نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

تجهیزات اتاق تمیز ، شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

در این مقاله به شما توضیحی درباره اتاق تمیز و تجهیزات آن میدهیم و 10 تا شرکت های تجهیزات اتاق تمیز را به شما معرفی میکنیم : 

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

اتاق تمیز یا clean room

اتاق تمیز  یا clean room عبارت است از مکانی بسیار تمیز و مناسب که از نظر تعداد و سایز ذرات گرد و غبار معلق در هوا و شرایط محیطی مانند رطوبت، سرما، گرما و حتی فشار تحت کنترل باشد. با پیشرفت ‌هایی که روز به روز در ابعاد گوناگون علمی و صنعتی حاصل می‌ شود، تجهیزات و دستگاه ‌های بسیار حساس و دقیقی ساخته می شوند که بدون داشتن اتاق تمیز یا clean room، ساخت آنها میسر نیست. با توجه به اینکه هر انسان در هر بازدم بین ۴۰۰۰۰ تا۴۴۰۰۰ ذره از خود ساطع می کند، کارکردن درون این اتاق ‌ها شرایط ویژه ای از نظر صحبت کردن، راه رفتن، نشستن و کار کردن و تهویه مطبوع دارد و حتی بعضی وقت‌ ها نیاز است که از صحبت کردن جلوگیری شود و ارتباط با زبان اشاره، باشد.

اتاق تمیز اصولا به محیطی گفته می ‌شود که جهت تولید و یا تحقیقات علمی و صنعتی در آن فعالیت ‌هایی صورت می ‌گیرد و در این محیط مقدار آلاینده ‌های زیست محیطی بسیار پایین ‌تر از حد معمول فضای یک محیط بسته می ‌باشد. آلاینده‌ های معمول عبارتند از: گرد و غبار، میکروب ‌های معلق در فضا و بخار مایعات محیطی. به طور دقیق ‌تر، کلاس های مختلف اتاق تمیز محیطی با آلایش کنترل شده ذرات معلق در فضاست که در هر متر مکعب آن تعداد معینی ذره موجود است. 

تجهیزات اتاق تمیز

انواع تجهیزات اتاق تمیز

ساندویچ پانل سقفی

  • ساندویچ پانل سقفی اتاق تمیز در دو نوع Flush System و Semi Flush System قابل سفارش و تولید می باشد.از خصوصیات سقف های Flush هم باد بودن، زیبایی و غیرقابل رویت بودن نحوه اتصال پانل‌ها به یکدیگر و آویزان شدن آنها به سقف اصلی کارخانه و یا سالن است.که استفاده از این پانل‌ها را در سالنهای اتاق تمیز پروژه های بهسازی و نوسازی توصیه می گردد.در این سیستم از سقفها دو رویه پانل ورق گالوانیزه به ضخامت ۰/۶ میلی متر می باشد.لایه میانی توسط پلی اورتان به ضخامت ۸۰ میلی متر و با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمکعب تزریق گردیده است.

ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

  • ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیزبه دو روش هم باد و غیر هم باد تولید و اجرا می شود.ضخامت پانل های دیواری که به روش هم باد ساخته می شوند ۸۰ میلی متر است.ورقهای دو طرف  پانل از نوع گالوانیزه با ضخامت ۶ میلی متر است.فوم های داخل ساندویچ پانل از جنس فوم پلی اورتان بوده که به داخل جداره تزریق می شود.پانل هایی که در اتاق های غیر هم باد مورد استفاده قرار می گیرد به ضخامت های مختلف ۱۲۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰ میلی متر قابل سفارش است.با توجه به وضعیت قرارگیری پانل در کنار جدار خارجی ساختمان با ضخامت ۶۰ و ۴۰ میلی متر و در قسمت های میانی ۸۰ و ۶۰ میلی متر پیشنهاد می گردد.در روش غیر هم باد سیستم ضخامت ورقها با ضخامت ۰/۶ میلیمتر است.داخل جداره ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب تزریق شده است.اتصال در جداره پانل‌ها به صورت کام و زبانه (Command Grove) پیش بینی شده است.

