EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

تجهیزات اتاق تمیز ، شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

در این مقاله به شما توضیحی درباره اتاق تمیز و تجهیزات آن میدهیم و 10 تا شرکت های تجهیزات اتاق تمیز را به شما معرفی میکنیم : 

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

اتاق تمیز یا clean room

اتاق تمیز  یا clean room عبارت است از مکانی بسیار تمیز و مناسب که از نظر تعداد و سایز ذرات گرد و غبار معلق در هوا و شرایط محیطی مانند رطوبت، سرما، گرما و حتی فشار تحت کنترل باشد. با پیشرفت ‌هایی که روز به روز در ابعاد گوناگون علمی و صنعتی حاصل می‌ شود، تجهیزات و دستگاه ‌های بسیار حساس و دقیقی ساخته می شوند که بدون داشتن اتاق تمیز یا clean room، ساخت آنها میسر نیست. با توجه به اینکه هر انسان در هر بازدم بین ۴۰۰۰۰ تا۴۴۰۰۰ ذره از خود ساطع می کند، کارکردن درون این اتاق ‌ها شرایط ویژه ای از نظر صحبت کردن، راه رفتن، نشستن و کار کردن و تهویه مطبوع دارد و حتی بعضی وقت‌ ها نیاز است که از صحبت کردن جلوگیری شود و ارتباط با زبان اشاره، باشد.

اتاق تمیز اصولا به محیطی گفته می ‌شود که جهت تولید و یا تحقیقات علمی و صنعتی در آن فعالیت ‌هایی صورت می ‌گیرد و در این محیط مقدار آلاینده ‌های زیست محیطی بسیار پایین ‌تر از حد معمول فضای یک محیط بسته می ‌باشد. آلاینده‌ های معمول عبارتند از: گرد و غبار، میکروب ‌های معلق در فضا و بخار مایعات محیطی. به طور دقیق ‌تر، کلاس های مختلف اتاق تمیز محیطی با آلایش کنترل شده ذرات معلق در فضاست که در هر متر مکعب آن تعداد معینی ذره موجود است. 

تجهیزات اتاق تمیز

انواع تجهیزات اتاق تمیز

ساندویچ پانل سقفی

  • ساندویچ پانل سقفی اتاق تمیز در دو نوع Flush System و Semi Flush System قابل سفارش و تولید می باشد.از خصوصیات سقف های Flush هم باد بودن، زیبایی و غیرقابل رویت بودن نحوه اتصال پانل‌ها به یکدیگر و آویزان شدن آنها به سقف اصلی کارخانه و یا سالن است.که استفاده از این پانل‌ها را در سالنهای اتاق تمیز پروژه های بهسازی و نوسازی توصیه می گردد.در این سیستم از سقفها دو رویه پانل ورق گالوانیزه به ضخامت ۰/۶ میلی متر می باشد.لایه میانی توسط پلی اورتان به ضخامت ۸۰ میلی متر و با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمکعب تزریق گردیده است.

ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

  • ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیزبه دو روش هم باد و غیر هم باد تولید و اجرا می شود.ضخامت پانل های دیواری که به روش هم باد ساخته می شوند ۸۰ میلی متر است.ورقهای دو طرف  پانل از نوع گالوانیزه با ضخامت ۶ میلی متر است.فوم های داخل ساندویچ پانل از جنس فوم پلی اورتان بوده که به داخل جداره تزریق می شود.پانل هایی که در اتاق های غیر هم باد مورد استفاده قرار می گیرد به ضخامت های مختلف ۱۲۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰ میلی متر قابل سفارش است.با توجه به وضعیت قرارگیری پانل در کنار جدار خارجی ساختمان با ضخامت ۶۰ و ۴۰ میلی متر و در قسمت های میانی ۸۰ و ۶۰ میلی متر پیشنهاد می گردد.در روش غیر هم باد سیستم ضخامت ورقها با ضخامت ۰/۶ میلیمتر است.داخل جداره ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب تزریق شده است.اتصال در جداره پانل‌ها به صورت کام و زبانه (Command Grove) پیش بینی شده است.

اگزاست فن

  • اگزاست فنExhaust Fan ، فنی است که برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و از محیط خارج می کند. ساده ترین نوع اگزاست فن ها، هواکش های آشپزخانه هستند. اگزاست فن های صنعتی قدرت مکش بالایی در حدود 1400CFM دارند که لازمه آن این است که فن های پرقدرتی داشته باشند. اگزاست فن ها معمولا در دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند. در حالتی که از اگزاست فن ها در گردش هوا استفاده شود، هوا پس از فیلتر شدن دوباره به محیط باز می گردد.

