نمایشگاه ها

گشایش دروازه های اقتصادی ایران با دستاوردهای منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی ایران

سید علی اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان: گشایش دروازه های اقتصادی ایران با دستاوردهای منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی ایران

سید علی اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در گفت وگو با اقتصاد و نمایشگاه تاکید کرد: گشایش دروازه اقتصادی ایران به وسیله منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ممکن خواهد شد و نام پارسیان در نقشه جغرافیای طبیعی و اقتصادی کشورمان خواهد درخشید.
وی افزود: بهشت بی بدیل سرمایه گذاران، هاب سوم پتروشیمی ایران، دروازه طلایی صادرات و واردات کشو از مزایای منطقه ویژه اقتصادی پارسیان است و این منطقه ویژه اقتصادی آماده است که ضمن جلوگیری از خام فروشی نفت شاهد عمران و آبادانی، افزایش اشتغال پایدار و شکوفایی اقتصادی کشور باشد.
علامه اظهار داشت: این منطقه عظیم اقتصادی با قابلیت های بسیار و مزایای بیشمار می‌تواند به‌عنوان مکانی امن برای سرمایه‌گذاران و فرصتی برای اشتغال به ایفای نقش در اقتصاد کشور بپردازد.
وی افزود: اشتغال جوانان، تحول و آبادنی این منطقه و ایجاد توسعه متوازن برای من و همکارانم هدفی شیرین و لذت بخش است لذا امیدوارم آیندگان با نظاره به دستاوردهای این منطقه با افتخار از ما یاد کنند.
وی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی، رساندن ظرفیت‌های ملی به محرکی برای پیشرفت و توسعه کشور امری ویژه از جانب رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است و وظیفه داریم تا با اتکای به ظرفیت نیروهای جوان، افق‌های پیشرفت و توسعه منطقه ویژه پارسیان را محقق و عملیاتی کنیم.
وی افزود: امیدواریم با نصب‌العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری همچون گذشته بتوانیم در مسیر تجلی شعائر اقتصادی ایشان گام برداریم و اقدامات همکاران ما به عزت، سربلندی و قرار گرفتن کشور عزیزمان بر بلندای قله‌های ترقی و پیشرفت بیانجامد.
وی گفت: از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای تمامی خدمتگزاران به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.