EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات بیهوشی

ما در این مقاله به شما یک توضیح مختصری درباره تجهیزات بیهوشی میدهیم و در ادامه 10تا از شرکت های تجهیزات بیهوشی را معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات بیهوشی

تجهیزات بیهوشی -بهترین شرکت های تجهیزات بیهوشی

قسمت اصلی سیستم تحویل داروهای بیهوشی استنشاقی، ماشین بیهوشی است. دستگاه بیهوشی شامل تبخیرکننده ، دستگاه تنفس مصنوعی و سیستم تحویل هوا، سیستم خروج گازهای استفاده شده و فشارسنج می‌شود.

هدف دستگاه بیهوشی تهیه گازهای بیهوشی با فشار ثابت، اکسیژن برای تنفس و حذف کربن دی‌اکسید و سایر گازهای بازگشتی و زائد می‌باشد. از آنجایی که گازهای بیهوشی قابلیت اشتعال دارند، چک لیست‌های مختلفی برای نظارت بر دستگاه و اطمینان از فعال شدن ویژگی‌های ایمنی و حذف خطرات ناشی از جریان الکتریکی به وجود آمده‌است.

داروهای وریدی بیهوشی به دو صورت تزریق یکجا و هم به صورت تزریق پیوسته برای نگهداری بیهوشی استفاده می‌شود. ویژگی مشترک ماشین‌های مدرن بیهوشی وجود سیستم کنترل ایمنی در مواقع بحرانی است که در هنگام خرابی ماشین بیهوشی به کار می‌افتد.

در فرایند بیهوشی عمومی بیمار باید تحت مانیتورینگ مداوم علائم حیاتی برای حفظ سلامتی و ایمنی قرار بگیرد.

10 تا از شرکت های تجهیزات بیهوشی

1- شرکت احیا درمان پیشرفته

شرکت احیا درمان پیشرفته اولین تولید کننده دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه های ماشین بیهوشی، تنها تولید کننده دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و همچنین تولید کننده دستگاه CT Scan در ایران می باشد. این شرکت در ابتدا اقدام به واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه ماشین بیهوشی از کمپانی MEDEC در ایران نمود. و بعد ازآن با توجه به کسب تجربه و انتقال دانش فنی و تکنولوژی تولید محصولات مذکور در ایران موفق به تولید مستقل در محل کارخانه خود در شهرک صنعتی توس گردید. و در اقدام بعدی موفق به دریافت پروانه تولید مستقل دستگاه های مذکور و همچنین مجوز دانش بنیان برای دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه خود شد. این شرکت ضمن دریافت تاییدیه از مراجع داخلی و همچنین متخصصین کمپانی MEDEC در خصوص کیفیت مطلوب و مناسب تولیدات خود موفق به کسب استاندارد بین المللی CE اروپا برای سه محصول خود شد.

راه های ارتباط با شرکت احیا درمان پیشرفته یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، ضلع شمالی خیابان رودبار غربی، پلاک 30

تلفن : 22 25 05 55021

وب سایت : http://www.ehyadarman.com

2- شرکت کاویان مدیکال

مجموعه تجهیزات پزشکی کاویان با هدف واردات ، تأمین و تهیه دستگاه های ونتیلاتور، بیهوشی و اتاق عمل در سال ۱۳۶۵ تأسیس گشته و هم اکنون با گذشت بیش از سه دهه از فعالیت های صادقانه و سخت کوشانه خود در جلب رضایت مشتریان ، به عنوان یک شرکت کارآمد و توانمند در زمینه عرضه تجهیزات پزشکی ، بیهوشی و ICU شناخته می‌شود.

کاویان در جهت واردات کالاهای HOME CARE ، ونتیلاتور های خانگی و شوک های زول فعالیت گسترده ای داشته و در جهت خدمت رسانی به جامعه پزشکی کشور در حال حرکت است.
این مجموعه با ارائه محصولات با کیفیت توانسته است تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیازهای متخصصان ریه، بیهوشی و بیماران آنها باشد و به تعهدات خود در ارائه برترین محصولات پزشکی به متقاضیانشان جامه عمل بپوشاند.

