نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

آبتین تجارت

آبتین تجارت آیریک پیشگام در ارائه قیمت های شفاف داخلی و خارجی است

عباس ناظمی مدیریت شرکت آبتین تجارت آیریک: آبتین تجارت آیریک پیشگام در ارائه قیمت های شفاف داخلی و خارجی است

بازار نخ و الیاف ایران در سال ۱۳۷۱ در زمينه فرش ماشيني و صادرات آن به كشورهاي مجاور و ‌در ادامه ی آن در زمينه نخهاي مربوط به آن شروع به فعاليت كرد و در سال ٨١ اقدام به واردات نخ جوت و فعاليت های با كشورهاي بنگلادش و هند و چين نمود. این شرکت با دارا بودن نزدیک به سه دهه تجربه موفق در صنعت نساجی در زمینه صادرات و واردات به عنوان یک شرکت پیشرو مطرح است همچنین وبسایت بازار نخ و الیاف ایران تاثیر بسیاری در حوزه ی شفاف سازی قیمت ها در بازار نساجی کشور داشته و پایه گذار و پیشگام در ارائه قیمت های شفاف داخلی و خارجی بوده و باعث ایجاد تعامل مابین خریداران و فروشندگان در زمینه انواع نخ و الیاف شده است. با عباس ناظمی مدیریت این شرکت درباره فعالیت ها و خدمات شرکت آبتین تجارت گفت و گویی انجام شده است که در ادامه می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟
عباس ناظمی مدیریت شرکت آبتین تجارت آیریک (بازار نخ و الیاف ایران) نزدیک به 30 سال در زمینه نساجی فعالیت مستمر داشته و در زمینه صادرات و واردات نیز فعال بوده ام.
لطفا تاریخچه تأسیس و فعالیت شرکت را برای مخاطبان نشریه شرح دهید؟ چه کالا و خدماتی ارائه می دهد؟
بازار نخ و الیاف ایران فعالیت خود را از سال 1371 در اصفهان در زمينه فرش ماشينی و صادرات آن به كشورهاي مجاور و ‌در ادامه ی آن در زمينه نخ هاي مربوط به آن شروع به فعاليت كرد و در سال ۱۳۸۱ اقدام به واردات نخ جوت و فعاليت های با كشورهاي بنگلادش و هند و چين نمود. این شرکت در راستای اجرای خط مشی های سازمانی خود، با برخورداری از امکان تامین مواد اولیه و با شناخت از امکانات بالقوه و بالفعل صنایع نساجی کشور در سال 1382 رویکرد خدماتی جدیدی را در زمینه های مختلف اعم از صادرات و واردات انواع نخ و الیاف در پیش گرفت و امروزمفتخر است که توانسته تاثیری مثبت در زمنیه تامین منسوجات در بازار داخل و خارج داشته باشد.
خدمات ما شامل ارائه انواع نخ و الیاف، مشاوره و صادرات و واردات انواع منسوجات می باشد
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
وب سایت بازار نخ و الیاف ایران (www.iranyarn.ir) با بیش از ده سال سابقه در زمینه نساجی تاثیر بسیاری در حوزه ی شفاف سازی قیمت ها در بازار نساجی کشور داشته و پایه گذار و پیشگام در ارائه قیمت های شفاف داخلی و خارجی بوده و باعث ایجاد تعامل مابین خریداران و فروشندگان در زمینه انواع نخ و الیاف می باشد.
در مورد وب سایت بازار نخ و الیاف ایران بیشتر توضیح دهید؟
بازدیدکنندگان ایران یارن 4 دسته هستند :
مصرف کنندگان :این گروه بازدیدکنندگانی هستند که به دنبال دریافت جدیدترین اخبار و قیمت های نخ می باشند و قصد خرید نخ را دارند . تولیدکنندگان :این گروه بازدیدکنندگانی هستند که قصد ارائه و فروش تولیدات خود را دارند .
بازرگانان :این گروه بازدیدکنندگانی هسنتد که در جستجوی خریداران ، فروشندگان مناسب و قابل اعتماد برای محصولات خود هسنتد .
و سایر بازدیدکنندگان که این گروه بازدیدکنندگان جستجوگر و کنجکاو در زمینه نخ هستند و دوست دارند اطلاعات بیشتر و بروزتری را در زمینه تولیدات نخ ، توزیع نخ و … به دست آورند .
بيشتر بازديدكنندگان سايت افرادي هستند كه ميخواهند از انواع قيمتها اطلاع پيدا كنند و مقايسه ي قيمتي با قيمتهاي خودشان داشته و قياس كنند.
یکی از مواردی که بارها در سایت و کانال خود گذاشته ایم جایگزین صادرات محصولات نساجی بصورت جایگزین مناسب و قدرتمند به جای نفت می باشد، چراکه با وضعیت موجود که بیست کشور دنیا بیشترین محصولات نساجی را تولید می کند، ایران نیز با مدیریت کارامد و برنامه ریزی های مدون جهت ارتقا و افزایش کشت پنبه و بهبود منابع طبیعی در این حوزه میتواند رقابت پذیری بسیار بالایی رادر سطح بین المللی داشته باشد که با وجود دانش فنی و نیروهای متخصص در کشور، با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح و با توسعه ی صادرات با ارزآوری و سودآوری بالا و افزایش تولید ناخالص ملی نائل می گردد.
در وب سایت بازار نخ و الیاف ایران چه خدماتی ارائه می دهید؟
خدمات ما شامل صادرات و واردات سفارشات مشتریان و همکاران، پشتیبانی کلیه امور بازرگانی از قبیل ثبت سفارش، امور بانکی و ترخیص کالاو حواله ارز، مشاوره و صدور پروفرما، خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی به شرکت های تجاری و صنعتی، خرید و فروش انواع نخ والیاف خارجی و داخلی و صادرات و واردات انواع منسوجات به کشور های مختلف می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top