نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه شیشه | پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیشه

صفحه تخصصی نمایشگاه شیشه با همکاری مشترک شرکت آوای موفق ایرانیان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه  بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  شیشه و تجهیزات وابسته  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت آوای موفق ایرانیان

گاه شمار نمایشگاه بین المللی شیشه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه شیشه

برگزار کننده نمایشگاه شیشه

شرکت آوای موفق ایرانیان مجری برگزار کننده پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه 1400

راه های تماس با شرکت آوای موفق ایرانیان:

لوگوی شرکت برگزار کننده

ثبت نام در نمایشگاه شیشه

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیشه

راهنما

اخبار نمایشگاه شیشه

آرشیو اخبار >

گزارش تصویری نمایشگاه صنعت شیشه

ادامه مطلب

حجت‌الله ربیعی بنیانگذار تندیس نمای آرمان در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان | اخبار نمایشگاه

حجت‌الله ربیعی بنیانگذار و رئیس هیات مدیره شرکت تندیس نمای آرمان رمز ماندگاری و توسعه «تندیس نمای آرمان» کیفیت محصول و خدمات پس از فروش است

شـرکت تندیـس نمای آرمـان در سـال ۱۳۸۲ از مجموعـه بازرگانـی ربیعـی بـا هـدف عرضه مصالـح نویـن در صنعـت سـاختمان، شـکل گرفت. این شـرکت اولیـن عرضه‌کننده

ادامه »

همه چیز درباره نمایشگاه شیشه

شیشه به عنوان یکی از صنایع مهم و با أهمیت در ایران مطرح بوده و اهمیت آن بدلیل وجود صددرصد مواد اولیه این صنعت در داخل کشور بهراحتی قابل دسترسی و دستیابی است و از توجیه اقتصادی باالیی برخوردار است.

سیلیس، سدیم کربنات، آهک، اکسیدمنیزیم و دولومیت مواد اولیه شیشه هستند که معادن این مواد در ایران وجود دارد و تمامی این مواد با سهولت و قیمت پایین در دسترس است و شاید همین مسئله نخستین و مهمترین مزیت این صنعت به حساب مى آید.

رسیدن به بازارهای گسترده جهانی،مستلزم حرکت به سوی اقتصاد باز،بکارگیری استراتژیهای جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیازها و خواسته های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف می باشد.توفیق در دستیابی به این هدف ،نیازمند حضور پررنگ بخش خصوصی و نیز بخش های وابسته به دولتی در بازارهای مختلف می باشد.یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی تواناییها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی و خدماتی،نمایشگاهها می باشند که بعنوان یک شاخه مهم بازرگانی بین الملل مطرح است.

شرکت ها از طریق شرکت در نمایشگاه های بین المللی امکانات خود را به تولید کاالهایى اختصاص می دهند که نظر خریداران را هرچه بهتر تامین کند. چنین تولیدکنندگانی بجای تاکید روی کاالیی خاص معموال نوع خدمتی که آن کاال ارئه می دهد را مورد توجه قرار می دهند. شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی با درک دقیق تهدیدات، رقبا و فرصت های موجود و کسب ایده های جدید جهت ارضای نیازهای مصرف کنندگان کاال های خود شانس خود را جهت صادرات هرچه بیشتر افزایش میدهند.

گروه آوای موفق بعنوان مجری رسمی  برگزاری نمايشگاه های بين المللی ، سازمان توسعه و تجارت ايران  با دارا بودن کارشناسانی  مجرب و مجموعه های تحت پوشش موفق به برگزاری تعداد زيادی از نمايشگاه های بين المللی در داخل و خارج از ايران ،شده است این شرکت مجری برگزار کننده نمایشگاه صنعت شیشه است.

نگاهی به ادوار نمایشگاه شیشه

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه صحبت کنیم.

این دوره 1 لغایت 4 شهریور ماه 1396 در تهران در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی برگزار شد.

این دوره در 23 الی 27 بهمن 97 برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه ۵۷ شرکت داخلی و خارجی حضور  داشتند. طبق اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه، همه شرکت‌های خارجی از کشور چین هستند. لازم به ذکر است که نمایشگاه بین‌المللی صنعت شیشه، تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته در دو سالن ۸ و ۹ ( به متراژ ۷ هزار و ۳۱۵ متر) برگزار می‌شود. در این دوره از نمایشگاه، صنایع جانبی صنعت شیشه حضور پررنگی خواهند داشت و ماشین‌آلات، تجهیزات و ابزار‌های مرتبط با صنعت شیشه را به نمایش خواهند گذاشت.

سومین دوره این نمایشگاه ر تاریخ ۳ الی ۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

این نمایشگاه با حضور ۸۶ شرکت داخلی در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع و با حضور جمعی از مقامات و فعالان وزارت صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، روسای انجمن‌های مرتبط و فعالان اقتصادی گشایش یافت و بمدت 4 روز برگزار شد. 

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top