راه های ارتباط با شرکت کاویان مدیکال یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران ، جمال زاده جنوبی

تلفن : 02166126136

وب سایت : https://www.kavianmedical.com/

3- شرکت فرا طب جراح

شركت فرا طب جراح، در سال 1385 با هدف کمک به توسعه صنعت تجهيزات پزشکي و با تمرکز بر واردات، توزيع و فروش تجهيزات مصرفي موردنياز مراکز درماني کشور تاسيس گرديد.اين شرکت در سال‌هاي گذشته توانسته است با بهره‌گيري از توان و تجربه مديران و كاركنان شركت و نيز حمايت‌هاي مراكز درماني و بيمارستاني كشور، روند رو به رشد خود را حفظ کرده و در حال حاضر به عنوان يکي از شرکت‌هاي معتبر در زمينه عرضه تجهيزات مصرفي به بخش عمده‌اي از مراکز درماني و بيمارستاني کشور به فعاليت خود ادامه دهد.

راه های ارتباط با شرکت فرا طب جراح یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳

تلفن : 02189385

وب سایت : http://www.ftj.ir/

4- شرکت سهند بنیامین طب

شرکت سهند بهامین طب در سال ۱۳۸۸ با فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی قلبی و عروقی آغاز به کار کرد.
با استعانت ایزد منان و به پشتوانه جوانان متخصص و با انگیزه به سرعت پله های ترقی را طی کرده و فعالیت خود را گسترش داد و در مدت زمان کوتاهی به یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی مطرح در سطح کشور تبدیل شد.
همچنین راه اندازی کارخانه و آغاز به تولید چندین محصول موجب شد تا افتخار افزایش تولیدات داخلی و کاهش وابستگی به محصولات خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور باعث درخشندگی بیشتر کارنامه سهند بهامین طب شود.
در حال حاضر این شرکت با محصولاتی در زمینه قلبی و بیهوشی، تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی اتاق عمل و آی سی یو، انواع تشک های فومی بستری و ضد ضخم بستر، لوازم مانیتورینگ و نوار قلب و محصولات کمک تنفسی خانگی و بیمارستانی ، به صورت گسترده آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیماران میباشد .

راه های ارتباط با شرکت سهند بنیامین طب یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان ترکمنستان، نبش کوچه سپیدار، پلاک ۴ طبقه اول

تلفن : 02188498095

وب سایت : https://sbtmedical.co/fa/

5- شرکت سرمد درمان

شرکت سرمد درمان با شعار رعایت حقوق مصرف کننده و پیشبرد کیفیت فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پزشکی یکبار مصرف در سال ۱۳۷۷ در زمینی به مساحت ۴۸۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۳۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز به کار نمود و در سال ۱۳۷۹ با اخد پروانه بهره برداری و همچنین تاییدیه‌ها و مجوزهای لازم تولید خود را آغاز کرد.

به جهت آشنایی کامل مدیران این واحد با بازار محصولات پزشکی و همچنین نیاز مشتریان، طی مدت نزدیک به ۲۰ سال این واحد توانست ظرفیت تولید خود را به سه برابر افزایش داده و خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار محصولات پزشکی یکبار مصرف مطرح نماید. 

راه های ارتباط با شرکت سرمد درمان یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران – خیابان دکتر فاطمی، پلاک ۱۳۶، طبقه سوم، واحد ۱۷

تلفن : ۸۸۹۵۱۳۴۸  

وب سایت : http://sarmaddarman.com/

6- شرکت شالچیلار

در سال های اخیر با برنامه ریزی های صورت گفته تجهیزات پزشکی پیشرفته برای درمان بهتر و سریعتر بیماران وارد مراکز درمانی کشور شده ، که این پیشرفت ها با همکاری و تلاش شرکت های مختلف وارد کننده این تجهیزات صورت گرفته است .