درب اتاق تمیز هم باد

  • درب اتاق تمیز هم باد(Flush System)اینگونه درب ها اتاق پاک (یا درب کلین روم) را می توان بر اساس سفارش با دو رویه، یک رویه، قسمت پایینی درب از ورق استنلس استیل نیز بر اساس سفارش قابل تولید می باشد.

درب اتاق تمیز غیر هم باد

  • درب اتاق تمیز غیر هم باد( Semi Flush System) :چهارچوب درب ها لولایی و از نوع آلومینیومی و به صورت ALUC FRAME می باشد. برای پانل Pharma panel 60 ضخامت دربها ۶۰ میلی متر و برای پانل Pharma panel 80 ضخامت دربها ۸۰ میلی متر می باشد. دستگیره این درب از نوع استنلس استیل بوده و امکان سفارش آن با کلیه ابعاد می باشد. بنا به سفارش می توان جداره درب اتاق پاک ( درب کلین روم) را از استنلس استیل نیز تولید کرد.

پس باکس

  • در اتاق های تمیز (Clean Rooms) پس باکس (Pass Box) برای جا به جایی مواد ما بین دو فضا که عموماً اختلاف کلاس دارند استفاده می شود. می توان گفت پس باکس برای جا به جایی متریال از یک فضا با کلاس بالاتر به فضا با کلاس پایین تر و برعکس می باشد. پس باکس ها هنگام جا به جایی متریال برای جلوگیری از ورود هوا از یک فضا به فضای دیگر کمک می کنند. جنس آنها از stainless steel پوشانده شده با پودر می باشد.

پنجره اتاق تمیز

  • پنجره اتاق تمیز یکی دیگر از محصولات بخش تجهیزات است. پنجره اتاق تمیز از دولایه شیشه که به وسیله پروفیلی به یکدیگر وصل شده، تشکیل می شود که دو جداره و از جنس آلومینیوم است و  از ورود هر گونه آلایندگی به محیط کلین روم جلوگیری میکند. در سایز 25 و 35 بر روی پنل ها و درب ها قابل نصب است که رنگ آن را نیز میتوان با رنگ دیوار تطبیق داد و بر اساس آن تعییین کرد که در سایز های دیگر قابل سفارش است.. امکان دید افراد در حال کار در اتاق تمیز از این پنجره ها وجود دارد.

10 تا از شرکت های ارائه دهنده تجهیزات اتاق تمیز

1- شرکت فرازکاویان

شرکت تولیدی فرازکاویان (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1375 با تولید دستگاه های پرده هوا آغاز نمود و با توجه به نیاز بازار و کمبودی که در زمینه تجهیزات و لوازم اتاق تمیز (کلین روم) وجود داشت.از سال 1378 تولیداتی مانند دوش هوا،کالاگذر،فن فیلتر یونیت،لباسهای آنتی استاتیک اتاق تمیز (کلین روم) ،پرده پی وی سی،اتاق تمیز (کلین روم) و مبلمان اتاق تمیز (کلین روم) آغاز نمود.

هم اکنون مجموعه صنعتی فرازکاویان با تجربه دیرین درزمینه طراحی،ساخت و اجرای کلاسهای مختلف اتاق تمیز (کلین روم)،فرآیند صفر تا صد پروژه های اتاق تمیز (کلین روم) را با بهترین کیفیت پوشش می دهد.نتایج ارزنده پروژه های انجام شده،گواهی براین مدعاست.

راه های ارتباط با شرکت فراز کاویان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس: تهران سعادت آباد خ سرو غربی-خ صدف – پلاک 15- برج هرمزان – طبقه ششم – واحد 21

تلفن: 22083092

وب سایت : http://farazcleanroom.com/

2- شرکت فضاسازان بوژان

شرکت فنی ومهندسی فضاسازان بوژان در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و راه اندازی اتاق تمیز ، ارائه دهنده بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در کلیه مراحل معماری، تاسیسات (مکانیک، تهویه و فیلتراسیون)، برق، اتوماسیون، کنترل و همچنین ملزومات اتاق تمیز می باشد. همچنین این شرکت امکان تولید تجهیزات اتاق تمیز از جمله انواع درب و پنجره (مخصوص اتاق تمیز ) با ابعاد سفارشی، تابلوهای برق قدرت و کنترل، کف شورهای استنلس استیل، پس باکس، اینترلاک و چراغ های مخصوص اتاق تمیز را دارا می باشد. شرکت فنی مهندسی فضاسازان بوژان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، خدمات ساخت و اجرای اتاق تمیز را توسط کارشناسان مجرب و با داشتن کارگاه تخصصی تولید ارائه می نماید. این خدمات شامل اجرای پانلینگ اتاق، ساخت درب و پنجره، کانال کشی و نصب هواساز، ساخت فیلترباکس، ساخت و نصب چراغ و دریچه، ارائه و نصب کرو و اتصالات پلاستیکی و آلومینیومی، کف سازی، اجرای کف پوش و اپوکسی، لوله کشی استیل، ساخت و نصب کف شورو درین های مخصوص اتاق تمیز و سایر تجهیزات می باشد.

