EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

گاز های طبی و شرکت های گاز های طبی ایران

ما در این مقاله توضیحی درباره گاز های طبی میدهیم و 10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران را معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

گاز های طبی و‌تجهیزات آن

واحد گازهاي طبي در بيمارستانها و مراکز درماني جزء حساس ترين و مهم ترين بخشهاي پشتيباني و درماني محسوب ميشود به نحويکه هرگونه عدم نظم و ترتيب در عملکرد اين بخش خسارات جبران ناپذير جاني و مالي به دنبال خواهد داشت.

گازهاي طبي معمولاً به دو گروه تقسيم ميشوند. گروه اول گازهايي هستند که استنشاقي هستند يعني جهت استنشاق بيماران مورداستفاده قرار ميگيرند مانند گاز اکسيژن. ( O2) که جهت تنفس بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد و يا گاز بيهوشي N2O که جهت هوشبري در اتاق عمل مورداستفاده قرار ميگيرد.

گروه دوم گازهايي هستند که جهت راهاندازي تجهيزات پزشکي و تسهيل در امر درمان بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد؛ که به عنوان مثال ميتوان از گاز CO2 که در لاپاراسکوپي مورداستفاده قرار ميگيرد و يا هواي فشرده  (ازت) که جهت راه اندازي دستگاههاي پنوماتيکي (بادي) مورداستفاده قرار ميگيرد. گروه دوم ، گازهاي غير استنشاقي هستند.

گاز های طبی

سيلندر گازهاي طبي

سيلندرها، مخازن استوانهاي شکل يکپارچهاي هستند که فاقد هرگونه جوشکاري و درز در فرآيند توليد هستند. جنس سيلندرها از آلومينيوم و يا فولاد هست که به روش لوله هاي (مانيسمان) بدون درز توليد ميشوند. قسمتهاي بالا و پايين سيلندرها به صورت کروي ساخته ميشود تا تحمل فشار بالاي گاز موجود در آن را داشته باشد. در قسمت بالايي سيلندرها شير مخصوص هر گاز به صورت پيچي بسته ميشود به نحوي که  هيچگونه جوشکاري در اين سيلندرها وجود ندارد شيرها  شامل قسمت نازل (رزوهاي)، قسمت فلکه و در بعضي از شيرها قسمت سوپاپ هستند.

10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران

۱- شرکت درمان گاز

شرکت درمان گاز (شهامی خاص) با موضوع تولید و توزیع گاز های طبی در سال ۱۳۶۱ به ثبت رسید.کارشناسان این شرکت موفق به تولید گاز بیهوشی نیتروس اکساید مطابق با استاندارد های جهانی و مورد تائید آزمایشگاه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پزشکی کشور برای اولین بار در ایران گردیدند.

راه های ارتباط با شرکت درمان گاز یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : اصفهان – کیلومتر ۵ جاده تهران – منطقه صنعتی محمودآباد – خیابان بیستم

تلفن : 03133802141

وب سایت : http://darmangaz.com

۲- شرکت صنعتی هوایار

گروه صنعتی هوایار فعالیت خود را در ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده در ایران آغاز نمود. هوایار با همت و تلاش هیئت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه‌های IMS (مدیریت یکپارچه) از جمله: OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008 از IMQ ایتالیا، گواهینامه محصول با کیفیت از ICS Group کانادا و همچنین عضویت در شبکه جهانی IQNet گردیده است.

راه های ارتباط با شرکت صنعتی هوایار یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : ایران ، تهران ، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان 14(گاندی) پلاک 12، ساختمان هوایار

تلفن : 88202424

وب سایت : http://www.havayar.com/fa

۳- شرکت ره پویان

شرکت گازهاي طبي ره‌پويان توسعه تهران از سال 1379 با تکيه بر دانش و تجربه چندين ساله خود در زمينه سيستم‌هاي انتقال گاز طبي و با هدف ارائه محصولات نوين و متنوع در راستاي بهبود کيفيت و ارتقاي سطح سلامت جامعه به ويژه در بيمارستان‌ها و ساير اماکن بهداشتي، فعاليت خود را در حوزه تهيه، اجرا، نصب و راه‌اندازي سيستم گازهاي طبي بيمارستاني آغاز کرده است. محصولات و خدمات اين شرکت هم اکنون در بيش از 50 بيمارستان کشور راه‌اندازي و اجرا شده است.

راه های ارتباط با شرکت ره پویان یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران ، میدان ولیعصر ، بلوار کشاورز ، مابین خیابان فلسطین و نادری ، جنب هتل اسپیناس پلاک 132

تلفن : 88979734

وب سایت : http://gtr-med.asnaf.top

۴- شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

زمینه شکل گیری شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب در سال 1373 و با تولید ساکشن های جراحی صورت پذیرفت.

