EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

سهلان نماد؛ شرکت برتر در حوزه مبلمان و پارتیشن اداری

سهلان نماد فعالیت خود را در سال 1371 با طراحی و ساخت تجهیزات فروشگاهی آغاز نمود. اولین محصول سهلان نماد سیستم طبقه بندی مشبک بود که برای نخستین بار در ایران توسط این شرکت طراحی، تولید و روانه بازار شد. سرعت رشد بالای سهلان نماد و نیاز بازار سبب شد تا سهلان نماد در سال 1375 واحد نمایشگاهی خود را بطور مستقل راه اندازی نماید و تا به امروز به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی شناخته شود.

نگاه نوگرایانه سهلان نماد از ابتدای فعالیتش سبب شد که این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و تولید پارتیشن های دو جداره نماید.

پذیرش بالای این محصول از سوی بازار، سهلان نماد را به عنوان شرکت برتر در حوزه پارتیشن اداری در کشور مطرح نمود.

در ادامه این موفقیت ها، شرکت سهلان نماد با تکمیل سبد محصول خود، محصولات جدیدی در حوزه مبلمان و پارتیشن اداری به بازار عرضه نمود.

در تمامی این سالها سهلان نماد همواره با تولید محصولات جدید و با کیفیت، در جهت رشد و بهبود صنعت سازه های نمایشگاهی، پارتیشن و مبلمان اداری قدم برداشته است.

معرفی T3  و دیواره های نمایشگاهی تتریس

T3 راه حل حضور سریع باکیفیت و متمایز در نمایشگاه های مختلف است. نمایشگاه های تخصصی در صنایع گوناگون محلی برای دوباره سازی برند معرفی محصولات جدید و پیشبرد اهداف تعیین شده در فروش و بازاریابی است.

گره سهلان نماد برای حضور متمایز نمایشگاهی سیستم T3 را پس از سال ها مطالعه به شما معرفی می کند. سرعت بالا در نصب کیفیت فوقالعاده و تمایز در دیده شدن محصول و خدمات مهمترین ویژگی این سیستم است. اجزاء تشکیل دهنده T3، تتریس(دیواره های نمایشگاهی) تایل (کف سازی یکپارچه) و تراس (سازه های نورپردازی) در نهایت دقت بصورت یک سیستم واحد در دسترس شما هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top