راه های ارتباط با شرکت فضاسازان بوژان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 09129280402

وب سایت : bozhanco.ir

3- شرکت اندیشگران صنعت ایرانیان

شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان از شرکت های تولید کننده اتاق تمیز است که طراحی و ساخت اتاق تمیز (clean room) و تجهیزات وابسته با بهره گیری از پرسنل متخصص، با تجربه و آگاه به صنایع دارویی ، غذایی ، بهداشتی و بیوتکنولوژی سعی دارد با بکارگیری جدید ترین روش ها و آخرین استانداردها ،پروژه هایی با کیفیت بالا و در حد استاندارد های جهانی تحویل مشتریان نماید.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص. باتجربه وآگاه به صنایع دارویی و غذایی و بیوتکنولوژی سعی دارد با بکار گیری جدید ترین روشها وآخرین استانداردها، پروژه هایی با کیفیت بالا ودر حد استانداردهای جهانی تحویل مشتریان نماید بدین جهت در راستای تحویل پروژهای استاندارد ، در فاز های مختلف زیر از دانش و علوم روز بهره گرفته ، همچنین از محصولات شرکت های معتبر دنیا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب استفاده می نماید.این استراتژی کاری ومدیریت مدرن پروژه بصورت کلید در دست(Turnkey) وEPC، قطعا شرکت را از بقیه شرکت های هم تراز خود در صنایع دارویی وغذایی و بیوتکنولوژی متمایز می نماید.

راه های ارتباط با شرکت اندیشگران صنعت ایرانیان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : کرج , گوهردشت , بلوار امام خمینی , خیابان شهید رشیدی (۱۶) پلاک ۹

تلفن : ۰۹۱۲۲۲۶۷۳۹۶

وب سایت : https://www.ajsico.com/

4- شرکت دیاکو نوید صنعت

شرکت دیاکو نوید صنعت در سال 1389 و با هدف انجام پروژه های اتاق تمیز تاسیس گردید. هسته اولیه شرکت متشکل از نیروهای تحصیل کرده و با تجربه در صنعت اتاق تمیز می باشد. شرکت ما طی سال های گذشته با سخت کوشی و همکاری تنگاتنگ با مشتریان علاوه بر ارتقا سطح کیفی پروژه ها توانسه است در تامین نیازهای پروژه ها نقش مهمی را ایفا کند. به نظر ما کیفیت ساخت، خدمات پس از فروش و مشتری مداری به همراه قیمت مناسب رمز موفقیت و ماندگاری در بازار پر رقابت کنونی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت دیاکو نوید صنعت یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک ۱۸ واحد ۷

تلفن : ۸۸۱۹۳۱۳۶

وب سایت : https://diacosanat.com/

5- شرکت اکیاس

  • گروه مهندسی اکیاس با عنایت پروردگار متعال و بهره گیری از متخصصان مجرب و متعهد میتواند در تمامی مراحل و زمینه های اتاق‌ تمیز اعم از طراحی ، مشاوره و اجرا خدمات مهندسی مفید و ارزشمندی را ارايه دهد.خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمانهای ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و …را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار میدهد.

راه های ارتباط با شرکت اکیاس یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 56871124 

وب سایت : http://www.ikeascleanroom.com/index.html

6- شرکت اسپادانا البرز

با توجه به نیاز روز افزون احداث فضاهای تمیز در سطح کشور و سطح کیفی پایین محیط های تولید موجود در صنایع مختلف(دارو , الکترونیک , صنایع بیولوژیک و ..) گروهی از مهندسین با تجربه و متخصص در این زمینه را گرد خود جمع کرده و آمادگی خود را برای انجام کلیه امور فضاهای تمیز در سطح کشور اعلام می نمایند . شرکت صنایع اتاق تمیز اسپادانا البرز با علم به مقررات بین المللی از یک سو و آگاهی از تمام اصول و مقررات مورد نیاز برای احداث فضای تمیز مطابق با استاندارد های بین المللی و بهینه تلاش می کند تا با استفاده از به روز ترین استاندارد های روز دنیا فعالیت خود رابه پیش ببرد .

