نمایشگاه ها

تولید محصولات نیرو ترانسفو با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات اروپایی و آسیایی

مهندس عبداله اصغر نژاد رئیس هیات مدیره شرکت نیرو ترانسفو: تولید محصولات نیرو ترانسفو با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات اروپایی و آسیایی

شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو (سهامی خاص) با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و لوازم و قطعات ترانسفورماتوردر سال 1355 تأسیس و در سال 1361 به بهره برداری و تولید رسید و در حال حاضر این شرکت با آموزش مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارتباط با تولید مطابق با استاندارد IEC و گامهای بزرگی  در پائین آوردن تلفات در شبکه توزیع  برداشته و تقریباً در تمامی شبکه توزیع ایران تولیدات این شرکت نصب و در حال بهره برداری است.

مهندس عبداله اصغر نژاد رئیس هیات مدیره شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو فارغ التحصیل از دانشگاه تبریز در رشته مهندسی برق قدرت در سال 1374 است. کارشناس برق درشرکت صنایع هواپیماسازی ایران، کارشناس محاسبه و طراحی ترانسفورماتور،  کارشناس کنترل کیفیت خط تولید، سرپرست خط مونتاژ، سرپرست شیفت کارخانه، مدیر پروژه انتقال مخزن سازی به خارج شرکت  در شرکت ایران ترانسفو بخشی از فعالیتهای وی در سالهای 1377 تا 1382 است. همچنین  از سال 1383 تاکنون مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارس صبا  بوده و با اضافه شدن شرکت نیروترانسفو به زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری ارس صبا از سال  1390تاکنون رئیس هیئت مدیره شرکت نیروترانسفو هستند. عضویت در هیئت مدیره شرکت های اروند ترانس پارس (اروند شار سابق)، شرکت خدمات فنی مهندسی صنعت برق ارس صبا، شرکت نیرو ترانسفو صبا منطقه آزاد ماکو، شرکت سرمایه گذاری فارابی، از دیگر فعایتهای ایشان است.

نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با وی گفت و گویی انجام داده است:

مهندس عبداله اصغر نژاد با اشاره به تاریخچه فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو (سهامی خاص) با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و لوازم و قطعات ترانسفورماتوردر سال 1355 تأسیس و در سال 1361 به بهره برداری و تولید رسید  .در سال 1390 با انتقال 100% سهام به نام شرکت سرمایه گذاری ارس صبا (سهامی عام) طرح های توسعه متنوعی برای رساندن سطح کیفیت کالای تولیدی به سطح روز جهانی تعریف گردید.  در همین راستا تمام ماشین آلات بخش های مختلف تولید این شرکت از کارخانجات معتبر جهانی خریداری و نصب گردید. در حال حاضر این شرکت با آموزش مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارتباط با تولید مطابق با استاندارد IEC و گامهای بزرگی  در پائین آوردن تلفات در شبکه توزیع  برداشته و تقریباً در تمامی شبکه توزیع ایران تولیدات این شرکت نصب و در حال بهره برداری است.

وی در ادامه بیان داشت: محصولات این شرکت بر اساس دانش روز ترانسفورماتور و مطابق با استاندارد های بین المللی و ملی تولید میشوند.  استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات که از اروپا و برخی کشورهای مطرح در این صنعت در آسیا مانند ترکیه و هند تأمین میشوند. به عنوان مثال روغن مورد استفاده در ترانسفورماتور این شرکت  نفتانیک بوده و از هندوستان تأمین می‌شود.

رئیس هیات مدیره شرکت شرکت نیرو ترانسفو خاطرنشان ساخت: استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز و ساخت کشورهای اروپایی، کره و ژاپن برای تولید و آزمایش محصولات شرکت از دیگر ویژگی های این شرکت می‌باشد. دو سال گارانتی بی قید و شرط تعویض ترانسفورماتور حکایت از اطمینان ما از سطح بالای کیفیت تولیدات شرکت دارد. علاوه بر این، ما تمامی محصولات خود را به مدت یک سال به صورت رایگان بیمه سرقت می نماید تا در صورت سرقت، مشتریان و استفاده کنندگان دچار خسارت و ضرر و زیان نشوند.

وی گفت: معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل های موجود و جلب مشارکت فعالان این صنعت و نیز مذاکره با مشتریان و تأمین کنندگان از برنامه های این شرکت برای حضور در این نمایشگاه است.

مهندس عبداله اصغر نژاد در پایان اظهار داشت: طرح توسعه این شرکت با هدف تسهیل حضور در بازارهای منطقه ای و بین المللی  در منطقه آزاد ماکو که در نزدیکی مرزهای چند کشور ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، شمال عراق، جاده ترانزیتی ترکیه و نخجوان و همچنین نزدیکی به دریای سیاه قرار دارد در نظر گرفته شده است. در حال حاضر اقدامات اولیه احداث کارخانه این طرح در زمینی به مساحت 7.5 هکتار و مجموع سالنهای تولید به مساحت 30 هزار متر مربع در حال اجراست و تا کنون 9000 مترمربع از سالنها و بخش عمده پروژه های تأسیساتی آن تکمیل گردیده است.