EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

بوژان

 «بوژان» طرحی نو در ساخت اتاق های تمیز دارویی درانداخته است

جمعی از مهندسان متخصص و با سابقه درزمینه طراحی، ساخت و تجهیز اتاق تمیز دارویی گردهم آمده اند تا با تکیه بردانش فنی خود طرحی نو در این صنعت دراندازند. گروه مهندسی بوژان با توجه به پیچیدگی، تنوع و وسعت اتاق های تمیز دارای زیر مجموعه‌های گروه برق والکترونیک،گروه مکانیک و تاسیسات وگروه عمران و معماری، زیست، شیمی و مهندسی شیمی است تا بتواند کلیه نیازهای فنی و مهندسی در زمینه های طراحی، ساخت، تجهیز، ارتقاء، اجرا و تست و اعتباردهی اتاق های تمیز را برآورده سازد. 

خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمان های ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو و اداره تجهیزات پزشکی را در تمامی مراحل طراحی و تولید معیار عمل خود قرار می دهد.

تاسیسات الکتریکی نیز یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های یک اتاق‌ تمیز محسوب می‌شود به طوری که یک لحظه ناکارآمدی این سیستم منجر به خسارات زیادی خواهد شد. بنابراین به کارگیری دانش فنی و استانداردها در زمینه‌های طراحی، اجرا و بهره‌برداری این سیستم ها از اهمیت حیاتی بالایی برخوردار است.

برای آشنایی بیشتر با فعالیت شرکت فنی مهندسی فضاسازان «بوژان» گفت و گوی ما را با مهدی خزایی مدیرعامل خلاق و برنامه‌ریز این شرکت بخوانید.

شرکت فنی مهندسی فضاسازان «بوژان»، چگونه و با چه هدفی راه‌اندازی شد؟

این شرکت در تاریخ 25/11/96 درکرج رسما ثبت شد و فعالیت خود را ازهمان تاریخ در زمینه ساخت اتاق‌های تمیز دارویی ((clean room شروع کرد و دراین مدت توانست در زمینه کیفیت، رضایتمندی کامل مشتریان را به دست آورد. همچنین دراین مدت کم، افتخارهمکاری با شرکت های دارویی بزرگی همچون داروسازی دانا و سرم سازی شهید قاضی را داشته ایم.

محصولات جدیدی برای تولید در برنامه دارید؟

بله، حتی چندین محصول را قالب سازی هم کرده ایم و پیگیر دریافت مجوزها و پروانه های تولید آنها هستیم.

خدمات پس از فروش شرکت در چه سطحی است؟

عالی . چون اعتقاد ما بر این است که فروش و همچنین تحویل پروژه به معنای اتمام قرارداد نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

آیا در بازار رقیب دارید؟

بله، خوشبختانه رقبای قابلی در بازار داریم و به همین جهت برای رشد و توسعه و حفظ جایگاه نخست در این عرصه مدام تلاش می کنیم.

نظر شما نسبت به واردات محصولات مشابه به کشور چیست؟

بنده درمورد واردات محصولات مشابه نظر مثبتی ندارم چون تا وقتی که تولیدکننده های داخلی مشغول فعالیت هستند و به ایجاد اشتغال درحوزه های مختلف کمک می کنند نیازی به واردات نیست، از طرفی ما به عنوان یک ایرانی با وجود تحریم ها در زمینه های مختلف باید تمام سعی و تلاشمان بر این باشد تا وابستگی کمتری داشته باشیم.

درباره برگزاری نمایشگاه ایران هلث نظر خود را بفرمایید.

این نمایشگاه هرسال بهتر ازسال قبل برگزاری می شود و با برگزاری چنین نمایشگاه هایی شرکت های مختلف می توانند خدمات و توانایی های خودشان را بیشتر و بهتر نشان دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top