EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

گفت و گو با اتابک برزگر علمداری مدیرعامل شرکت صنایع روشنایی یکتا افروز | به مناسب نمایشگاه بین المللی صنعت برق

مدیر عامل صنایع روشنایی یکتا افروز: قصد داریم در سال 1400 به بزرگترین مجتمع روشنایی کشور تبدیل شویم

شرکت صنایع روشنایی یکتا افروز، تولید کننده انواع چراغ های LED، با هدف ایجاد اشتغال و رونق تولید در سال 97 تاسیس گردید. این مجموعه با توان تولید بیش از 10000 پنل در روز، نیاز بازار را تامین می کند. این شرکت حضور پررنگی در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران دارد به همین مناسبت با اتابک برزگر علمداری مدیرعامل شرکت صنایع روشنایی یکتا افروز گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

یکتا افروز فعالیت خود را از چه سالی و در چه زمینه ای آغاز کرد؟

این مجموعه در سال 1397 از بخش بازرگانی تغییر و از سال 1397به یک شرکت تولیدی و صنعتی تبدیل شده ایم. همچنین با هدف تولید ارائه کالای با کیفیت ایرانی و استفاده از جوانان تحصیلکرده و متخصص این مرز و بوم اشتغال زایی قابل توجه ای در این مدت داشته ایم.

چه برنامه هایی برای توسعه فعالیت شرکت مد نظر دارید؟ و در عرصه ی تولید و صادرات چه دستاوردهایی داشته اید؟

شرکت یکتا افروز از ابتدای شروع به فعالیت با هدف تبدیل شدن به یکی ازبرند های معتبر در کشور کار خودش را آغاز کرد. با امید خدا و با حمایت مردمان این سرزمین این امر محق شده و این اتفاق خوب افتاده است.

در سال 1400با چشم انداز تبدیل شدن به بزرگترین مجتمع تولیدی کشور اقداماتی را شروع کردیم و تا حد زیادی به اهداف خود رسیده ایم . با توجه به مشکلاتی ناشی از همه گیری کرونا که بسیاری از شرکت ها با آن درگیر بودند ما در مجموعه یکتا افروز تلاش کردیم تا این موضوع تاثیری بر فعالیت های مان نگذارد و بدون حتی تعدیل یک نفر نیرو اشتغال زایی هم ایجاد کردیم. و با توجه به برنامه مد نظر مجموعه قصد داریم در سال 1400 بزرگترین مجتمع روشنایی کشور شویم.

آقای برزگر پیرو صحبت هایتان در مورد اینکه حتی در شرایط کرونا یک نفر را هم تعدیل نکرده اید و اشتغالزایی نیز داشته اید می خواستم از شما بپرسم در حال حاضر چه تعداد نیرو با مجموعه شما همکاری می کنند و چه برنامه هایی برای افزایش اشتغالزایی دارید؟

ما در کار خود را با پنج نفر در سال 1395آغاز کردیم. در حال حاضر بالای200نفر به صورت مستقیم در مجموعه ما مشغول به کار هستند و به صورت غیرمستقیم در قسمت هایی مثل خدمات دهی، کارتن سازی، حمل و نقل و… بالای هزار نفر در حال همکاری با ما هستند.

شرکت شما با چه مشکلات و دغدغه هایی مواجه است و چه برنامه هایی برای رفع آن دارید؟

خوشبختانه مجموعه یکتا افروز در حاضر با مشکل خاصی مواجه نیست. ولی منطقا ورود به بخش تولید با مشکلات همراه است که با همت و تلاش مضاعف قابل حل شدن است.

قطعا کم و کاست هایی وجود دارد اما در مجموعه ی ما در حال حاضر به معنای واقعی هیچ دغدغه ای وجود ندارد.

برنامه و اهداف شما از حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران چیست ؟

با توجه به این که یکتا افروز شرکت نوپایی است، حضور در نمایشگاه فرصتی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با مجموعه ما فراهم می کند. ما می خواهیم در نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی های یکتا افروز را نشان دهیم.

سخن آخر؟

من این نکته را اضافه کنم در مجموعه یکتا افروز تحت هیچ شرایطی الویت ما  کسب درآمد نبوده و بارها اعلام کرده ایم که مفید بودن برای جامعه مهمترین هدف و برنامه ما در یکتا افروز است. همچنین اینجانب رئیس هیئت هندبال شهرستان اشتهارد هستم  و در همین راستا  برای استفاده عموم وپرسنل زمین ورزشی را در مجموعه طراحی کردیم که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top