نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

دکتر زمانی

حضور پرنشاط شرکت ها در نمایشگاه، نشانه عزم فعالان صنعتی و‌ معدنی برای رشد اقتصاد کشور است

پیام آقای دکتر حسن زمانی مشاور محترم وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران
صنعت پتروشیمی تکمیل کننده زنجیره ارزش صنایع نفت و گاز و پالایش است
صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از مهمترین بخشهای توسعه دهنده در ادامه زنجیره صنایع نفت و گاز قرار دارد و تکمیل کننده زنجیره ارزش صنعت نفت و گاز و پالایش است.
ارزانی و فراوانی مواد اولیه، ایجاد فرصتهای شغلی، انتقال فناوریهای پیشرفته و مهمتر از همه ارزش افزوده چشمگیر باعث شده است که د ئر برنامه های توسعه اقتصادی و اجتماعی به این صنعت توجه بیشتری صورت گیرد. این صنعت یکی از عمده ترین گزینه های صادراتی کشور قلمداد گردیده و به عنوان مسیری مطمئن جهت سرمایه گذاری، افزایش نقدینگی ، خلق ثروت و فراهم آوردن زمینه های انتقال دانش و فناوری های نوین تلقی می گردد. نقش نمایشگاهها به منظور انتقال تکنولوژی، بازاریابی و برندسازی در این حوزه بسیار حائز اهمیت می باشد. در همین راستا چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نیز بعنوان فضایی برای تعامل چند وجهی میان تولیدکنندگان، صاحبان صنایع، شرکتهای دانش بنیان، متخصصان و مشتریان داخلی و خارجی برگزار می گردد. این نمایشگاه به عنوان یکی از بازوهای پرتوان صنایع پتروشیمی به شمار می رود و می تواند با عنایت به نقش کلیدی خود در توسعه صنعت کشور، توجه مدیران، تشکل ها و صنعتگران را به سرمایه گذاری، شناخت و انتقال فناوری های نوین سوق داده و شرایطی را فراهم آورد تا از تمامی امکانات جهت برقراری ارتباط میان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان، همکاری های تخصصی و حضور هیأت های تجاری خارجی ، رشد کمی و کیفی صنایع پلاستیک و الاستیک را برای کشور و مردم عزیز ایران به ارمغان آورد. در خاتمه اینجانب به نمایندگی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، از تلاش هایی که جهت برپایی این نمایشگاه و بهبود کیفیت آن صورت گرفته، صمیمانه قدردانی می نمایم و امیدوارم تولیدکنندگان و صادرکنندگان بتوانند با همکاری یکدیگر از طریق واحدهای تحقیق و توسعه و بهره گیری از تجربیات متخصصان به شکوفایی اقتصادی در این صنعت نایل گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top