نمایشگاه ها

دو خبر از غرفه آذرخش در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان: سبد محصولات آذرخش متنوع‌‌تر شد – اخبار نمایشگاه

در ایام برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، در غرفه آذرخش در سالن 38 مشتریان می‌توانند با انتخاب محصول مورد نظر خود، خرید انجام داده و در نمایشگاه پیش فاکتور اخذ کنند

آذرخش به فعالان صنعت ساختمان توجه ویژه دارد
«محسن سیفی» ریاست هلدینگ بین‌المللی آذرخش در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به شرایط سخت اقتصادی سال گذشته فعالان و دست‌اندرکاران تولید ملی گفت: «آذرخش به عنوان محصول ایرانی باکیفیت و برند برتر حوزه آجرنمای ساختمان امسال با هدف حمایت از فعالان این حوزه تصمیم گرفت تا در نمایشگاه صنعت ساختمان تخفیفی ویژه به مشتریان خود ارائه کند. در ابتدا تصمیم گرفتیم این تخفیف فقط محدود به نمایشگاه صنعت ساختمان باشد اما به واسطه نمایندگی‌های متعددی که در سراسر کشور داریم و نیز از آنجا که ممکن است برخی مشتریان به هر دلیلی امکان حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان را نداشته باشند، دوره شمول این تخفیف را از ششم الی هفدهم مرداد ماه در نظر گرفتیم تا طیف گسترده‌ای از مشتریان بتوانند از این امکان استفاده کنند.»
به گفته محسن سیفی، در ایام برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، در غرفه آذرخش در سالن 38 مشتریان می‌توانند با انتخاب محصول مورد نظر خود، خرید انجام داده و در نمایشگاه پیش فاکتور اخذ کنند.
سیفی با ابراز امیدواری نسبت به رونق صنعت ساختمان افزود: «مخاطب این تخفیف ویژه مصرف کنندگان خُرد، پیمانکاران پروژه‌های بزرگ، معماران و… خواهند بود و امیدواریم در ایام تابستان که با رونق ساخت و ساز همراه است، بتوانیم با این رفتار حمایتی به رونق تولید ملی کمک کنیم.»
آذرخش امسال با بیش از چهارصد محصول متنوع و جذاب در حوزه آجرنسوز نمای ساختمان در نمایشگاه حضور دارد. علاقه مندان به بازدید از غرفه آذرخش می‌توانند از ساعت 10 الی 18 به غرفه آذرخش در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند.
محصولات جدید کارخانه آذرخش، زیبایی بصری را به ساختمان ها هدیه می‌دهد
در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان غرفه آذرخش شاهد اتفاق‌های دیگری نیز هست. گروه کارخانجات آجر نسوز نما آذرخش که در طول نوزده دوره گذشته برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، پای ثابت این رویداد بوده هر سال با محصولی تازه در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان بوده است. آذرخش که اسفند ماه سال 96 چهارمین کارخانه تولید محصولات خود را با خط تولید شرکت ساکمی ایتالیا و بر اساس جدیدترین فناوری روز اروپا راه‌اندازی کرده، امسال در نمایشگاه از محصولات جدید این خط تولیدی رونمایی نمود و علاقه‌مندان به حوزه ساختمان سازی و معماری را غافلگیر کرد!
به گفته «محمد علی سیفی کاشانی» نایب رییس هلدینگ بین‌الملل آذرخش، محصولات جدید این شرکت با کُد AB شناخته می‌شوند و نسبت به محصولات قبلی کارخانجات آذرخش ضخامت کمتری دارند که این مسئله باعث خواهد شد تا در ساخت و ساز ساختمان‌ها، نمای ساختمان سبک‌تر شود.
به گفته محمدعلی سیفی، آجرهای جدید آذرخش با بهره‌گیری از فرمولاسیون خاص و انحصاری آذرخش تولید می‌شوند و ضخامت آن‌ها بین پانزده تا سی میلی متر است که این آجرها نسبت به محصولات قدیمی آذرخش سبک‌تر و نازک‌تر هستند. با این حرکت آذرخش، یکی از دغدغه‌های مهم سازندگان مسکن برای سبک‌تر کردن نمای ساختمان رفع می‌شود.
به گفته نایب رئیس هلدینگ بین‌الملل آذرخش، در کارخانه 4 آذرخش تاکنون بیش از دویست مدل محصول تولید شده و در سال جاری تعداد این محصولات به بیش از چهارصد مدل خواهد رسید که با احتساب این محصولات در کنار دیگر خط‌های تولید آذرخش، سبد کلی این شرکت به بیش از هزار نوع محصول خواهد رسید و این تنوع، همه سلایق معماران، طراحان و فعالان بازار مسکن را پاسخ خواهد داد.
علاقه‌مندان به بازدید از غرفه آذرخش می‌توانند تا نهم مرداد ماه از ساعت 10 الی 18 به غرفه آذرخش در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه
کنند.

وبسایت گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما آذرخش