EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

غرفه بنسر در نمایشگاه شوینده تهران 1398 | اخبار نمایشگاه

بنسر در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

دکتر میثم مه‌منش، مدیر عامل شرکت بنسر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده):بنسر تولیدکننده اولین خمیر دندان ذغالی در ایران است.

چکیده مصاحبه با میثم مه منش

بنسر شرکتی نوپاست که با تکیه بر نیروی جوان و حرفه‌ای خود توانسته در مدت کوتاهی افتخارات بسیاری بیافریند. خمیر دندان ذغالی این شرکت برای اولین بار در ایران و نخ دندان زغالی بنسر برای نخستین بار در جهان تولید شده است. آن چه تولیدات بنسر را متمایز ساخته، استفاده از ذغال با خاصیت ضد بو، ضد باکتری و سفیدکنندگی در خمیر دندان‌ها و نخ دندان‌های این شرکت است. بنسر در ابداعی نوین خمیر دندان حاوی خاویار را تولید و روانه بازار کرده که خاویار به کار رفته در این محصول دارای خاصیت استحکام‌بخشی و ترمیمی برای دندان‌هاست. شامپو بدن این شرکت هم دارای خاصیتی ضد تعریق ۲۴ ساعته است. مجموع خلاقیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت موفق در تولید محصولاتی با پایه طبیعی و متمایز ما را بر آن داشت تا با مدیر خلاق و جوان این مجموعه به گفت‌وگو بنشینیم.

لطفا مختصری از تاریخچه بنسر بگویید.

در اواخر سال ۹۵ نیازی را تحت عنوان کسب اطلاعات خریداران و فروشندگان عمده در ایران و برخی کشورهای خاورمیانه احساس کردیم، ولی تقریبا هیچ بستر مناسب داخلی وجود نداشت. در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویسی را به منظور تسهیل ورود تولیدکنندگان ایرانی به بازار جهانی فراهم کنیم. بدین منظور مقدمات کار در اردیبهشت ماه ۹۵ شروع شد و به لطف الهی توانستیم شرکت بنسر را در ایران رونمایی کنیم. سایت بنسر خدمات و ابزارهای موردنیاز برای معرفی محصولات در سطح کشور را در اختیار تامین‌کنندگان قرار می‌دهد و به کشف خریداران عمده می‌پردازد.

با شروع فعالیت‌مان به‌سرعت توانستیم مورد توجه تولیدکنندگان و نهادهای دولتی و سازمان‌ها قرار بگیریم. در آغاز سال ۹۶ با گسترش تیم خود به بیش از ۲۰ نفر توانستیم تولیدکننده داخلی و خارجی و خریدار را مدیریت کنیم و همچنین با نمایش محصولات ثبت شده در ۱۳۰۰ وبسایت موفق به دریافت بیش از یک میلیون کلیک شدیم. ادامه گفت و گو را بخوانید.

شرکت بنسر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

بنسر نمایشگاه شوینده
بنسر نمایشگاه شوینده ایران بیوتی
بنسر نمایشگاه شوینده ایران بیوتی
بنسر نمایشگاه شوینده ایران بیوتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top