EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

مهندس ناصر صمدزاده

شرکت مهرکام پارس گریدA بالاترین امتیاز کیفی شرکت ساپکو را دارد

مهندس ناصر صمدزاده مدیرعامل شرکت مهرکام پارس مطرح کرد: شرکت مهرکام پارس گریدA بالاترین امتیاز کیفی شرکت ساپکو را دارد

مهندس ناصر صمدزاده مدیرعامل شرکت مهرکام پارس فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس ارشد (MBA) از سازمان مدیریت صنعتی است. او همچنین دارای سوابق کاری به عنوان مدیرعامل وعضو هیأت مدیره درگروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران و شرکت های الکتریک خودرو شرق، ریخته گری ماشین سازی تبریز، تولید موتورهای دیزل ایران(ایرم)، ایساکو کیش، بازرگانی همگام خودرو، ریخته گری ایران خودرو، رینگ سازی مشهد، مبدل خودرو باک و معاون صنعتی در شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (ایکیدو) بوده است.
وی با بیان این مطالب به خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: شرکت مهرکام پارس در سه سایت تهران، خراسان و کرمانشاه، بزرگترین تولید کننده مجموعه قطعات پلیمری تزئینی شامل داشبورد، سپر، روردی، کنسول و دیگر قطعات ریز و تامین کننده سیستم تهویه مطبوع و مجموعه صندلی برای گروه صنعتی ایران خودرو است.
وی در ادامه افزود: این شرکت در سال 1369 تاسیس شد و از سال 1372 در قالب شرکت طراحی مهندسی فعالیت اش را ادامه داده و اکنون به شرکتی با توانمندی بالای مهندسی بر اساس استانداردهای روز جهانی در زمینه تولید با کیفیت تبدیل شده است.
مهندس ناصر صمدزاده با اشاره به اینکه مهرکام پارس اکنون متنوع ترین روش های شکل دهی پلیمرها را برای تولید “تزئینات داخلی و خارجی خودرو” در خود جای داده است افزود: تمام پروژه ها از مرحله طراحی و ساخت ابزار و ساخت قالب تا تولید با توان داخلی، در آن اجرا می شود.
وی با تاکید بر اینکه این شرکت گریدA ، بالاترین امتیاز کیفی شرکت ساپکو را هم داردگفت: این شرکت (طراحی، مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو) بزرگترین مشتری شرکت مهرکام پارس محسوب می شود. مهندس ناصر صمدزاده در ادامه تصریح کرد: مهرکام پارس گواهینامه های معتبر جهانی همچون 16949 IATF و 17025 ISO و جوایز متعدد از جمله تعالی و سرآمدی سازمانی و کارگاه برترایمن کشور را نیز دارد و البته رعایت الزامات زیست محیطی را از مسئولیت های اجتماعی خود می داند.
وی افزود: وجود دهها دستگاه تزریق سبک و سنگین با برندهای معتبر در شرکت مهرکام پارس، مجهز بودن به خط رباتیک رنگ آمیزی قطعات پلیمری ، دستگاه های جوش التراسونیک و ترموفرمینگ و استفاده از تکنولوژی جلوه های تزئینی طرح چوب، سرمایه های منحصر به فرد این شرکت در کشور و منطقه محسوب می شود.
وی باردیگر تاکید کرد: مشتری مداری، بهبود مستمر، ارتقای کیفیت و رعایت الزامات زیست محیطی و توجه ویژه به توسعه منابع انسانی در شرکت مهرکام پارس ، اصلی اساسی است و تولید کیفی محصول، توجه به استانداردهای جهانی، تحویل به موقع محصول و خدمات پس از فروش نیز در رضایت مشتریان این شرکت تبلور یافته است. مدیرعامل شرکت مهرکام پارس با اشاره به اینکه تارا، خودروی جدید و لوکس گروه صنعتی ایران خودرو با نام اختصاری K132 را شرکت مهرکام پارس تزیین داخلی و بیرونی می کند. افزود: قالب های تولید مجموعه داشبورد و سپرهای جلو و عقب تارا ساخته شده اند و تولید انبوه این محصولات از اوایل اسفند آغاز می شود. مهرکام پارس متعهد شده است در سال آینده 50 هزار مجموعه داشبورد و سپر تارا خودروی جدید گروه صنعتی ایران خودرو را تولید کند. مدیرعامل شرکت مهرکام پارس همچنین با اشاره به اینکه این شرکت پروژه های دیگری را نیز کلید زده است افزود: برای تولید مجموعه داشبورد و کنسول، سیستم تهویه مطبوع و رودری دنا و دنا پلاس دیگر خودروی لوکس گروه صنعتی ایران خودرو گام برداشته ایم و در حال حاضر نیز بیش از 75% مجموعه سپر و قطعات پلیمری، 40% صندلی، حدود 75% داشبورد و برخی از HVAC های مورد نیاز گروه صنعتی ایران خودرو را شرکت مهرکام پارس تأمین می نماید. مدیرعامل شرکت مهرکام پارس با اعلام اینکه این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مجموعه قطعات تزیینی پلیمری داخلی و بیرونی خودرو است، افزود: هم اکنون ما در تامین مواد اولیه تولید محصولاتمان تا 90 درصد به خودکفایی رسیده ایم و امید داریم شرکت های دانش بنیان و تولید کننده مواد اولیه پلیمری، ما را در تامین 10 درصد دیگر یاری کنند.
مهندس ناصر صمدزاده ایزوسیانات و پلی ال صندلی، ایزو سیانات و پلی ال داشبورد، روکشABS/PVC ، TPO، TPV، TPU، پودر PVC بژ، پودرPVC مشکی، PVC شفاف،POM ، EPP، واکس مانع چسبندگی، اسپری نان سیلیکون، پولیش، پلی آمید، انواع فیلم و انواع مواد کامپاند را از جمله مواد و اقلام مورد نیاز شرکت مهرکام پارس اعلام کرد. مهندس ناصر صمدزاده در پایان خاطر نشان کرد: هدف از حضور شرکت مهرکام پارس در نمایشگاه ایران پلاست علاوه بر به نمایش گذاشتن دستاوردهای این شرکت، رایزنی با شرکت های برتر تولید کننده مواد اولیه پلیمری برای گسترش همکاری ها است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top