EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

کیمیا جاوید سپاهان

تولید بیش از 300 گرید مختلف در شرکت کیمیا جاوید سپاهان

امیرحسین جنتی، مدیر فروش محصولات کیمیا جاوید خبر داد: تولید بیش از 300 گرید مختلف در شرکت کیمیا جاوید سپاهان

شرکت کیمیا جاوید سپاهان (KJS) یکی از زیرمجموعه های صنایع تولیدی گیتی پسند(SGP) است که با هدف تولید محصولات مختلف پلیمری در سال 1377 در 40 هزار متر مربع تاسیس شده است. در حال حاضر ظرفیت تولید KJS حدود 100 هزار تن در سال است .بیش از 400 نفر پرسنل ،آزمایشگاه مجهز با تایید صلاحیت ملی،تجهیزات و امکانات تحقیق و توسعه عالی از مزایای این شرکت می باشد. KJS طیف گسترده ای از محصولات را با بیش از 300 گرید مختلف در چهار گروه عمده تولید می نماید: کامپاندهای پلیمری ، کامپاندهای پوششی مخصوص کابلها و لوله ، مستربچ ها و چسب های گرما ذوب. محصولات KJS در صنایع مختلفی از جمله: لوله و اتصالات ، سیم و کابل ، نفت و گاز ، نساجی ، خودرو ، راه آهن ، فیلم ،لوازم بهداشت ، لوازم خانگی و صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست و در زمینه دستاوردهای این شرکت، با امیرحسین جنتی، مدیر فروش محصولات کیمیا جاوید گفت و گویی انجام داده است:
لطفا مجموعه را معرفی و سبد محصولات شرکت را تشریح کنید؟
شرکت کیمیا جاوید سپاهان یکی از زیرمجموعه های تولیدی گیتی پسند است که با هدف تولید محصولات مختلف پلیمری در سال 1377 تاسیس شد. با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و تیم متخصص تولید، توسعه و تحقیقات ، موفق به تولید بیش از 300 گرید مختلف در چهار گروه عمده کامپاندهای پلیمری ، کامپاندهای پوششی مخصوص کابل ها و لوله ، مستربچ ها و چسب های گرما ذوب شدیم.باید به این نکته اشاره کنیم که محصولات شرکت کیمیا جاوید در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان ، نفت و گاز، خودرو، لوازم خانگی ، صنایع بسته بندی، سیم و کابل، نساجی ، راه آهن ، فیلم و لوازم بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.
مسترپچ های ساخت کیمیا جاوید سپاهان چه ویژگی هایی دارند؟
مستربچ های سفید شرکت کیمیا جاوید سپاهان به منظور ایجاد خواص رنگی و نوری مورد نظر در محصول استفاده می شوند. برای رفع نیاز مصرف کنندگان مختلف گریدهای متنوعی از مستربچ ها بر پایه پلیمرهای مختلف را طراحی و ارائه می نماید، که موفق شده ایم نیاز تولید کنندگان محصولات پلیمری مختلف را از لحاظ کمی و کیفی برآورده کنیم.
مستربچهای پر کننده موثرترین روش به منظور صرفه جویی در هز ینهه ها در طیف وسیعی از فرآیندهای مرتبط با پلاستیک قابل استفاده است. این مستربچها نه تنها از طریق جایگزینی به جای پلیمرهای خام در فرآیند تولید پلاستیک باعث کاهش هزینه ها می شوند، بلکه باعث افزایش خروجی و نیز بهبود در خواص فیزیکی و شیمیایی محصول نهایی می شود. وجود سیستم مدیریت کیفیت و آزمایشگاه دارای تایید صلاحیت ملی شرکت و نیز کنترل مواد اولیه مصرفی کیفیت محصولات تولیدی شرکت را تضمین می کند. شرکت کیمیا جاوید سپاهان برای تولید این مستربچها از مواد اولیه پلیمری با کیفیت بالا و نیز افزودنیهای با برند معتبر و شناخته شده استفاده می نماید. فرآیند تولید و فرمولاسیون اینگونه از مستربچها منجر به تولید محصولی با سازگاری بالا و کیفیت بالا می شود.
از سوی دیگر طیف وسیعی از مستربچ­ های مشکی شرکت کیمیا جاوید با فرمولاسیون­ های متفاوت پاسخگوی نیاز­های صنعت در بخش­های مختلف است. این محصولات برای کاربرد­های مختلف از جمله: لوله و اتصالات خطوط انتقال آب و فاضلاب، نوار­های آبیاری، فیلم­های پلی اتیلنی، ژئوممبران، کابل، قطعات تزریقی و … است.
همچنین مستربچهای افزودنی نقش بهبود دهنده عملکرد محصولات پلاستیکی را دارند. این مستربچها پلاستیکها را از نور، گرما،اشتعال،اشعه محافظت کرده و همچنین باعث بهبود جریان مذاب و فرآیند تولید می شوند.
شرکت کیمیا جاوید طیف زیادی از اینگونه مستربچها شامل آنتی بلاک، آنتی یووی، آنتی استاتیک، مقاوم در برابر شعله،ویسکوز بریک، کمک فرآیند و … را در سبد محصولات خود دارد. عمده مصارف این نوع از مستربچها در فیلمهای دمشی،تزریقی، اکستروژن و لمینیشن می باشد.
هدف شرکت شما از حضور در ایران پلاست این دوره چه بوده است؟
نمایشگاه ایران پلاست یکی از نمایشگاه های مرجع در صنعت پلیمر و پلاستیک است. طبیعی است که در این رویداد مهم شرکت داشته باشیم و بتوانیم توانمندی ها و محصولات خود را پیش روی بازدیدکنندگان قرار دهیم. برای حضور در نمایشگاه نیز اهداف مختلفی مد نظر داریم که بهره مندی از فرصت حضور بخش بزرگی از فعالان صنعت پلیمر و پلاستیک یکی از این اهداف است. همچنین به روال نمایشگاه های پیشین نیز که تقریبا در تمامی ادوار نمایشگاه ایران پلاست حضور داشتیم، ارائه خدمات به مشتریان فعلی، جذب و شناسایی مشتریان جدید و تثبیت جایگاه شرکت در بین فعالان و تولیدکنندگان صنعت پلیمر و پلاستیک در دستور کار است. محصولات ما در این صنعت، مواد اولیه محصولات بعدی و نهایی را تشکیل می دهد و طبیعی است که بر اساس نیاز مشتری، نیاز به تولید محصول با گرید های مختلفی وجود داشته باشد. محصولات شرکت کیمیا جاوید سپاهان در گرید های مختلفی تولید می شود و همه ساله گریدهای جدیدی از محصولاتمان را تولید و به بازار مصرف ارائه نماییم. در این نمایشگاه نیز تازه ترین دستاوردهای خود را در معرض دید فعالان صنعت پلیمر و پلاستیک خواهیم گذاشت و مشتریان نیز می توانند درخواست تولید گرید جدید محصولات را داشته باشند.
ضمنا به این نکته باید اشاره کنم که در این دور، کیمیا جاوید با دارا بودن گواهینامه دانش بنیان صنعتی در نمایشگاه حضور دارد و این می تواند مورد توجه بازدیدکنندگان و مشتریان ما نیز قرار بگیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top