اگزاست فن

  • اگزاست فنExhaust Fan ، فنی است که برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و از محیط خارج می کند. ساده ترین نوع اگزاست فن ها، هواکش های آشپزخانه هستند. اگزاست فن های صنعتی قدرت مکش بالایی در حدود 1400CFM دارند که لازمه آن این است که فن های پرقدرتی داشته باشند. اگزاست فن ها معمولا در دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند. در حالتی که از اگزاست فن ها در گردش هوا استفاده شود، هوا پس از فیلتر شدن دوباره به محیط باز می گردد.

درب اتاق تمیز هم باد

  • درب اتاق تمیز هم باد(Flush System)اینگونه درب ها اتاق پاک (یا درب کلین روم) را می توان بر اساس سفارش با دو رویه، یک رویه، قسمت پایینی درب از ورق استنلس استیل نیز بر اساس سفارش قابل تولید می باشد.

درب اتاق تمیز غیر هم باد

  • درب اتاق تمیز غیر هم باد( Semi Flush System) :چهارچوب درب ها لولایی و از نوع آلومینیومی و به صورت ALUC FRAME می باشد. برای پانل Pharma panel 60 ضخامت دربها ۶۰ میلی متر و برای پانل Pharma panel 80 ضخامت دربها ۸۰ میلی متر می باشد. دستگیره این درب از نوع استنلس استیل بوده و امکان سفارش آن با کلیه ابعاد می باشد. بنا به سفارش می توان جداره درب اتاق پاک ( درب کلین روم) را از استنلس استیل نیز تولید کرد.

پس باکس

  • در اتاق های تمیز (Clean Rooms) پس باکس (Pass Box) برای جا به جایی مواد ما بین دو فضا که عموماً اختلاف کلاس دارند استفاده می شود. می توان گفت پس باکس برای جا به جایی متریال از یک فضا با کلاس بالاتر به فضا با کلاس پایین تر و برعکس می باشد. پس باکس ها هنگام جا به جایی متریال برای جلوگیری از ورود هوا از یک فضا به فضای دیگر کمک می کنند. جنس آنها از stainless steel پوشانده شده با پودر می باشد.

پنجره اتاق تمیز

  • پنجره اتاق تمیز یکی دیگر از محصولات بخش تجهیزات است. پنجره اتاق تمیز از دولایه شیشه که به وسیله پروفیلی به یکدیگر وصل شده، تشکیل می شود که دو جداره و از جنس آلومینیوم است و  از ورود هر گونه آلایندگی به محیط کلین روم جلوگیری میکند. در سایز 25 و 35 بر روی پنل ها و درب ها قابل نصب است که رنگ آن را نیز میتوان با رنگ دیوار تطبیق داد و بر اساس آن تعییین کرد که در سایز های دیگر قابل سفارش است.. امکان دید افراد در حال کار در اتاق تمیز از این پنجره ها وجود دارد.

10 تا از شرکت های ارائه دهنده تجهیزات اتاق تمیز

1- شرکت فرازکاویان

شرکت تولیدی فرازکاویان (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1375 با تولید دستگاه های پرده هوا آغاز نمود و با توجه به نیاز بازار و کمبودی که در زمینه تجهیزات و لوازم اتاق تمیز (کلین روم) وجود داشت.از سال 1378 تولیداتی مانند دوش هوا،کالاگذر،فن فیلتر یونیت،لباسهای آنتی استاتیک اتاق تمیز (کلین روم) ،پرده پی وی سی،اتاق تمیز (کلین روم) و مبلمان اتاق تمیز (کلین روم) آغاز نمود.

هم اکنون مجموعه صنعتی فرازکاویان با تجربه دیرین درزمینه طراحی،ساخت و اجرای کلاسهای مختلف اتاق تمیز (کلین روم)،فرآیند صفر تا صد پروژه های اتاق تمیز (کلین روم) را با بهترین کیفیت پوشش می دهد.نتایج ارزنده پروژه های انجام شده،گواهی براین مدعاست.

