نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

کابل متال در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی

توحید رضازاده، مدیر عامل شرکت «کابل متال» در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز: ایران می‌تواند یکی از صادرکنندگان مهم سیم و کابل جهان باشد.

شرکت کابل متال یکی از نام‌های آشنا در صنعت سیم و کابل کشور است. این شرکت به مدت هشت سال متوالی از سال ۱۳۸۷ به عنوان تولیدکننده نمونه کشور در زمینه سیم و کابل انتخاب و لوح تقدیر دریافت کرده است. اکنون این مجموعه صنعتی با تعداد ۲۰۰ نفر نیروی انسانی با ظرفیت ۱۵هزار تُن تولید انواع کابل‌های فشارضعیف و فشار قوی، سرب‌دار، ابزار دقیق، زره‌دار و شیلد دار و طراحی و ساخت کابل‌های تخصصی بر اساس سفارش مشتری در سه شیفت کاری مشغول فعالیت است و توان تأمین نیاز پروژه‌های ملی کشور از لحاظ تخصصی و کیفی و کمی را دارد. یکی از نقاط قوت این شرکت بهره‌گیری از نیروهای توان‌مند داخلی و استفاده از مواد اولیه مرغوب است.

مهندس توحید رضازاده، فعالیت خود را در زمینه سیم و کابل از سال ۱۳۵۶ آغاز کرده و طی مدت بیست سال اخیر برای شکوفایی اقتصاد کشور و سهیم‌شدن در سازندگی و رفع وابستگی به دیگر کشور‌ها‌ مشغول تلاش بوده است. آنچه در ادامه می‌خوانید، گفت‌و‌گوی ما با این کارآفرین و مدیر باتجربه است.

ادامه مصاحبه

محصولات شرکت را ببینید

«کابل متال» در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز

کابل متال نمایشگاه نفت و گاز
کابل متال نمایشگاه نفت و گاز
کابل متال نمایشگاه نفت و گاز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top