این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان شرکت های تهیه و توزیع کالای پزشکی در کشور است که هم اکنون در شرف پنجاه و نهمین سال تاسیس آن می باشد .

پیگیری های مداوم مدیران این شرکت در طول زمان باعث شده تا کادر درمانی کشور خصوصاً پزشکان محترم گروه های مختلف تخصصی به اهداف اولیه بنیان گذاران آن که همان دستیابی به علوم پزشکی روز جهان با متد های جدید درمانی روز است پی برده و ما را در این راستا راهنمایی و تشویق نمایند. که این امر نهایتاً به رشد سطح علمی و کیفی بهداشت جامعه منجر شده ، بطوری که در گذشته اولین سیستمهای بیهوشی و تنفسی و پالس اکسیمتر در کشور و پیشرفته ترین آنها در حال حاضر توسط این شرکت ارائه میشود .

راه های ارتباط با شرکت شالچیلار یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس :  تهران – خیابان استاد نجات الهی(ویلا) شماره 106

تلفن : 88893311

وب سایت : https://www.shalchilar.net/

7- شرکت سرآمد طب

شرکت سرآمد طب پارایه فعالیت خود را از سال 1385 آغاز و از آن زمان در راستای سلامت جامعه سعی در تولید محصولات و تجهیزات بیهوشی با بالا ترین کیفیت نموده است. این مجموعه با توجه به درخواست و نیاز مشتریان، با استفاده از به‌روز ترین تکنولوژی در زمینه قالب‌های تزریق پلاستیک، اکسترودرها، سیستم‌های رباتیک در تزریق و همچنین بخش قالب‌سازی در محل کارخانه، کارآمدترین محصول را در منطقه خاورمیانه تولید و عرضه می‌نماید.

محصولات این شرکت در کارخانه‌ای به وسعت 5000 متر مربع و 700 متر مربع اتاق تمـیــز بـا رعایت اصـول GMP که توسط بخش تحقـیق و توسعه همیشه در حال ارتقاء می‌باشد تولید می‌شود. شرکت سرآمد طب پارایه با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و فناوری روز جهان و با تولید محصولات با کیفیت در خدمت سلامت جامعه است. این مجموعه علاوه بر رفع نیاز بخش بزرگی از صنعت سلامت به واردات محصولات مشابه خارجی، اکنون در پی کسب سهمی شایسته از بازارهای کشورهای همسایه از طریق صادرات محصولات و خدمات خود است.

راه های ارتباط با شرکت سرآمد طب یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد،کوچه قبا، شماره۱۲ واحد۱۶

تلفن : ۰۲۱۲۲۸۷۰۲۶۷

وب سایت : http://www.stparayeh.com/

8- شرکت کیمیای عافیت

شرکت کیمیای عافیت (سهامی خاص ) در راستای اهداف عالیه خود و در جهت تامین سلامت مردم عزیز کشورمان در سال 1385 به شماره ثبت 283783 تاسیس و با سرلوحه قرار دادن ارائه روش ها و دستاورد های نوین ملزومات و تجهیزات پزشکی ، حداکثر همت و توان اجرایی خود را با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب بکار بسته تا گامی هر چند کوچک در تحقق آرمان های مذکور بردارد.

راه های ارتباط با شرکت کیمیای عافیت یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران – جنت آباد ، بالاتر از اتوبان همت ، خیابان دانش ، خیابان توحید ، پلاک 10

تلفن : 44451725

وب سایت : http://www.kimia-afiat.com

9- شرکت تجهیز گستر آگرین

شرکت مهندسی پزشکی تجهیز گستر آگرین از سال ۸۲ فعالیت خود را در زمینه واردات، فروش، تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تحریک عصب آغاز کرد. هدف آگرین ارایه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در زمینه های بیهوشی و مراقبت های ویژه و همچنین با بالاترین استاندارد های جهانی است.

Pajunk آلمان، تولید کننده انواع ست ها و سوزن های اسپاینال و اپیدورال، Snono Visible، دستگاه های تحریک عصب، کاتترها و ست های کنترل دردPain Management، انواع سوزنهای بیوپسی .