راه های ارتباط با شرکت فراز کاویان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس: تهران سعادت آباد خ سرو غربی-خ صدف – پلاک 15- برج هرمزان – طبقه ششم – واحد 21

تلفن: 22083092

وب سایت : http://farazcleanroom.com/

2- شرکت فضاسازان بوژان

شرکت فنی ومهندسی فضاسازان بوژان در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و راه اندازی اتاق تمیز ، ارائه دهنده بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در کلیه مراحل معماری، تاسیسات (مکانیک، تهویه و فیلتراسیون)، برق، اتوماسیون، کنترل و همچنین ملزومات اتاق تمیز می باشد. همچنین این شرکت امکان تولید تجهیزات اتاق تمیز از جمله انواع درب و پنجره (مخصوص اتاق تمیز ) با ابعاد سفارشی، تابلوهای برق قدرت و کنترل، کف شورهای استنلس استیل، پس باکس، اینترلاک و چراغ های مخصوص اتاق تمیز را دارا می باشد. شرکت فنی مهندسی فضاسازان بوژان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، خدمات ساخت و اجرای اتاق تمیز را توسط کارشناسان مجرب و با داشتن کارگاه تخصصی تولید ارائه می نماید. این خدمات شامل اجرای پانلینگ اتاق، ساخت درب و پنجره، کانال کشی و نصب هواساز، ساخت فیلترباکس، ساخت و نصب چراغ و دریچه، ارائه و نصب کرو و اتصالات پلاستیکی و آلومینیومی، کف سازی، اجرای کف پوش و اپوکسی، لوله کشی استیل، ساخت و نصب کف شورو درین های مخصوص اتاق تمیز و سایر تجهیزات می باشد.

راه های ارتباط با شرکت فضاسازان بوژان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 09129280402

وب سایت : bozhanco.ir

3- شرکت اندیشگران صنعت ایرانیان

شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان از شرکت های تولید کننده اتاق تمیز است که طراحی و ساخت اتاق تمیز (clean room) و تجهیزات وابسته با بهره گیری از پرسنل متخصص، با تجربه و آگاه به صنایع دارویی ، غذایی ، بهداشتی و بیوتکنولوژی سعی دارد با بکارگیری جدید ترین روش ها و آخرین استانداردها ،پروژه هایی با کیفیت بالا و در حد استاندارد های جهانی تحویل مشتریان نماید.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص. باتجربه وآگاه به صنایع دارویی و غذایی و بیوتکنولوژی سعی دارد با بکار گیری جدید ترین روشها وآخرین استانداردها، پروژه هایی با کیفیت بالا ودر حد استانداردهای جهانی تحویل مشتریان نماید بدین جهت در راستای تحویل پروژهای استاندارد ، در فاز های مختلف زیر از دانش و علوم روز بهره گرفته ، همچنین از محصولات شرکت های معتبر دنیا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب استفاده می نماید.این استراتژی کاری ومدیریت مدرن پروژه بصورت کلید در دست(Turnkey) وEPC، قطعا شرکت را از بقیه شرکت های هم تراز خود در صنایع دارویی وغذایی و بیوتکنولوژی متمایز می نماید.

راه های ارتباط با شرکت اندیشگران صنعت ایرانیان یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : کرج , گوهردشت , بلوار امام خمینی , خیابان شهید رشیدی (۱۶) پلاک ۹

تلفن : ۰۹۱۲۲۲۶۷۳۹۶

وب سایت : https://www.ajsico.com/

4- شرکت دیاکو نوید صنعت

شرکت دیاکو نوید صنعت در سال 1389 و با هدف انجام پروژه های اتاق تمیز تاسیس گردید. هسته اولیه شرکت متشکل از نیروهای تحصیل کرده و با تجربه در صنعت اتاق تمیز می باشد. شرکت ما طی سال های گذشته با سخت کوشی و همکاری تنگاتنگ با مشتریان علاوه بر ارتقا سطح کیفی پروژه ها توانسه است در تامین نیازهای پروژه ها نقش مهمی را ایفا کند. به نظر ما کیفیت ساخت، خدمات پس از فروش و مشتری مداری به همراه قیمت مناسب رمز موفقیت و ماندگاری در بازار پر رقابت کنونی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت دیاکو نوید صنعت یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک ۱۸ واحد ۷

تلفن : ۸۸۱۹۳۱۳۶

وب سایت : https://diacosanat.com/

5- شرکت اکیاس

  • گروه مهندسی اکیاس با عنایت پروردگار متعال و بهره گیری از متخصصان مجرب و متعهد میتواند در تمامی مراحل و زمینه های اتاق‌ تمیز اعم از طراحی ، مشاوره و اجرا خدمات مهندسی مفید و ارزشمندی را ارايه دهد.خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمانهای ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و …را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار میدهد.

