نمایشگاه ها

نقش موثر گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی در صنعت برق و پیشرفت کشور

مجید امانی، مدیر داخلی گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی: نقش موثر گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی در صنعت برق و پیشرفت کشور

گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی، با بیش از سه دهه تجربه در صنعت مواد اولیة مس، آلومینیوم و لوله‌های مسی، در خدمت حوزه‌های صادراتی بوده است و روز به روز در حال گسترش فعالیت خود است.

مجید امانی، مدیر داخلی گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: امسال ما اسپانسر نمایشگاه صنعت برق هستیم و برای توسعه و پیشرفت این صنعت، سعی می‌کنیم نقش مؤثری ایفا کنیم.

وی افزود: گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی، با بیش از هشتاد درصد تولیدکنندگان و فروشندگان کابل در کشور همکاری دارد و مواد اولیه آنها را تأمین می‌کند؛ همچنین تعاملات گوناگونی مانند تهاتر نیز با آنها داریم. دیگر فعالیت ما، حضور در مناقصه‌های توانیر است.

امانی با اشاره به فعالیت‌های شرکت ساتراپ ثقفی، عنوان نمود: در سال گذشته، توانستیم با تولید حدود هزار کیلومتر کابل خود نگهدار جهت نوسازی، به صنعت برق ایران کمک کنیم. شرکت ساتراپ ثقفی، در شهر صنعتی البز، با خریداری فضایی بالغ بر سه هکتار و تجهیز فضای بیست و یک هزار متری، در حال احداث کارخانة خود می‌باشد.

وی اضافه کرد: همچنین در حال اضافه کردن انواع ماشین‌آلات به فضای کارخانه هستیم تا بتوانیم در بخش هادی‌سازی آلومینیوم، کابل‌سازی و سیم مسی نیز خدمت‌رسانی کنیم. امیدواریم ایرانی آبادتر داشته باشیم و هر کدام از ما، سهم خودش را برای پیشرفت و آبادنی کشور، به جای بیاورد.

امانی با اشاره به سابقه و قدمت گروه ساتراپ ثقفی، خاطرنشان کرد: گروه تولیدی و بازرگانی ساتراپ ثقفی، با بیش از سه دهه تجربه در صنعت مواد اولیة مس، آلومینیوم و لوله‌های مسی، در خدمت حوزه‌های صادراتی بوده است و روز به روز در حال گسترش فعالیت خود می‌باشد.

وی در پایان با اشاره به بیست و دومین نمایشگاه صنعت برق، گفت: این نمایشگاه مانند دوره‌های گذشته، هم از لحاظ کمّی و هم از لحاظ کیفی، بسیار باکیفیت بوده است. همچنین این نمایشگاه، کمک شایانی به آشنایی عوامل صنعت برق با یکدیگر، ماندگاری برندها، برطرف کردن نقاط ضعف و به‌روزسانی شرکت‌ها می‌کند.