EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

جلالی

ایران میزبان مهمترین رویداد متالورژی در خاورمیانه

عبدالکریم جلالی مدیرعامل شرکت نمانگر و رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران متافو و نمایشگاه میدکس مطرح کرد:
ایران میزبان مهمترین رویداد متالورژی در خاورمیانه

عبدالکریم جلالی مدیرعامل شرکت نمانگر و رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران متافو و نمایشگاه میدکس در پیامی اعلام کرد: رسوخ علم متالورژی در همه ابعاد گوناگون از علوم به ویژه در فناوری های جدید که مبتنی بر دانش شناخت و کاربرد فلزات در صنایع مختلف می باشد، موجب جهش چشمگیر در توسعه اقتصادی کشورها می گردد و در حال حاضر نیز به منظور دستیابی به رشد اقتصادی پایدار و توسعه همه جانبه نیازمند پیروی از الگوهای مناسب توسعه اقتصادی است که بی شک جایگاه صنعت فلزات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد.
نمایشگاه متافو که زنجیره کامل صنعت فلزات از معدن تا محصول نهایی و قطعه مورد استفاده در دیگر صنایع از جمله خودروسازی-ساختمان-لوازم خانگی-پالایشگاه-نیروگاهی سیمان-حمل و نقل و… را در بر می گیرد به عنوان یک نمایشگاه صنعتی و صنعت مادر محسوب می گردد که با تلاش وافر و یاری همه دست اندرکاران اعم از نهادهای دولتی، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و تولیدی و فعالین موجب افتخار اینجانب و همکاران شایسته، در شرکت نمانگر است که به عنوان میزبان مهمترین رویداد متالورژی در خاورمیانه می باشیم ما افتخار می کنیم که با شما این برند
متافو را به عنوان یکی از نمایشگاه های معتبر دنیا در حوزه فلزات ارتقا داده ایم امید است که تلاش شما و امید ما آینده خوبی برای صنعت ایران رقم بزند که جایگاه خاص با مزایای اقتصادی متعدد و موقعیت جغرافیایی ویژه آن چنین امری را ممکن سازد. آرزو داریم با از بین رفتن شیوع بیماری کوید-19 و سلامتی همه آحاد بشر به ویژه مردم شریف ایران و صنعتگران محترم آن و لغو تحریمهای ظالمانه اقتصادی این گامها تسریع یابد.
امیدوارم همه مشارکت کنندگان با فرصت های جدید تجاری مواجه شده و از واحدهای متقاضی که بواسطه تراکم نمایشگاهها و محدودیت در فضای در اختیار امکان میزبانی آنها فراهم نشد عذرخواهی می نمایم.

پیام عبدالکریم جلالی رییس ستاد برگزاری نمایشگاه
معماری و دکوراسیون در زندگی انسان ها بواسطه آنکه بخش زیادی از عمر ما در بناها سپری می گردد، جایگاه ویژه ای پیدا می کند و امروزه نه تنها به عنوان یک سرپناه بلکه به عنوان مکانی برای کسب آرامش و لذت از زندگی و محیطی برای کار است لذا اهمیت ساختمان ها و معماری آن و همچنین معماری داخلی آن از دوره ای که انسان ها سکنی گزیدند و تمدن ها شکل گرفت بر اهمیت آن افزوده شد. مردم ایران نیز همواره با توجه ویژه به معماری در ساخت و ساز و مدنظر قراردادن کاربری بنا و بهره وری بیشتر در اقلیت های متفاوت و جذابیت های بصری و زیبایی شناسی، تاریخی چندهزارساله دارند.
این میراث هم اینک نیز در فرهنگ ما جاری است و معماری داخلی و دکوراسیون که به بناهای کهن روح و جذابیت بخشیده اند و موجب افتخار ایران هستند امروز نیز مورد توجه و اقبال عمومی است.
نمایشگاه بین المللی میدکس که گروههای کالایی معماری-دکوراسیون و خانه مدرن و در واقع تکنولوژی های نوین ساختمان را در بر می گیرد. در مقطعی توسط شرکت نمانگر ایده پردازی و برگزار گردید که جای خالی این رویداد و صنعت کاملا خالی بود و با افتخار توانسته ایم یک رویداد تاثیرگذار و خلاقانه را که هرسال مورد توجه معماران-انبوهسازان-متخصصان-تولیدکنندگان فعالین و اساتید و دانشجویان قرار گرفته است.
گرچه تحت تاثیر شیوع بیماری کوید-19 و تغییرات مکرر در تاریخ و فضاهای تحت پوشش و کاهش سالنها چاره ای جز حضور تعداد محدودی از تقاضاهای متعدد وجود نداشت، به ویژه تولیدکنندگان نامداری که با تهیه غرفه های با ابعاد بزرگ محصولات خود را ارائه می نمودند، بواسطه محدودیت در زمان برگزاری امکان میزبانی از این عزیزان فراهم نشدکه از این بابت عذرخواهی میکنیم.
اینجانب به همراه همکاران عزیز در شرکت نمانگر ضمن آرزوی سلامتی و رفع بلا از آحاد بشریت به ویژه مردم شریف ایران و بالاخص فعالین محترم معماری و دکوراسیون و خانه مدرن برای مشارکت کنندگان آرزوی موفقیت دارم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top