نمایشگاه ها

جانمایی مشارکت کنندگان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان | اخبار نمایشگاه

آغاز جانمایی مشارکت‌کنندگان در بیستمین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت ساختمان – اخبار نمایشگاه

آغاز جانمایی مشارکت‌کنندگان در بیستمین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت ساختمان/ رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار

 

مسئول امور نمایشگاهی اتاق تعاون گفت: تاکنون جانمایی 468 شرکت فعال در حوزه ساختمان در سالن های داخلی و فضای باز نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  انجام شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز،مسئول امور نمایشگاهی اتاق تعاون گفت: تاکنون جانمایی 468 شرکت فعال در حوزه ساختمان در سالن های داخلی و فضای باز نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات و مسئول امور نمایشگاهی اتاق تعاون با اعلام این خبر گفت: بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در مساحتی بالغ بر52 هزار متر مربع در تاریخ 22-19 مردادماه سالجاری در بیش از 20 گروه کالایی برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به  شیوع بیماری و نظرات و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا مبنی بر جلوگیری از اجتماعات، مدارک مورد نیاز حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به صورت غیر حضوری دریافت شد.

وی در خصوص برنامه های ویژه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ابراز داشت: دومین دوره گالری معماران جوان فستیوال ملی معماران و کارفرمایان با مشارکت دانشگاه های منتخب معماری و شهرسازی، انجمن ها و اصناف معماری و شهرسازی، دفاتر حرفه ای معماران برتر کشور، تامین‏ کنندگان مصالح ساختمانی، سرمایه‏ گذاران، معماران جوان و شرکت‏های سازنده در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران افتتاح می شود.

به گفته این مقام مسئول این فستیوال در سالن 40 نمایشگاه امسال برگزار خواهد شد. مطیع جهانی در بخش دیگری از این گفتگو به برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد متناسب با حوزه ساختمان خبر داد و گفت: کارگاه های آموزشی در حاشیه نمایشگاه بیستم با توجه به شرایط حاضر و متناسب با مقتضیات بخش ساختمان برنامه ریزی شده که برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در ادامه به رعایت پروتکل های بهداشتی در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط ویژهء ناشی از شیوع ویروس کرونا و اولویت سلامت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان با همکاری ستاد مدیریت کرونا و شرکت های نمایشگاه های بین المللی، تمهیدات خاصی در نمایشگاه بیستم لحاظ شده است.

منبع ایران مراسم نیوز