نمایشگاه ها

شرکت آروین فناوران صنعت ناب (رئال وین) در نمایشگاه در و پنجره تهران | هادی باقری مدیرعامل

«رئال وین» با تنوع محصولات، بازار را در دست می‌‌گیرد – اخبار نمایشگاه

هادی باقری، مدیرعامل شرکت آروین فناوران صنعت ناب

«رئال وین» با تنوع محصولات، بازار را در دست می‌‌گیرد

شرکت آروین فناوران صنعت ناب که در سال 1395 به ثبت رسیده و کار خود را از سال 1396 در زمینه تولید پروفیل‌های در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرده، و در طی این سال‌ها به یکی از تولیدکنندگان این حرفه در ایران تبدیل شده است. این شرکت طی طرح توسعه سال 1398، دو خط تولید جدید به خطوط خود اضافه کرده است. رئال وین به عنوان یکی از تولیدکنندگان صنعت پی‌وی‌سی و تولید پروفیل‌های در و پنجره یوپی‌وی‌سی براساس استانداردهای معتبر اروپایی و دارنده گواهی استاندارد ایران، دارنده گواهی از QAL انگلستان و بیمه ایران در سطح کشور مطرح می‌باشد.

این شرکت با توجه به نیاز صنعت عظیم ساختمان، تنوع محصولات تولیدی را در اولویت برنامه‌هایش گذاشته و در قالب تحقیق در انواع 4 کاناله، 3 کاناله و سری کشویی در حال تولید می‌باشد.

گروه صنعتی رئال وین با مطالعه در زمینه پروفیل‌های یوپی‌وی سی و با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه درب و پنجره دوجداره، شروع به تولید پروفیل یوپی وی سی نموده است.

خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشگاه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته با هادی باقری، مدیرعامل خلاق و پر انرژی شرکت آروین فناوران صنعت ناب گفت و گو کرده است که می‌خوانید.

حضور رئال وین در نمایشگاه در و پنجره | نمایی از غرفه غرفه شرکت رئال وین در نمایشگاه در و پنجره | تهران

تولیدات رئال وین چیست؟

شمش‌های پروفیل تولید می‌کنیم که با آن در و پنجره ساخته می‌شود.

با چه هدفی در نمایشگاه شرکت کرده اید؟

به این دلیل که بنده 100 درصد به تبلیغات معتقدم. یکی دیگر از دلایل حضورمان در نمایشگاه این است که در کنار همکاران و دیگر برندها باشیم و نام رئال وین در نمایشگاه همچون سال‌های گذشته بدرخشد.

چندمین سالی است که در نمایشگاه شرکت می‌کنید؟‌

ششمین سالی است که در نمایشگاه در و پنجره شرکت می‌کنیم.

آیا صادرات هم دارید؟

به کشور افغانستان صادرات داریم.

به فکر توسعه هستید؟

در حال حاضر شرایط کار در بازار سخت شده است و فقط به حفظ شرکت و زنده ماندن این مجموعه می‌اندیشیم و تمرکز خود را روی این هدف گذاشته‌ایم.

در زمینه مشتری مداری و جذب مشتری جدید چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

سعی ما در حفظ مشتریان قدیمی است. خدمات و پشتیبانی‌ها را در این راستا بیشتر کرده‌ایم.

خدمات پس از فروش در کسب و کار شما به چه شکل است؟

ضمانت تغییر رنگ و دفرمه شدن محصول و سر زدن به کارگاه‌های مونتاژ در و پنجره و کنترل مونتاژ در و پنجره که کارگاه‌ها به طور استاندارد پنجره تولید کنند و به مشتریان ارائه دهند.

در مسیر تولید و توسعه با چه موانع و مشکلاتی روبه رو هستید؟

مشکل عمده‌ای که داریم تامین مواد اولیه است. هر بخش مشکلی دارد. تولیدکنندگان داخلی یک مشکل و وارداتی‌ها مشکلات خاص خود را دارند. همچنین تامین برق مخصوصا در تابستان در چند سال اخیر دچار معضل شده است. قطعی برق مداوم داریم که در شهرک های صنعتی بزرگ کشور اتفاق می‌افتد.

شرک های حاضر در نمایشگاه بین المللی در و پنجره | رئال وین غرفه زیبای شرکت رئال وین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره 99 | تهران