CerdasMed مالزی، تولید کننده لوازم یکبار مصرف و دائمی اتاق عمل و بیهوشی.

XNY چین، تولید کننده انواع استپلرهای جراحی از نوع خطی، خطی برشی، حلقوی، هموروئید و انواع تروکارها و کلیپس های لاپاروسکوپی.

راه های ارتباط با شرکت تجهیثز گستر آگرین یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : تهران، خیابان یوسف آباد،خیابان جهان آرا، کوچه شماره ۳۹پلاک ۳۸

تلفن : ۸۸۶۰۵۷۳۱

وب سایت : http://agrin.ir

10- شرکت فردا تجهیز سپنتا

شرکت مهندسی فراد تجهیز سپنتا در راستای بهبود در روند کیفیت تولید محصول داخل کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت تنها تولید کننده فلومتر و مانومتر اکسیژن نشکن با درب آلومینیومی و اتلت استنلس استیل و … می باشد که پس از تحقیقات بسیار در این زمینه به این فناوری دست پیدا کرده است. خوشبختانه این محصول مورد توجه و رضایت مشتریان عزیز واقع شده است. امید است که با عنایت الهی وانتقادات وپیشنهادات شما مصرف کنندگان گرامی در جهت ارتقاء بیشتر و خدمت به جامعه انسانی و تولید با کیفیت محصول داخلی و خود کفایی کامل کشور عزیزمان پیش رویم.

راه های ارتباط با شرکت فردا تجهیز سپنتا یکی از شرکت های تجهیزات بیهوشی

آدرس : اصفهان ، جاده مبارکه ، شهرک صنعتی ده سرخ ، خیابان ششم ، پلاک ۵۲

تلفن : 52448035-7

وب سایت : https://www.faradtajhiz.com

آخرین مطالب

گردهمایی فعالان صنعت کاغذ و مقوا در تهران

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ،مقوا،فراورده های سلولوزی و ماشین آلات وابسته از فردا  31 خرداد تا 3 تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ،مقوا،فراورده های سلولوزی، مشارکت کنندگان ضمن نمایش  توانمندی ها و ظرفیت

Read More »
آرمان فراز

«آرمان فراز پیمان» فراتر از نیاز ایران تولید می‌کند

احسان عسگریان‌فر، مدیرعامل مجموعه تولیدی تابلوی کنترل و تجهیزات الکترونیکی جانبی با برند «آرمان فراز پیمان»: «آرمان فراز پیمان» فراتر از نیاز ایران تولید می‌کند شرکت «آرمان فراز پیمان» AFP فعالیت خود را در سال 1377 با طراحی تابلوی فرمان میکروکنترولری آسانسور منطبق بر استاندارد EN81 اروپا و لوازم جانبی آسانسور آغاز نموده و هم

Read More »

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه ماکس۲۰۲۱ روسیه برپامی‌شود

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه ماکس۲۰۲۱ روسیه که مهمترین نمایشگاه بین المللی حوزه هوافضا است، برپامی‌شود. نمایشگاه بین‌المللی هوافضای روسیه (MAKS ۲۰۲۱) که مهم‌ترین نمایشگاه بین‌المللی حوزه هوافضا است، از ۲۹ تیر تا ۳ مرداد ۱۴۰۰ در شهر علم و فناوری هوافضای روسیه برگزار می‌شود. هدف اصلی این نمایشگاه،

Read More »

از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی: حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ حمایت می‌کند. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، صندوق نوآوری و شکوفایی علاوه بر برپایی پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از حضور مستقل شرکت‌ها

Read More »

ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در و پنجره اعلام کرد: فردا، آخرین مهلت مشارکت کنندگان برای تکمیل اطلاعات فرم کتاب است

مشارکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تنها تا پایان وقت اداری فردا، برای تکمیل اطلاعات فرم کتاب مهلت دارند به گزارش اخبار نمایشگاه ها، در اطلاعیه ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در و پنجره آمده است: به اطلاع مشارکت کنندگان محترم سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و

