارای چه ویپگی های منحصر به فردی است؟
بارزترین ویژگی محصولات ما , کامل بودن سبد کالایی و استفاده از مواد اولیه بزگترین پتروشیمی های دنیا می باشد. همچنین این شرکت توانایی ارسال سریع و به موقع محصولات به تمام نقاط کشور را دارا می باشد. در سال های اخیر صادرات به کشورهای همسایه اعم از ترکیه توسط این شرکت صورت می پذیرد.
برای مخاطبان ما در مورد ترکیبات توصیح دهید؟ (PP/PA)
پلی آمیدها و پلی پروپیلن ها دو ماده مختلف هستند که معمولاً جایگزین کردن این دو با یکدیگر امکان پذیر نیست.با این حال ، ترکیب خوبی از این دو ماده می تواند به گزینه جدیدی برای بسیاری از کاربرد تبدیل شود. پلی پروپیلن (PP) از نظر خواص ترموپلاستیک بسیار عالی بوده و دارای خواص مکانیکی ، فیزیکی و شیمیایی بسیار مطلوبی می باشد که از جمله موارد زیر را میتوان نام برد :
استحکام بالا
مقاومت به سایش مطلوب
انعطاف پذیری مناسب
مقاومت حرارتی مناسب
مقاوم به سایش
مقاومت شیمیایی بسیار بالا
فرآیند قالب گیری آسان
کم هزینه
جذب رطوبت پایین
پلی آمید (نایلون) (PA) خواص مکانیکی بهتری نسبت به پلی پروپیلن دارد ، با این حال ، از آنجا که دارای گروه های قطبی بسیاری در زنجیره های پلیمریست ، بسیار آبدوست بوده و رطوبت را در سطح بالایی جذب می نماید و در عین حال تغییرات ابعادی ناچیزی خواهد داشت . کامپاند پلی آمید (PA) و پلی پروپیلن (PP) می تواند خواص مکانیکیPP را بهبود بخشد ، همچنینPP باعث کاهش ضریب انقباض محصول خروجی از قالب می گردد و در عین حال خواص عملیات تولید کامپاند PP/PA نیز نسبت به پلی آمید خالص و یا پلی پروپیلن خالص، بهبود می یابد . به دلیل وجود نقاط ذوب متفاوت ، دمای تزریق کامپاند PP/PA بالاتر از دمای تزریق PP خالص است.
در زمینه تحقیق و توسعه چه اقداماتی انجام داده اید؟
مركز تحقیق و توسعه (R&D) اپسان که در سال 2018 عملیاتی شده ، توسط وزارت علوم ، صنعت و فناوری ترکیه ، مورد تایید قرار گرفته است . نوآوری در محصول و فرآیندهای تولید از طریق تحقیق و توسعه و خلاقیت ، باعث افزایش كیفیت و استاندارد محصولات ، افزایش بهره وری و نیز كاهش هزینه های تولید خواهد شد . این امر سبب ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد و افزایش رقابت در بازارهای بین المللی می گردد.
هدف شرکت شما از حضور در نمایشگاه ایران پلاست چه بوده است؟
این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت سعی در به روز رسانی مواد مورد نیاز بازار و تامین نیازهای روز افزون مصرف کنندگان محترم را دارد همچنین سعی در برقرار کردن ارتباط مستقیم و مداوم با مشتریان و توسعه سبد کالایی بر اساس نیاز بازار داخلی را دارد.