نمایشگاه ها

اطلس شیمی رزین

اطلس شیمی رزین مواد مورد استفاده برای تولید الیاف مصنوعی را با بالاترین استانداردهای روز دنیا می سازد

مهندس رضا مشیری رئیس هیئت مدیره شرکت اطلس شیمی رزین : اطلس شیمی رزین مواد مورد استفاده برای تولید الیاف مصنوعی را با بالاترین استانداردهای روز دنیا می سازد

شرکت اطلس شیمی رزین فعالیت خود را در سال 85 با تمرکز بر روی مواد کمکی نساجی آغاز کرد. در زمینه تولید نیز این شرکت با طراحی و دانش فنی عمدتا” اروپائی ، با بهره گیری از امکانات تولیدی کارخانه خود و همچنین امکانات پتروشیمی های داخل مشغول به تولید مواد و اسپین فینیش های مورد استفاده در تولید الیاف مصنوعی با بالاترین استانداردهای روز دنیا می باشد . پایداری درکیفیت و ارائه ، قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن به صورتی که صرفه اقتصادی آن کاملا نسبت به محصولات دیگر مشهود و محسوس می باشد ، ارائه خدمات فنی پس از فروش و پاسخگو بودن در قبال کالاهای فروخته شده ، از ویژگیهای محصولات شرکت اطلس شیمی رزین است . مجموعه این موارد منجر به کاهش قیمت تمام شده برای تولیدکنندگان خواهد شد که ماهیت وجودی شرکت اطلس شیمی رزین بر همین اصل بنا شده است . همچنین با توجه به استقبال و پشتگرمی روز افزون مشتریان ، این شرکت قادر به ارائه مواد با حجم بالا و متنوع استکه در نتیجه این امر باعث کاهش هزینه های سربار مجموعه های تولیدی ( خواب سرمایه ) و انتقال ریسک سرمایه برای مشتریان می گردد

در حاشیه نمایشگاه  با مهندس رضا مشیری رئیس هیئت مدیره شرکت اطلس شیمی رزین گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

لطفا خودتان را معرفی کرده ، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید ؟

رضا مشیری هستم بعد از فارغ التحصیلی حدود 3 سال مدیریت کارخانجات رنگرزی و تکمیل را برعهده داشتم و بعد از آن ، حدود 9 سال در شرکت رزین ساوه نماینده بایرآلمان در بخش فروش و تکنیکال مشغول به کار بودم .

تاریخچه تاسیس و فعالیت شرکت را برای مخاطبان نشریه شرح دهید ؟چه کالا و خدماتی ارائه می دهید ؟

سال 85 اطلس شیمی رزین فعالیت خود را با تمرکز بر روی مواد کمکی نساجی آغاز کرد و در حال حاضر نیز بصورت گسترده تری در زمینه واردات مواد کمکی نساجی فعالیت می کنیم . ضمنا” در زمینه تولید نیز این شرکت با طراحی و دانش فنی عمدتا” اروپائی ، با بهره گیری از امکانات تولیدی کارخانه خود و همچنین امکانات پتروشیمی های کشور مشغول به تولید مواد و اسپین فینیش های مورد استفاده در تولید الیاف مصنوعی با بالاترین استانداردهای روز دنیا می باشد .

محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد ؟ و در عرصه تولید و صادرات تا کنون چه دستاوردهایی داشته اید ؟

پایداری درکیفیت و ارائه ، قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن بطوریکه صرفه اقتصادی آن کاملا نسبت به محصولات دیگر مشهود و محسوس می باشد ، ارائه خدمات فنی پس از فروش و پاسخگو بودن در قبال کالاهای فروخته شده ، از ویژگیهای محصولات شرکت اطلس شیمی رزین میباشد . مجموعه این موارد منجر به کاهش قیمت تمام شده برای تولیدکنندگان خواهد شد که ماهیت وجودی شرکت اطلس شیمی رزین بر همین اصل بنا شده است همچنین با توجه به استقبال و پشتگرمی روز افزون مشتریان ، این شرکت قادر به ارائه مواد با حجم بالا و متنوع می باشد که در نتیجه این امر باعث کاهش هزینه های سربار مجموعه های تولیدی ( خواب سرمایه ) و انتقال ریسک سرمایه برای مشتریان می گردد ؛ جهت روشن شدن این بحث یادآوری میکنم که یک مجموعه تولیدی با ظرفیت 10 تن در روز اگر بخواهد مواد کمکی مورد نیاز خط تولید را خودش وارد نماید باید میلیاردها تومان از سرمایه در گردش خود را صرف این موضوع کند که در شرایط کنونی که تمامی واحد های تولیدی مشکل نقدینگی دارند این کار اصلا منطقی و مقرون به صرفه نمی باشد که شرکت اطلس شیمی با توانائی ارائه محصولات با کیفیت در حجم بالا و در دسترس ، این مشکل را برای مشتریان خود حل نموده است . از سوی دیگر در عرصه تولید نیز این شرکت در حال تولید چند محصول می باشد که امیدواریم در آینده ای نزدیک این بخش از مجموعه را توسعه دهیم .

در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید ؟

نمایشگاه فرصت بسیار خوبی در خارج از محیط کاری صاحبان صنایع با آنها است  که با مشکلات و خواسته های این عزیزان بیشتر آشنا شده تا بتوانیم در صورت امکان جهت رفع مشکلات و دغدغه های فکری دوستان مانند تامین مواد با کیفیت با هزینه بهینه ، همفکری  و همکاری بیشتری نمائیم .

در پایان ضمن تشکر از شما برای همه هموطنانم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم که شاهد روزهای سرشار از موفقیت برای صنعت نساجی باشیم .