راه های ارتباط با شرکت اسپادانا البرز یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس: کرج – میدان شهدا – خیابان بهار – پلاک 34

تلفن : 02632208965

وب سایت : http://spadana-alborz.com/

7- شرکت مانا صنعت

گروه صنعتی مانا به همت جمعی از متخصصین رشته های مختلف مرتبط با تکنولوژی ساخت اتاق تمیز پایه گذاری شده است. این شرکت خدمات خودرا در قالب شرکتهای زیرمجموعه خود (ساختمانی، فنی مهندسی، طراحی و اجرای تاسیسات) به شرح ذیل ارائه می دهد:
طراحی، تأمین و اجرای اتاق تمیز (کلین روم) و صنایع مرتبط، منطبق با استانداردهای بین المللی به صورت EPC
بازسازی ، اصلاح و رفع کاستی های کلین روم های موجود در کارخانجات
توسعه خطوط فعلی منطبق با نیازها و محصولات جدید
انجام خدمات معتبرسازی(Validation)- کارآمدسازی(Qualification) و…
طراحی و اجرای ساختمان و نما کلیه ساختمانهای صنعتی و غیر صنعتی

راه های ارتباط با شرکت مانا صنعت یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : جنت آباد جنوبی – اتوبان شهید ستاری – کوچه بنفشه سوم – پلاک 1 طبقه 3

تلفن : 46046253

وب سایت : https://www.mana-sanat.com/index.html

8- شرکت اتاق تمیز صبا

شرکت اتاق تمیز صبا با همکاری متخصصین خود در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و تهیه لوازم اتاق تمیز‌‌‌‌‌‌‌ درصنایع دارویی و بیوتکنولوژی در بخش‌های انسانی، دامی، صنایع غذایی و صنایع پتروشیمی، انرژی هسته ای، چاپ و نشر و…فعال می‌باشد. این گروه با اتکا به دانش و تجربه بالای کاری متخصصین خود با افتخار اعلام می‌دارد که در چهار بخش طراحی، ساخت، اجرا و تولید وواردات لوازم کلین روم آماده ارائه خدمات میباشد.

راه های ارتباط با شرکت اتاق تمیز صبا یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 26 327716290

وب سایت : http://sabacleanroom.ir/fa

9- شرکت آشناتک

آشناتک تجهیزات اتاق تمیز، از شرکت های پیشرو در زمینه اتاق تمیز (Clean room ) در ایران می باشد. این شرکت از تیم های تخصصی طراحی، تولید، بازاریابی، فروش، توزیع و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که هر یک از تیم های مذکور سعی در ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان دارند. این شرکت پروژه های متعددی در صنعت داروسازی ایران به صورت (EPC ) به انجام رسانده است. هدف ما بومی سازی صنعت، ساخت، طراحی و اجرای اتاق های تمیز در ایران، ارتقاء کیفیت آن در حد کیفیت بین المللی و صدور آن به بازارهای منطقه می باشد. در راستای تحقق این امر این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه تولید ساندویج پانل های مخصوص اتاق های تمیز درایران نموده است. اکنون این شرکت توانایی تولید ساندویج پانل های دیواری، سقفی، درب، پنجره، پس باکس های مخصوص اتاق های تمیز را دارا می باشد. از دیگر فعالیت های تخصصی شرکت آشنا تک، تجهیزات اتاق تمیز انجام پروژه های طراحی فضای تولید دارو می باشد. این شرکت با دارا بودن تجربه و تعامل با شرکت های اروپایی، امروز توانایی طراحی کامل خطوط تولید دسته های دارویی متعدد و مختلف شامل جامدات، نیمه جامدات و مایعات را دارا می باشد. زمینه های طراحی عبارتند از طراحی سازه، معماری، مکانیکال الکتریکال و کنترلی که با تکمیل این مراحل پروژه به صورت کامل، به صورت 3 بعدی مدل می شود تا ضریب خطا به حداقل برسد، تا نقشه های اجرایی پیمان کاران دارای حداقل خطا باشند.