با وجود مشکلات پیش روی تولید ، این شرکت همواره جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف خود در راستای جلب رضایت مشتریان ، تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی را سرلوحه خود قرار داده  و دستیابی به این مهم را از طریق بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محقق نموده است.

راه های ارتباط با شرکت پیشگامان صنعت یزد طب یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران‌ – شهرک اکباتان – بلوار نفیسی – نبش کوچه حسینی – پلاک ۲۵ – واحد ۱

تلفن : ۴۴۶۹۹۱۱۴

وب سایت : https://www.p-s-p-co.com

۵- شرکت گازهای طبی ایران

از شرکت گازهای طبی ایران به نوعی میتوان با نام بنیان گذار سیستم گازهای طبی بیمارستان های ایران نام برد. این شرکت کار خود را در سال 1358 آغاز کرد. بنیان گذار شرکت گازهای طبی ایران آقای مصطفی عبدالخالقي بوده که در آن زمان با نام شرکت اگزایت تاسیس و فعالیت مینموده است. سال های بعد، شرکت اگزایت به تهران سینا تغییر نام داد. پنج سال بعد از تاسیس اگزایت و یا همان تهران سینا که در زمینه واردات فعالیت میکرد، بخش تولیدی این شرکت راه اندازی شد و شرکت گازهای طبی ایران نام گرفت. این مجموعه تولیدی از همان سال به بعد مشغول خدمت رسانی به بیمارستان های کشور میباشد.

راه های ارتباط با شرکت گاز های طبی ایران یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -تهران -خ وصال شیرازی بین بزرگمهر و طالقانی ساختمان وصال پلاک ۴۹ طبقه اول

تلفن : ۶۶۴۹۸۴۶۲

وب سایت : www.gti-med.com

۶- شرکت سپاهان بهبود

شرکت سپاهان بهبود ( سهامی خاص ) در ابتدای سال 1379 با هدف تولید تجهیزات پزشکی تأسیس و در اواخر سال 1379 در راستای سیاست های مبتنی بر استقلال صنعتی و اقتصادی و بالا بردن تکنولوژی و ایجاد سیستم های کیفی ، به خصوص در بخش تولید تجهیزات و وسایل پزشکی کشور اقدامات پیگیرانه ی خود را برای احداث کارخانه ای جهت تولید آغاز نمود و در همان سال 1379موفق به اخذ پروانه تأسیس گردید و کارخانه ای طبق اصول و موازین و قوانین ساخت و ساز ضوابط ماده 13 قانون محصولات بهداشتی مصوب 1346 و آیین نامه های اجرایی آن احداث نمود.

راه های ارتباط با شرکت سپاهان بهبود یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان شریعتی

تلفن : 02188508594

وب سایت : http://sbp-pasar.com

۷- شرکت اطلسین

شرکت اطلسين افتخار دارد که تکنولوژى توليد اکسیژن به روش PSA را براى اولين بار در ايران در سال ۱۳۶۸ معرفى و در همان سال اولين دستگاه مولد اکسيژن به روش PSA را با ظرفيت 120 متر مکعب در ساعت نصب و راه اندازى نموده است. و همچنين اولین دستگاه تولید اکسیژن بیمارستانی را نيز در سال ۱۳۷۰ نصب شده که تا کنون با همان راندمان اولیه مورد ‏بهره‌برداری قرار می‌گیرد.‏

راه های ارتباط با شرکت اطلسین یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران، خیابان احمد قصیر، کوچه هفدهم، شماره 22

تلفن : 88725434

وب سایت : http://www.atlasin.ir

۸- شرکت پارس استاندارد گاز

سلام دوستان ، من داوود شمس آذر هستم از پارس استاندارد گاز و هدفمون از درست کردن این ویدیو ها اینه که شما رو با موارد مختلفی که در تولید,مصرف و پخش گازهای طبی و صنعتی هست آشنا کنیم. امیدوارم که این ویدیو ها مثمر ثمر باشه و اطلاعات خوبی در این زمینه بتونیم به شما بدیم. درباره پارس استاندارد گاز توضیحات جامعی به سمع و نظر دوستان خواهد رسید.

راه های ارتباط با شرکت پارس استاندارد گاز یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران – انتهای بزرگراه رسالت شرق – نرسیده به جاده دماوند – جنب ورزشگاه آزادگان – پ ۱۴ و ۱۶

تلفن : ۰۲۱۷۷۷۱۴۹۹۹

وب سایت : https://pars-standard-gas.ir

۹- شرکت طراح تجهیز پویش مانا

شرکت طراح تجهیز پویش مانا  در سال 1381 و با شماره ثبت 187101 در اداره ثبت شرکت های تهران با هدف ارائه خدمات و محصولات در زمینه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود همواره سعی نموده به منظور افزایش رضایت و اطمینان مشتریان، به دنبال شناخت کاملی از نیازمندیهای بازار تجهیزات پزشکی باشد تا بتواند با انتخاب محصولات مناسب از کمپانی های معتبر دنیا، سهم کوچکی در برآورده کردن نیازهای جامعه در حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد.

