نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

صد صنعت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران | آرش دادگر مدیرعامل

“صد صنعت” فروش محصول را آغاز یک تعهد بزرگ می داند : اخبار نمایشگاه

تاکید آرش دادگر دوست، مديرعامل شرکت «صد صنعت» بر خدمات پس از فروش

“صد صنعت” فروش محصول را آغاز یک تعهد بزرگ می داند

شرکت تولیدی “صد صنعت” اولین و تنها تولیدکننده دستگاه‌های برش سنگ، کاشی و سرامیک و همچنین دستگاه‌های اره نواری برش فلزات و دارنده نشان استاندارد ملی ایران و نیز انواع استانداردها و گواهینامه‌های روز اروپا است. این شرکت هم اکنون یکی از معتبرترین و انحصاری‌ترین تولیدکنندگان ماشین‌های اره نواری فولادبر و نیز با سابقه ترین تولیدکننده و صادرکننده ماشین‌های سنگبری پرتابل در ایران است که موفق شده است به عنوان اولین شرکت در این زمینه نشان استاندارد را دریافت کند.

شرکت “صد صنعت” حضور پررنگ و چشمگیری در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان دارد. به همین منظور بر آن شدیم تا با آرش دادگر دوست، مدیرعامل توسعه گرا و پویای این شرکت درباره عملکرد و چند و چون تولیدات شرکت گفت‌و‌گو کنیم که می خوانید.

شرکت صد صنعت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران | نمایی از غرفه غرفه صد صنعت نمایشگاه بین المللی تهران  | نمایشگاه ساختمان  1398

مدیرعامل شرکت صد صنعت با اشاره به اینکه از سال 82 به صورت اختصاصي در ايران و خاورميانه فعاليت خود را آغاز کرده‌ایم، گفت: در آن سال صادرات موفقي به ايتاليا ، عربستان و امارات متحده، سليمانيه عراق و کشورهاي همجوار از جمله افغانستان داشتيم.

ایشان با بیان اینکه سه مولفه سرعت، دقت وکيفيت همواره سرلوحه فعاليت‌های شرکت صد صنعت بوده است، عنوان کرد: شرکت ما بايد بتواند در “سريع‌ترين زمان، بالاترين کيفيت و بهترين قيمت” محصولات خود را به مشتري ارائه دهد. با همین رویه توانسته‌ایم قیمت را متناسب با کیفیت کالای تولیدی‌مان بالاتر از رقبایمان ارایه کنیم و حتی فروش بیشتری هم داشته باشیم.

وی با اشاره به وجود مشکلات متعدد اقتصادی، رکود بازار را سرمنشأ تمام مشکلات تولید عنوان کرد و افزود: متاسفانه مولفه‌های اقتصاد ما هر روز در نوسان است و اين امر به همه توليدکننده‌ها در بخش‌هاي مختلف ضربه زده است و روز به روز آمار توليد، فروش و پرسنل شرکت‌ها کم مي‌شود اما این در حالی است که ما سعي کرديم همچنان با همان تعداد پرسنل که تا کنون داشتيم به کار خود ادامه دهيم و به جای تعدیل نیرو، افزایش نیرو هم داشته باشیم.

این تولید کننده، با اشاره به اینکه تغییر مدام نرخ ارز و سایه سنگین آن بر اقتصاد کشور باید مدیریت شود، خاطر نشان کرد: امروز تولیدکننده نمی‌داند آیا کالایی را که امروز فروخته است فردا هم می‌تواند تولید کند یا خیر. این در حالی است که فروش داخلي ما اکنون تا حدي افت کرده است، اما با تکیه بر تجربه و سابقه‌ای که در این صنعت داشته ایم توانسته‌ایم بحران موجود را مدیریت کرده و با استفاده از نیروهای خبره و کارآزموده بازارهای داخلی را حفظ کرده و علاوه بر آن اقدام به فروش خارجی نیز کنیم. به همين خاطر است که مجبور شده ايم از بازارهاي همجوار مثل امارات و افغانستان و روسيه استفاده کنيم. باید گفت که با نوسانات کنوني دلار، سود در اختیار داشتن هر دو بازار خارجی و داخلی است.

ایشان با بیان اینکه شرکت صد صنعت همواره فروش را پایان کار نمی‌داند، بلکه آغاز یک تعهد می‌داند، افزود: با این رویکرد تمرکز بر خدمات پس از فروش محصولاتمان چه در فروش خارجي و چه داخلي، نقطه مثبت و موثر ما در مشتری مداری بوده است. از آنجایی که محصولات ما کیفیت لازم را دارند، ما توانسته‌ايم استاندارد CE اروپا و ايزو را از آلمان و استاندارد ملي ايران را کسب کنيم و همه این موارد اطمینان و اعتماد مشتری را فراهم می کند.

وی معتقد است که رضایت یک مشتری باعث جذب مشتری های بیشماری می گردد و تبلیغات فرد به فرد همواره از اقبال بیشتری در بازار برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت صد صنعت، گفت: تا چندی پیش ما در بازار ایران به صورت فردی و تک فعالیت می‌کردیم اما اکنون با وجود رقبای جدید، تفاوت محصول با کیفیت و بی کیفیت به خوبی مشخص می‌گردد و اینجاست که سابقه و اعتبار ما در تولیداتمان نمایان می‌شود و تاثیرات خودش را نشان می‌دهد. در واقع باید گفت که وجود رقبا معیار سنجش انتخاب محصولات ما شده است.

وی با بیان اینکه اکنون بحث واردات در کشور محدود شده است، اظهار کرد:  در حال حاضر اگر شرکتی بخواهد دستگاهی را وارد کند، باید هزینه گزافی بابت آن پرداخت کند، اما باید بگویم ما همان دستگاه خارجی را با همان کیفیت و قیمت بسیار پایین‌تر و خدمات پس از فروش بهتر به مشتری ارایه می‌دهیم.

وبسایت شرکت صد صنعت 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top