راه های ارتباط با شرکت آشناتک یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، خیابان مطهری ، خیابان میرعماد، کوچه سوم، پلاک 4، زنگ دوم

تلفن : ۸۸۱۷۲۴۸۸

وب سایت : https://www.ashenatech.com/fa/

10- شرکت آرتا صنعت گاتا

شرکت آرتا صنعت گاتا فرآیند مشاوره و طراحی اتاق تمیز را با درنظر گرفتن کلیه اهداف و نیازهای کارفرما، بررسی امکانات موجود و رعایت استانداردهای مربوطه توسط تیم متخصص فنی و مهندسی خود انجام میدهد. در این راستا کلیه خدمات مرتبط با طراحی معماری، سازه، سیستم هوارسانی و تهویه، تأسیسات، سیستم برق و الکترونیک، اتوماسیون و کنترل و پایش اتاق تمیز و سایر سیستم های پشتیبان انجام می‌گردد. این خدمات از مرحله مشاوره و تهیه URS های اولیه تا طراحی Conceptual مفهومی، Basic پایه و Detail تفصیلی و پیگیری‌های لازم تا اخذ مجوزهای مربوطه انجام می‌گردد.

راه های ارتباط یبا شرکت آرتا صنعت گاتا یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، ظفر، تقاطع نفت، پ ۲۰۰، واحد ۱۴

تلفن : 21 222200230

وب سایت : https://gatagroup.co/

آخرین مطالب

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی به تعویق افتاد به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه هایی که زمان برگزاری آن ها در تاریخ 12 تا 15 مردادماه پیشبینی شده بود به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونایی در شهر تهران به تعویق افتاد. بر این اساس، نمایشگاه های

Read More »

افتتاح نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی، صد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، صبح امروز 5 تیرماه 1400،  نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی در کشور با حضور دکتر زمانی مشاور وزیرصمت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

Read More »

توانمندیهای واحدهای تولیدی مازندران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران از برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، یاسر امینی اظهار داشت: این نمایشگاه برای کشورهای جهان چنان ارزشمند بوده که امروزه اکسپوها را به سومین رویداد مهم دنیا، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک تبدیل کرده و نام

Read More »

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است. فرزاد پیلتن در گفت‌وگو با

Read More »

نمایشگاه اکسپو فرصتی برای معرفی کالاهای ایران به جهان

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می‌توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت. به گزارش ایرنا ، فرشید فرزانگان

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا به زودی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون و اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بین

Read More »
مبلمان منزل

معرفی تولید کنندگان مبلمان منزل

تولید کنندگان مبلمان منزل تاریخچه استفاده از مبلمان به دوران  دیرینه سنگی و اوایل دوران نوسنگی (ده هزار سال قبل از میلاد) برمیگردد، زمانی که انسان ناخودآگاه از سنگ و یا تنه‌ی افتاده درختان به عنوان مبل استفاده میکرد. اکنون گریزی بزنیم به دوران حال. پارامترهای یک مبل خوب اکنون  زیبایی، دوام، راحتی و قیمت

Read More »

حضور ۳۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه هوا و فضای روسیه

نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» با حضور هیاتی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها به

Read More »

اعلام آمادگی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای ایجاد مرکز موقت واکسیناسیون کرونا

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از آمادگی این مجموعه برای امداد رسانی در امر واکسیناسیون بر علیه ویروس منحوس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی

Read More »
نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

جزییات ثبت نام در نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

تهران اواخر تابستان میزبان نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته “IBIEX2021” است. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های

Read More »
جمشید مغازه ای

استقبال کم نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات

جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: استقبال کم ­نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات صنعت شیرینی و شکلات به عنوان یک صنعت پیشرو ظرف دو دهه اخیر موفق شده است علاوه بر تامین نیازهای بازار

Read More »

صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد

 دبیر انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در گفتگو با خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد/ورشکستگی صنعت نمایشگاهی در صورت ادامه تعطیلی ها/تشکیل اتحادیه فراگیر صنعت نمایشگاهی در راس برنامه های انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران است  علی ابراهیم زاده دبیر انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه

Read More »

ديدار اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني

طی نشستي اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن وتجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران در تالار اصفهان ملاقات كردند. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در اين نشست

Read More »

ویدیو/سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان (ibex2021) از تاریخ 22 تا 25 شهریور ماه سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.  جهت کسب ثبت نام در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان از طریق لینک زیر

Read More »

توسعه صادرات با دیپلماسی نمایشگاهی

این روزها سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران محل مذاکرات تجاری و اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با مسئولین و مقامات دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشورمان است. با نگاهی به فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه، می توان اهمیت ویژه برگزاری این رویداد نمایشگاهی را دریافت.اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top