EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان: توسعه اندیشه نو می‌خواهد با روش‌های قدیمی به جایی نمی‌رسیم

مسعود پزشکیان: از شرکت سهامی نمایشگاه‌ها باید به خاطر برگزاری متفاوت دوره نوزدهم نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و ایجاد فضای نوآوری و رقابت باید تقدیر کرد

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با همراهی بهمن حسین زاده، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از نوزدهمین نمايشگاه بين‌المللی صنعت ساختمان بازدید نموده و با برخی از مسئولین، غرفه‌داران و مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
در این بازدید که در دومین روز برپایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان انجام پذیرفت، پزشکیان در خصوص نقش استارتاپ‌ها در رونق تولید و برنامه مجلس شورای اسلامی برای حمایت از این کسب و کارهای نوپا، اظهار داشت: اعتباری که مجلس شورای اسلامی جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تخصیص داده رقم بسیار بالایی است، یعنی مجلس شورای اسلامی با اعتقادی که به این گونه کسب و کارها دارد پشتیبانی لازمه را از آنها به عمل خواهد آورد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی این نکته را نیز بیان داشت که در دنیای امروز این نگاه جدید و تکنولوژی‌های جدید هست که می‌تواند سبب پیشرفت ما شود و ما با روش‌های قدیمی راه پیشرفتی نخواهیم داشت. پشتیبانی از ایده ها، فکرها و نوآوری‌ها برای هر حاکمیتی و برای هر مدیر و سیاستگذاری اصولاً باید از اولویت‌ها باشد. امروز جوانان ایرانی با اندیشه‌های نو کارهایی را انجام دادند که خارج از تصور بوده و به همین خاطر دشمنان نمی‌خواهند این جوانان رشد نمایند که صد البته آنها جرات از بین بردن این ایده‌ها راهم ندارند.
مسعود پزشکیان در خصوص نقش نمایشگاه‌ها با محوریت نمایشگاه بین‌المللی تهران هم اظهار داشت: این بازدیدها سبب خلق ایده می‌شود یعنی شکوفایی در رقابت است که به وجود می‌آید و در نمایشگاه‌ها شرکت‌ها توان و ایده‌های خودشان را عرضه می‌کنند؛ پس کسانی که به دنبال نوآوری هستند ایده‌های قوی‌تری را در این بازدیدها جستجو و در نهایت پیدا خواهند کرد.
وی در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران نیز به منظور برگزاری متفاوت این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته تقدیر و تشکر کرد. پزشکیان با بیان اینکه این پیشرفت موجب افتخار صنعت است، افزود: امیدواریم این پیشرفت‌ها برای صنعتگران ما ادامه داشته باشد و افتخار ما نسبت به نمایشگاه‌های این چنینی نیز افزایش یابد.
در این بازدید تعداد کثیری از غرفه‌داران نیز نسبت به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ابراز رضایت کرده و عملکرد شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را مورد تقدیر قرار دادند.
گفتنی است، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با رویکرد نوآوری و با تکیه بر دانشگاه‌های صنعتی، استارتاپ‌ها و انتقال دانش بین دانشگاه و صنعت در حال برگزاری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top