Read More »

آغاز ثبت نام نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

ثبت نام برای مشارکت در نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها،چای،قهوه و صنایع وابسته “IBIEX2021” آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها،چای،قهوه و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

Read More »

حضور 75 شرکت از 12 استان کشور در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان

هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان از یکم تیرماه و با حضور 75 شرکت از استان‌های مختلف کشور آغاز می‌شود. به گزارش ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو اصفهان، این نمایشگاه که تا چهارم تیرماه و به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا خواهد بود، شرکت‌های فعال

Read More »

درخواست از متقاضیان برای تکمیل فرم فراخوان نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

شرکت آروین مهر فجر از متقاضیان مشارکت در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته درخواست کرده است چنانچه تاکنون اقدام به تکمیل فرم فراخوان نکرده اند برای تسریع در پیش ثبت نام، هرچه سریعتر این فرم را تکمیل کنند. لینک پیش ثبت نام نمایشگاه بین المللی چاپ و

Read More »

دعوت وزیر صمت از مردم برای شرکت در انتخابات/حضور مردم در انتخابات ضامن امنیت ملی و اقتدار دولت آینده

وزیر صنعت معدن و تجارت در جریان بازدید از خبرگزاری فارس ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای، به اهمیت انتخابات اشاره کرد و آن را ضامن امنیت و اقتدار دولت آینده دانست. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران به نفل از شبكه اطلاع

Read More »

برگزاری همایش تخصصی فعالان صنعت نمایشگاهی و گردشگری در تهران

عصر امروز همایش تخصصی فعالان صنعت نمایشگاهی و گردشگری در سالن همایش هتل پارسیان انقلاب برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه، عصر امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه همایش تخصصی فعالان صنعت نمایشگاهی و گردشگری از ساعت 17 تا 19 در سالن همایش هتل پارسیان انقلاب با حضور دکتر نیکزاد نایب رئیس مجلس

Read More »

جزئیات نمایشگاه E۳ بزرگترین رویداد گیم جهان

رویداد E۳ در سال 2021 بجز کرونا با مشکلات دیگری هم دست به گریبان است و درسال‌های اخیر کمپانی‌هایی همچون Electronic Arts ، سونی و Activision علاقه چندانی به حضور در این رویداد گیم نداشته و حتی ترجیح دادند که آن را رها کنند و رویداد‌هایی ویژه برای خود اجرا کنند و امسال هم سونی

Read More »

تهران میزبان نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته اوایل تیر در تهران برگزاری می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه، بلور، کریستال، تجهیزات و ماشین آلات وابسته از 8 تا 11 تیرماه سال جاری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های

Read More »

برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در فارس

اوایل تیر ماه سال جاری فارس میزبان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان است. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از 8 تا11 تیر ماه سال 1400 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برنامه ریزی و برگزار خواهد شد. این

Read More »

در اوایل تیرماه سال جاری برگزار می‌شود: نمایشگاه اختصاصی ایران در سلیمانیه اقلیم کردستان عراق

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و رویدادهای تجاری سازمان توسعه تجارت ایران، از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه اقلیم کردستان عراق در اوایل تیرماه سال 1400 خبر داد. مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و رویدادهای تجاری سازمان توسعه تجارت ایران، از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه اقلیم کردستان عراق در اوایل تیرماه سال

Read More »

رشد اقتصادی باید در توازن نقش آفرینی دولت ها و بخش خصوصی محقق شود

جمشید مغازه ای دبیر انجمن شیرینی و شکلات: رشد اقتصادی باید در توازن نقش آفرینی دولت ها و بخش خصوصی محقق شود مهمترین آثار صنعت نمایشگاهی در انتقال تبادل، سرمایه‌گذاری و ارتقای کمی و کیفی است، نمایشگاه‌ها سرمایه‌گذاری و تاثیرپذیری بسیار در حوزه اشتغال و رفع معضل بیکاری دارد. که کرونا به عنوان یک تهدید

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top