راه های ارتباط با شرکت طراح تجهیز پویش مانا یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان دکتر شریعتی . خیابان دستگردی (ظفر) . خیابان ناجی . کوچه فرزان شرقی . پلاک 14

تلفن‌ : 22222150

وب سایت : http://ttpooyesh.com

۱۰- شرکت نبض حیات

شرکت مهندسی پزشکی نبض حیات مفتخر است تا پیشرفته ترین دستگاههای اکسیژن ساز طبی و کمک تنفسی روز دنیا را به مراکز درمانی و بیماران مختلف تنفسی کشور معرفی نماید.

مدیران این شرکت با 25 سال سابقه ، تجربه بالایی در امر واردات ، مشاوره و فروش دستگاههای پزشکی داشته و کلیه تجهیزات وارداتی این شرکت از کشورهای آمریکا ، اروپا ، آسیا به همراه تائیدیه های معتبر جهانی از جمله FDA آمریکا ،  CEاروپا و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران را دارا می باشد.

راه های ارتباط شرکت نبض حیات یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -خیابان بهشتی -خیابان پاکستان -کوچه 12 -پلاک 25 -واحد 1

تلفن : 88510636

وب سایت : http://nabzhayat.com

اخرین مطالب

تا اقتصاد و تولید در کشور در جریان است، صنعت نمایشگاهی زنده و فعال می باشد

عبور از تنگناهای نشأت گرفته از شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه، بیش از هر زمان دیگری نیازمند استفاده از همه ظرفیت های ملی به ویژه ظرفیت های صنعت نمایشگاهی به منظور توسعه تولید و صادرات است و در شرایطی که دست اندرکاران صنعت نمایشگاهی در پاسخ به نیاز فعالان اقتصادی و با همکاری تشکل

Read More »

نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران این بار همصداتر از همیشه

نشست راهبری و هدایت صنعت نمایشگاهی با حضور مدیران ارشد نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها با توجه به منویات مقام عالی وزارت جناب مهندس رزم حسینی و اهتمام و تدبیر قائم مقام محترم امور بازرگانی

Read More »

جزییات برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو آبان ماه امسال برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو از 16 تا 19 آبان ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران

Read More »

تجدید حیات صنعت نمایشگاهی در شرایط سخت

محمدجواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران مطرح کرد: تجدید حیات صنعت نمایشگاهی در شرایط سخت پس از یک سال و نیم از آغاز همه گیری ویروس کرونا و رکود در بخش های مختلف اقتصادی از جمله صنعت نمایشگاهی کشور موجب شده تا این صنعت در طی این مدت نتواند از

Read More »

برگزار سومین دوره نمایشگاه تخصصی صنایع صنایع کوچک و متوسط جنوب کشور

سومین نمایشگاه تخصصی جنوب کشور به میزبانی استان فارس از 10 لغایت 13 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاههای استان فارس برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، سومین دوره نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در سطح منطقه جنوب کشور، از تاریخ ۷ لغایت ۱۰ مهر ماه سال جاری در محل دائمی

Read More »

نمايشگاه اكسپو فرصت معرفي ظرفيتهاي توليدي و صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين از حضور بيش از 50 واحد توليدي شهركها و نواحي صنعتي استان و هيئت هاي تجاري در نمايشگاه اكسپو 2020 دبي خبر داد. به گزارش جام جم آنلاین حميدرضا خانپور ،مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين در جلسه هماهنگي جهت حضور واحدهاي توليدي در اين نمايشگاه اظهار

Read More »

تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ مشخص شد

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در اطلاعیه ای خبر از برگزاری این نمایشگاه در شهریورماه ۱۴۰۰ داد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، متن اطلاعیه ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ به شرح زیر است: بدینوسیله به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک می رساند زمان برگزاری نمایشگاه به

Read More »

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی به تعویق افتاد به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه هایی که زمان برگزاری آن ها در تاریخ 12 تا 15 مردادماه پیشبینی شده بود به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونایی در شهر تهران به تعویق افتاد. بر این اساس، نمایشگاه های

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون خودرویی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی كه يكصد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی نيز محسوب مي شود امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، صبح امروز مرکز واکسیناسیون خودرویی با حضور دکتر

Read More »

توانمندیهای واحدهای تولیدی مازندران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران از برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، یاسر امینی اظهار داشت: این نمایشگاه برای کشورهای جهان چنان ارزشمند بوده که امروزه اکسپوها را به سومین رویداد مهم دنیا، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک تبدیل کرده و نام

Read More »

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است. فرزاد پیلتن در گفت‌وگو با

Read More »

نمایشگاه اکسپو فرصتی برای معرفی کالاهای ایران به جهان

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می‌توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت. به گزارش ایرنا ، فرشید فرزانگان

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا به زودی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون و اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بین

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top