راه های ارتباط با شرکت اکیاس یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 56871124 

وب سایت : http://www.ikeascleanroom.com/index.html

6- شرکت اسپادانا البرز

با توجه به نیاز روز افزون احداث فضاهای تمیز در سطح کشور و سطح کیفی پایین محیط های تولید موجود در صنایع مختلف(دارو , الکترونیک , صنایع بیولوژیک و ..) گروهی از مهندسین با تجربه و متخصص در این زمینه را گرد خود جمع کرده و آمادگی خود را برای انجام کلیه امور فضاهای تمیز در سطح کشور اعلام می نمایند . شرکت صنایع اتاق تمیز اسپادانا البرز با علم به مقررات بین المللی از یک سو و آگاهی از تمام اصول و مقررات مورد نیاز برای احداث فضای تمیز مطابق با استاندارد های بین المللی و بهینه تلاش می کند تا با استفاده از به روز ترین استاندارد های روز دنیا فعالیت خود رابه پیش ببرد .

راه های ارتباط با شرکت اسپادانا البرز یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس: کرج – میدان شهدا – خیابان بهار – پلاک 34

تلفن : 02632208965

وب سایت : http://spadana-alborz.com/

7- شرکت مانا صنعت

گروه صنعتی مانا به همت جمعی از متخصصین رشته های مختلف مرتبط با تکنولوژی ساخت اتاق تمیز پایه گذاری شده است. این شرکت خدمات خودرا در قالب شرکتهای زیرمجموعه خود (ساختمانی، فنی مهندسی، طراحی و اجرای تاسیسات) به شرح ذیل ارائه می دهد:
طراحی، تأمین و اجرای اتاق تمیز (کلین روم) و صنایع مرتبط، منطبق با استانداردهای بین المللی به صورت EPC
بازسازی ، اصلاح و رفع کاستی های کلین روم های موجود در کارخانجات
توسعه خطوط فعلی منطبق با نیازها و محصولات جدید
انجام خدمات معتبرسازی(Validation)- کارآمدسازی(Qualification) و…
طراحی و اجرای ساختمان و نما کلیه ساختمانهای صنعتی و غیر صنعتی

راه های ارتباط با شرکت مانا صنعت یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : جنت آباد جنوبی – اتوبان شهید ستاری – کوچه بنفشه سوم – پلاک 1 طبقه 3

تلفن : 46046253

وب سایت : https://www.mana-sanat.com/index.html

8- شرکت اتاق تمیز صبا

شرکت اتاق تمیز صبا با همکاری متخصصین خود در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و تهیه لوازم اتاق تمیز‌‌‌‌‌‌‌ درصنایع دارویی و بیوتکنولوژی در بخش‌های انسانی، دامی، صنایع غذایی و صنایع پتروشیمی، انرژی هسته ای، چاپ و نشر و…فعال می‌باشد. این گروه با اتکا به دانش و تجربه بالای کاری متخصصین خود با افتخار اعلام می‌دارد که در چهار بخش طراحی، ساخت، اجرا و تولید وواردات لوازم کلین روم آماده ارائه خدمات میباشد.

راه های ارتباط با شرکت اتاق تمیز صبا یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

