نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

حضور مدیرعامل آلومینیوم حکمتی در نمایشگاه در و پنجره | مجید حکمتی

کیفیت تولیدات «آلومینیوم حکمتی» با پروفیل‌های وارداتی مرغوب برابری می‌کند – اخبار نمایشگاه

مجید حکمتی، مدیرعامل مجتمع آلومینیوم حکمتی

کیفیت تولیدات «آلومینیوم حکمتی» با پروفیل‌های وارداتی مرغوب برابری می‌کند

فاز اول مجتمع آلومینیوم حکمتی در سال ۱۳۶۴ با همت و تلاش اکبر حکمتی، بنیانگذار آینده‌نگر این مجتمع که از صنعتگران و تولید کنندگان بزرگ استان آذربایجان شرقی و قهرمان ملی در ورزش کشتی است، در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در شهر تبریز تاسیس شد و به بهره‌وری رسید.

با احداث و راه‌اندازی فاز دوم این مجتمع در سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و با در اختیار گرفتن ۱۲۰۰۰ متر مربع فضای ایجاد شده مشتمل بر۶ سالن بزرگ تولیدی و نیز بهره‌گیری از وجود مدیران، مهندسین، کارشناسان و نیروی انسانی فنی و مجرب و کارآمد، این مجتمع جزء معدود واحدهای تولیدی- صنعتی بخش خصوصی این صنعت در سطح کشور بوده و نیز کامل‌ترین کارخانه تولید کننده بیلت، پروفیل، درب و پنجره و سازه های صنعتی و ساختمانی در شمال‌غرب ایران می باشد که با دارا بودن ماشین‌آلات مجهز و به روز و با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و تامین مواد اولیه مرغوب از مرحله تولید بیلت تا تولید پروفیل و ساخت درب و پنجره در سیستم های مختلف و سایر سازه‌های ساختمانی و پروفیل‌های صنعتی فعالیت نماید.

مجتمع آلومینیوم حکمتی هم اکنون با برخورداری از واحدهای طراحی، قالب سازی، تولید پروفیل و با استفاده از دستگاه‌های مدرن و تکنولوژی روز اروپا نقش مهم و سهم قابل توجهی از بازار مصرف در زمینه تامین بیلت، پروفیل، درب و پنجره در پروژه های بزرگ و کوچک در سطح کشور را به خود اختصاص داده است. همچنین با ادامه تلاش‌های خستگی ناپذیر و بی وقفه در سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی Iso 9001-2015  و استاندارد CE  اروپا شده است.

مجید حکمتی، مدیرعامل پر تلاش و برنامه‌ریز مجتمع آلومینیوم حکمتی و مجموعه تحت مدیریت ایشان، در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته غرفه‌ای چشمگیر دارند و با دستی پر در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

گفت‌و‌گوی نشریه اقتصاد و نمایشگاه با ایشان را می خوانید؛ با این توضیح که مجید حکمتی هم چون پدرشان اکبر حکمتی از افتخارآفرینان ورزش اول کشور یعنی کُشتی در سطح ملی و جهانی هستند.

از فعالیت‌ها و جایگاه مجتمع تولیدی آلومینیوم حکمتی بگویید.

این مجموعه با توجه به برنامه‌ریزی و تلاش های بنیان گذار مجتمع آقای اکبر حکمتی که پدر بنده هستند، تاسیس و راه اندازی شد که نزدیک به نیم قرن سابقه در صنعت آلومینیوم دارد و جزو ۵ برند برتر ایران به شمار می‌آید. کارخانه‌هایی که روی اصول کار می‌کنند، توانسته‌اند در زمینه تولید پروفیل در مقایسه با کیفیت پروفیل‌های وارداتی قد علم کنند و در واقع کیفیت تولیدات ما با کیفیت پروفیل‌های وارداتی مرغوب برابر است.

واحد تولیدی حکمتی از نظر چرخه تولید کامل است و از شمش تا محصول نهایی را به صورت اجرای خدمات ریخته‌گری، هموژنایزینگ، اکستروژن، آندایزینگ، خدمات طرح چوب، رنگ پودری و در نهایت مونتاژ پنجره به مصرف‌کنندگان محصولات خود ارائه می‌دهد و جزو کارخانجات منحصر به فردی است که چرخه تولیدش کامل است.

در حال حاضر در دو کارخانه فاز ۱ و فاز۲ فعالیت داریم. پشت کارخانه فاز ۲ زمینی را به مساحت ۳ هکتار خریداری کرده‌ایم و در نظر داریم که سالن‌های جدید بزنیم و فعالیت خود را توسعه دهیم و بخشی از خطوط تولیدمان را به آنجا منتقل کنیم، چرا که از نظر فضای تولیدی نیازمند توسعه هستیم. امیدوارم به زودی بتوانیم قدم‌های بلندی در تولید پروفیل‌های آلومینیومی استاندارد برداریم و سهم خود را در بازار گسترش دهیم.

آیا تا کنون صادرات داشته‌اید؟

در گذشته به کشورهای همسایه صادرات داشته ایم، ولی باتوجه به وضعیت فعلی و بیماری کرونا ، صادرات به کشورهای خارجی کمرنگ شده، اما سعی داریم در نمایشگاه‌های خارج از کشور شرکت کنیم و بتوانیم جذب نمایندگی و عاملیت فروش در کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان، کردستان عراق و سایر کشورها داشته باشیم و دیدگاه بلندمدت مان این است که بتوانیم برای صادرات نیز فعالیت خود را دو چندان کنیم.

آیا از روش های نوین در تولید محصولات خود استفاده می‌کنید؟

تکنولوژی که در مجتمع آلومینیوم حکمتی استفاده می شود، تکنولوژی روز دنیاست و در زمینه ریخته‌گری، اکستروژن و آندایز ماشین‌آلات کاملا مدرن هستیم و به همین خاطر توانسته‌ایم کیفیت مورد نظر مشتری را تامین کرده و رضایت مصرف‌کننده را جلب کنیم.

وبسایت مجتمع آلومینیوم حکمتی 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top