نمایشگاه ها

دکتر وهاب الدين فلاح

رقيب امروز ما شركت هاى اروپایی هستند؛ نه شركت هاى داخلی

دکتر وهاب الدين فلاح مدير عامل و مالك هلدينگ تهران برتر نوین مطرح کرد: رقيب امروز ما شركت هاى اروپایی هستند؛ نه شركت هاى داخلی

هلدینگ تهران برتر نوین در سال 1393 با هدف تامین و تولید ماشین آلات صنعتی گام در عرصه صنعتی کشور نهاد و در آغاز فعالیت خود اقدام به ساخت انواع خطوط تولید زغال مانند کوره های صنعتی، خط تولید زغال فشرده، زغال حبه ای، زغال توپی، زغال کبابی و انواع کوره های خشک کن با مصارف و کاربرد های مختلف و متنوع کرده است.
گروه مهندسی و طراحی تهران برتر نوین، همگام با تکنولوژی روز دنیا و همسو با آرمان های حفاظت از محیط زیست کشورمان برآن شده است که از مواد بازیافتی، محصول بسیار مرغوب و کار آمد در عرصه منطقه ای را به نام زغال فشرده تولید کند.
با دکتر وهاب الدين فلاح مدير عامل و مالك هلدينگ تهران برتر درباره فعالیت ها، چشم انداز و برنامه های این شرکت گفت و گویی داشته ایم که در ادامه می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی کنید و سوابق علمی و اجرایی خود را شرح دهید؟
وهاب الدين فلاح مدير عامل و مالك هلدينگ تهران برتر هستم. متولد شهر تهران هستم و از خانواده اى فرهنگى و تحصيل كرده وارد جامعه شدم.مادرم معلم نمونه كشور بود و تربيت ايشان نقش بسيارى در روند شكل گيرى زندگى اینجانب و برادران و خواهر من ایفا کرد.
در ابتدا رشته مهندسى كشاورزى را انتخاب كردم و پس از مدتى ادامه و با توجه به شرايط كارى كه داشتم،رشته مديريت صنعتى(گرايش توليد) را دنبال كردم و با تلاش هاى شبانه روزى و با توجه به حجم بالاى كار و… موفق به کسب مدرك دكترى مديريت صنعتى شدم.
بنده در سالهاى ٩٧ و٩٨ كارآفرين نمونه كشور شدم و در سال ٩٩ بدليل بيمارى كرونا همايش كارآفرينان كشور منحل شد و اعتقاد راسخ دارم باتوجه به فعاليت هاى گسترده اى كه در صنعت كشور دارم،بدون اغراق و بزرگنمايى در سال ٩٩ هم كارآفرين نمونه كشور مي شدم. همچنین اسپانسر فوتبال ليگ برتر و بخصوص دربى استقلال و پرسپوليس بودم.
حضور در برنامه هاى صدا و سيما همچون پايش رمز موفقيت ازكجا شروع كنيم_جهش توليد، از افتخارات بنده و هلدينگ تهران برتر است.
بزرگترين دست آورد مجموعه ما،پخش تيزر تبليغاتى از تلويزيون صدا و سيماى جمهورى اسلامى در سال ١٣٩٩ بود. با توجه به مميزى هاى صدا و سيما نسبت به زغال ودسيگار و… ما موفق شدیم تا آخر سال ٩٩ تبليغ دستگاه هاى توليد انواع زغال را بر روى آنتن ببريم كه در حد خودش كارى بسيار بزرگ و مهمی است و در حال حاضر تبليغات ما در تمامى شبكه هاى صدا و سيما در خال پخش است.
تاریخچه فعالیت هلدینگ تهران برتر را توضیح دهید؟
هلدینگ تهران برتر نوین از سال 1393 با هدف تامین و تولید ماشین آلات صنعتی گام در عرصه صنعتی کشور نهاد و در آغاز فعالیت خود اقدام به ساخت انواع خطوط تولید زغال مانند کوره های صنعتی، خط تولید زغال فشرده، زغال حبه ای، زغال توپی، زغال کبابی و انواع کوره های خشک کن با مصارف و کاربرد های مختلف و متنوع کرده است.
محصولات و تجهیزات گروه تهران برتر نوین دارای چه ویژگی های منحصر به فردی است؟
گروه مهندسی و طراحی تهران برتر نوین، همگام با تکنولوژی روز دنیا و همسو با آرمان های حفاظت از محیط زیست کشورمان برآن شده است که از مواد بازیافتی، محصول بسیار مرغوب و کار آمد در عرصه منطقه ای ، به نام زغال فشرده تولید کند. در هلدينگ تهران برتر نوین دستگاه هاى زيادى اعم از دستگاه هاى توليد انواع زغال،كراشر،دستگاه هاى توليد شوينده،دوارهاى صنعتى،كوره هاى صنعتى از يك تن تا ١٠ تن و… تولید می کند و به تازگى در حال ساخت توربين هاى بادى الماس شاهين مي باشيم كه تحول بزرگى در صنعت برق جهان خواهد شد روش كار ما به اين شكل است كه دستگاه توليد زغال را به مردم مي فروشيم،مواد اوليه كه غالبا از پوست گردو و خاك اره است را براى توليدكنندگان تامين مي كنيم. همچنین نصب و راه اندازى و آموزش توليد را رايگان انجام مي دهيم و زغال توليد شده را با قيمت ٢٠٠٠ هزار تومان سود تضمينى از تولیدکنندگان خریداری می کنیم.
در عرصه تولید و صادرات چه دستاوردهایی داشته اید؟
در حال حاضر بزرگترين كارخانه توليد زغال در كشور را با برند مستر زغال با ظرفيت روزانه ١٥ تن زغال فشرده راه اندازى كرديم كه تحول بزرگى در صنعت زغال كشور است.
صادرات زغال به كشور هاى تركيه،عراق، روسيه،افغانستان،گرجستان، عمان و… را داريم و به اميد خداوند يكتا و برنامه ريزى هاى تخصصى بزودى بازارهاى اروپايى را فتح خواهيم كرد. رقيب امروز ما شركت هاى داخلى نيستند و رقباى ما شركت هاى اروپايى هستند، شعار ما در تهران برتر نوین است.
چه اهدافی را از حضور در نمایشگاه بدنبال می کنید؟
حضور ثابت ما در نمايشگاه هاى بين المللى رزومه خوبى براى هلدينگ ما داشته و برند ما كاملا در بين مردم و بازار شناخته شده و معتبر است. همچنين امسال در نظر داريم محصولات بيشترى ارائه كنيم و از دستگاه هاى جديدمان رونمايى كنيم..