تلفن : 26 327716290

وب سایت : http://sabacleanroom.ir/fa

9- شرکت آشناتک

آشناتک تجهیزات اتاق تمیز، از شرکت های پیشرو در زمینه اتاق تمیز (Clean room ) در ایران می باشد. این شرکت از تیم های تخصصی طراحی، تولید، بازاریابی، فروش، توزیع و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که هر یک از تیم های مذکور سعی در ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان دارند. این شرکت پروژه های متعددی در صنعت داروسازی ایران به صورت (EPC ) به انجام رسانده است. هدف ما بومی سازی صنعت، ساخت، طراحی و اجرای اتاق های تمیز در ایران، ارتقاء کیفیت آن در حد کیفیت بین المللی و صدور آن به بازارهای منطقه می باشد. در راستای تحقق این امر این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه تولید ساندویج پانل های مخصوص اتاق های تمیز درایران نموده است. اکنون این شرکت توانایی تولید ساندویج پانل های دیواری، سقفی، درب، پنجره، پس باکس های مخصوص اتاق های تمیز را دارا می باشد. از دیگر فعالیت های تخصصی شرکت آشنا تک، تجهیزات اتاق تمیز انجام پروژه های طراحی فضای تولید دارو می باشد. این شرکت با دارا بودن تجربه و تعامل با شرکت های اروپایی، امروز توانایی طراحی کامل خطوط تولید دسته های دارویی متعدد و مختلف شامل جامدات، نیمه جامدات و مایعات را دارا می باشد. زمینه های طراحی عبارتند از طراحی سازه، معماری، مکانیکال الکتریکال و کنترلی که با تکمیل این مراحل پروژه به صورت کامل، به صورت 3 بعدی مدل می شود تا ضریب خطا به حداقل برسد، تا نقشه های اجرایی پیمان کاران دارای حداقل خطا باشند.

راه های ارتباط با شرکت آشناتک یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، خیابان مطهری ، خیابان میرعماد، کوچه سوم، پلاک 4، زنگ دوم

تلفن : ۸۸۱۷۲۴۸۸

وب سایت : https://www.ashenatech.com/fa/

10- شرکت آرتا صنعت گاتا

شرکت آرتا صنعت گاتا فرآیند مشاوره و طراحی اتاق تمیز را با درنظر گرفتن کلیه اهداف و نیازهای کارفرما، بررسی امکانات موجود و رعایت استانداردهای مربوطه توسط تیم متخصص فنی و مهندسی خود انجام میدهد. در این راستا کلیه خدمات مرتبط با طراحی معماری، سازه، سیستم هوارسانی و تهویه، تأسیسات، سیستم برق و الکترونیک، اتوماسیون و کنترل و پایش اتاق تمیز و سایر سیستم های پشتیبان انجام می‌گردد. این خدمات از مرحله مشاوره و تهیه URS های اولیه تا طراحی Conceptual مفهومی، Basic پایه و Detail تفصیلی و پیگیری‌های لازم تا اخذ مجوزهای مربوطه انجام می‌گردد.

راه های ارتباط یبا شرکت آرتا صنعت گاتا یکی از شرکت های تجهیزات اتاق تمیز

آدرس : تهران، ظفر، تقاطع نفت، پ ۲۰۰، واحد ۱۴

تلفن : 21 222200230

وب سایت : https://gatagroup.co/

آخرین مطالب

نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری خبر داد. به گزارش  ایرنا از سازمان توسعه تجارت ایران، «فرزاد پیلتن» اظهار داشت: نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل اقلیم کردستان عراق در راستای برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران، با

Read More »

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان برگزار شد

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان ظهر امروز 21 فروردین ماه 1400 در سالن اصفهان، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان با حضور مسئولان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از

Read More »

نایب رئیس انجمن نمایشگاه‏های ایران: تشکیل فراکسیون نمایشگاهی؛ راهی برای حل چالش‌ها

به دنبال شیوع ویروس کرونا، صدها نمایشگاه در سطح جهان ناگزیر به لغو یا تعویق شده‌اند. هزینه لغو نمایشگاه‌ها در سراسر جهان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود. به این ترتیب صنعت جهانی نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ متحمل ۶۸ درصد ضرر شده است. این آمار معادل به خطر افتادن ۴/ ۲ میلیون شغل تمام

Read More »

موقعیت های جدید تجاری پیش روی اقتصاد ایران با برگزاری نمایشگاه اوراسیا

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور تولیدکنندگان، تجار بازرگانان و مدیران ارشد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان به همراه ایران در اواخر اردیبهشت ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، تهران در اواخر اردیبهشت ماه میزبان اولین

