نمایشگاه ها

کارگزاری راهبرد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

شرکت کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام در تاریخ 1375/09/15 به شماره ثبت 126530، نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسید و تا به امروز با داشتن نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت در حوزه بازار سرمایه ایران، مفتخر به ارائه خدمات در این زمینه به سهامداران و فعالین بورس و فرابورس اوراق بهادار می باشد. شرکت کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام همزمان با تغییرات مدیریتی در سال جدید اقدام به تجهیز اتاق معاملات ، با 10 سیستم معاملاتی و سالن معاملات و پذیرش مشتریان واقع در تهران نموده است.

دکتر حمید علیخانی، مدیرعامل کارگزاری راهبرد سرمایه‌گذاری ایران سهام:

کارگزاری راهبرد با رونمایی از نرم‌افزارهای جدید به نمایشگاه یازدهمین بانک و بورس آمد

کارگزاری راهبرد سرمایه‌گذاری ایران سهام از مجموعه‌های موفق کارگزاری است که در سال ۹۶ موفق به بیست پله صعود در جایگاه رتبه‌بندی کارگزاری‌ها شده است. این مجموعه در نمایشگاه سال ۹۷ همانند سنوات قبل، اقدام به معرفی و رونمایی از نرم‌افزارهای جدید کرده که شامل پیش‌بینی زمان وقوع رخداد‌ها با استفاده از سیستم GANNZILLA، ورژن جدید نرم‌افزار راهبرد تریدر، نوشتن فیل‌تر برای دیده‌بان بازار (کارگاه آموزشی)، ساخت سیگنال‌یاب و اندیکاتورهای هوشمند با استفاده از زبان AFL در محیط راهبرد تریدر و تولید ربات‌های خودکار معامله‌گر برای بازار جهانی است و بعضی از آن‌ها به صورت کارگاه آموزشی قابل ارائه است.

به مناسبت یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حمید علیخانی مدیر عامل این کارگزاری به گفت‌وگو نشستیم. وی عضو هیات علمی دانشگاه و دارای دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی است. در خصوص سوابق این مدیر موفق می‌توان به ۷ سال فعالیت در سمت معاون وزیر، وزارت بازرگانی و صنعت و معدن و تجارت اشاره کرد. وی بهترین دستاوردهای دوران مدیریتی‌ خود را هدفمند کردن یارانه گندم، آرد و نان در سال ۱۳۸۹ در کل کشور و اولین بار صادرات بیش از یک میلیون تن گندم به خارج از کشور می‌داند.ادامه مصاحبه…