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

انواع بیمه و خدمات بیمه

انواع خدمات بیمه داشتن بیمه مناسب‌، به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از شهروندان جامعه شناخته می‌شود. چتر حمایتی بیمه‌ها سبب می‌شود تا افراد، اعم از صاحبان کسب‌وکارهای خانگی یا دیگر شهروندان، در بزنگاه‌های حساس زندگی، بتوانند آرامش خود را حفظ کنند و به خدمات بیمه‌ها تکیه کنند. بیمه‌ها انواع مختلفی دارند که افراد

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

بانکداری در ایران

بانکداری در ایران بانکداری در ایران و دنیا انواع و اقسام مختلفی دارد که در ایران نیز نوع بانکداری اسلامی را شاهد هستیم که در سیستم مالی اجرایی شده است. استفاده از مدل‌های تجاری و مطالعه آن‌ها به درک رفتارهای بانک‌های مختلف و تمایزها و تشابه‌های آن‌ها کمک می‌کند. از سوی دیگر کاربرد این مدل‌ها

Read More »

سید رضا قندیلی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان شد

هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین سیدرضا قندیلی را به عنوان مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، سیدرضا قندیلی مدیر با تجربه و شناخته شده صنعت نمایشگاهی، فعالیت خود را در سمت مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از تاریخ 17 فروردین ماه آغاز

Read More »
سرمایه گذاری و تامین سرمایه

سرمایه گذاری و تامین سرمایه

شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه در نمایشگاه بین المللی بانک،بورس،بیمه شرکت های مختلفی شرکت میکنند و خدمات بروز خود را به بازدید کنندگان معرفی میکنند ما در این مقاله چند تا از شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه را به شما معرفی میکنیم. هر سال نمایشگاه بورس،بانک و بیمه در ایران برگذار

Read More »

یک انتصاب جدید در شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران

حسن زمانی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران طی حکمی رضا دارابی را به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی این شرکت منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با عنایت به حسن سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی شرکت منصوب می

Read More »
تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاه

تامین نیروی نمایشگاهی تامین نیروی نمایشگاهی غرفه دار همه ساله در سراسر ایران و جهان، نمایشگاه های داخلی و بین المللی فراوانی برگزار می گردد. بسیاری از شرکت ها نیز در این نمایشگاه ها با هدف و بی هدف، شرکت می نمایند. هر دو گروه این شرکت ها، تمایل دارند حضوری موفق در نمایشگاه داشته

Read More »

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی: نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا، المپیک کوچک اقتصادی برای ایران است

. حسن زمانی، مشاور وزیر صمت و رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه اختصاصی با پارس تودی روسی عنوان کرد اتحادیه اوراسیا یک ابتکار بسیار جالب و خوبی بود. جمهوری اسلامی ایران هم استقبال خوبی از این اتحادیه کرد. به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «‌حسن زمانی»

Read More »

غرفه سازی نمایشگاه

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی داشتن یک استراتژی فروش قوی ، نیمی از موفقیت بازاریابی محصولات و خدمات  را در بر می گیرد. بخش دیگر ایجاد بستر مناسب جهت جذب  مشتریان بالقوه به سمت غرفه نمایشگاهی مان است،برای این کار باید اصول طراحی غرفه نمایشگاهی را رعایت کنیم. اغلب کسب و کارها و شرکت ها همان

Read More »

دکتر زمانی در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت گفت : ایثارگران و جانبازان سرافراز سرمایه واقعی شرکت هستند

این مراسم با حضور دکتر مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی ، دکتر زادبوم معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین دکتر حسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و جانبازان سرافرار ، در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های

Read More »

پیام نوروزی مشاور محترم وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

به نام خدا پیام نوروزی یا مقلب القلوب و الابصار         یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال         حول حالنا الی احسن الحال برآمد باد صبح و بوی نوروز     به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال و همه سال   همایون بادت این روز و

Read More »

اهداف و عملکرد سال 1399شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران

محسن شمشیری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در سال 1399 با وجود شیوع کرونا، موفق شد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، 40 نمایشگاه تخصصی را برگزار کرد. در خرداد ماه یک نمایشگاه، در تیرماه دو نمایشگاه، در مرداد ماه یک نمایشگاه، در شهریور ماه سه نمایشگاه ، در مهرماه سه

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top