نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

گاز های طبی و شرکت های گاز های طبی ایران

ما در این مقاله توضیحی درباره گاز های طبی میدهیم و 10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران را معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

گاز های طبی و‌تجهیزات آن

واحد گازهاي طبي در بيمارستانها و مراکز درماني جزء حساس ترين و مهم ترين بخشهاي پشتيباني و درماني محسوب ميشود به نحويکه هرگونه عدم نظم و ترتيب در عملکرد اين بخش خسارات جبران ناپذير جاني و مالي به دنبال خواهد داشت.

گازهاي طبي معمولاً به دو گروه تقسيم ميشوند. گروه اول گازهايي هستند که استنشاقي هستند يعني جهت استنشاق بيماران مورداستفاده قرار ميگيرند مانند گاز اکسيژن. ( O2) که جهت تنفس بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد و يا گاز بيهوشي N2O که جهت هوشبري در اتاق عمل مورداستفاده قرار ميگيرد.

گروه دوم گازهايي هستند که جهت راهاندازي تجهيزات پزشکي و تسهيل در امر درمان بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد؛ که به عنوان مثال ميتوان از گاز CO2 که در لاپاراسکوپي مورداستفاده قرار ميگيرد و يا هواي فشرده  (ازت) که جهت راه اندازي دستگاههاي پنوماتيکي (بادي) مورداستفاده قرار ميگيرد. گروه دوم ، گازهاي غير استنشاقي هستند.

گاز های طبی

سيلندر گازهاي طبي

سيلندرها، مخازن استوانهاي شکل يکپارچهاي هستند که فاقد هرگونه جوشکاري و درز در فرآيند توليد هستند. جنس سيلندرها از آلومينيوم و يا فولاد هست که به روش لوله هاي (مانيسمان) بدون درز توليد ميشوند. قسمتهاي بالا و پايين سيلندرها به صورت کروي ساخته ميشود تا تحمل فشار بالاي گاز موجود در آن را داشته باشد. در قسمت بالايي سيلندرها شير مخصوص هر گاز به صورت پيچي بسته ميشود به نحوي که  هيچگونه جوشکاري در اين سيلندرها وجود ندارد شيرها  شامل قسمت نازل (رزوهاي)، قسمت فلکه و در بعضي از شيرها قسمت سوپاپ هستند.

10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران

۱- شرکت درمان گاز

شرکت درمان گاز (شهامی خاص) با موضوع تولید و توزیع گاز های طبی در سال ۱۳۶۱ به ثبت رسید.کارشناسان این شرکت موفق به تولید گاز بیهوشی نیتروس اکساید مطابق با استاندارد های جهانی و مورد تائید آزمایشگاه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پزشکی کشور برای اولین بار در ایران گردیدند.

راه های ارتباط با شرکت درمان گاز یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : اصفهان – کیلومتر ۵ جاده تهران – منطقه صنعتی محمودآباد – خیابان بیستم

تلفن : 03133802141

وب سایت : http://darmangaz.com

۲- شرکت صنعتی هوایار

گروه صنعتی هوایار فعالیت خود را در ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده در ایران آغاز نمود. هوایار با همت و تلاش هیئت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه‌های IMS (مدیریت یکپارچه) از جمله: OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008 از IMQ ایتالیا، گواهینامه محصول با کیفیت از ICS Group کانادا و همچنین عضویت در شبکه جهانی IQNet گردیده است.

راه های ارتباط با شرکت صنعتی هوایار یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : ایران ، تهران ، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان 14(گاندی) پلاک 12، ساختمان هوایار

تلفن : 88202424

وب سایت : http://www.havayar.com/fa

۳- شرکت ره پویان

شرکت گازهاي طبي ره‌پويان توسعه تهران از سال 1379 با تکيه بر دانش و تجربه چندين ساله خود در زمينه سيستم‌هاي انتقال گاز طبي و با هدف ارائه محصولات نوين و متنوع در راستاي بهبود کيفيت و ارتقاي سطح سلامت جامعه به ويژه در بيمارستان‌ها و ساير اماکن بهداشتي، فعاليت خود را در حوزه تهيه، اجرا، نصب و راه‌اندازي سيستم گازهاي طبي بيمارستاني آغاز کرده است. محصولات و خدمات اين شرکت هم اکنون در بيش از 50 بيمارستان کشور راه‌اندازي و اجرا شده است.

راه های ارتباط با شرکت ره پویان یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران ، میدان ولیعصر ، بلوار کشاورز ، مابین خیابان فلسطین و نادری ، جنب هتل اسپیناس پلاک 132

تلفن : 88979734

وب سایت : http://gtr-med.asnaf.top

۴- شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

زمینه شکل گیری شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب در سال 1373 و با تولید ساکشن های جراحی صورت پذیرفت.

با وجود مشکلات پیش روی تولید ، این شرکت همواره جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف خود در راستای جلب رضایت مشتریان ، تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی را سرلوحه خود قرار داده  و دستیابی به این مهم را از طریق بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محقق نموده است.

راه های ارتباط با شرکت پیشگامان صنعت یزد طب یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران‌ – شهرک اکباتان – بلوار نفیسی – نبش کوچه حسینی – پلاک ۲۵ – واحد ۱

تلفن : ۴۴۶۹۹۱۱۴

وب سایت : https://www.p-s-p-co.com

۵- شرکت گازهای طبی ایران

از شرکت گازهای طبی ایران به نوعی میتوان با نام بنیان گذار سیستم گازهای طبی بیمارستان های ایران نام برد. این شرکت کار خود را در سال 1358 آغاز کرد. بنیان گذار شرکت گازهای طبی ایران آقای مصطفی عبدالخالقي بوده که در آن زمان با نام شرکت اگزایت تاسیس و فعالیت مینموده است. سال های بعد، شرکت اگزایت به تهران سینا تغییر نام داد. پنج سال بعد از تاسیس اگزایت و یا همان تهران سینا که در زمینه واردات فعالیت میکرد، بخش تولیدی این شرکت راه اندازی شد و شرکت گازهای طبی ایران نام گرفت. این مجموعه تولیدی از همان سال به بعد مشغول خدمت رسانی به بیمارستان های کشور میباشد.

راه های ارتباط با شرکت گاز های طبی ایران یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -تهران -خ وصال شیرازی بین بزرگمهر و طالقانی ساختمان وصال پلاک ۴۹ طبقه اول

تلفن : ۶۶۴۹۸۴۶۲

وب سایت : www.gti-med.com

۶- شرکت سپاهان بهبود

شرکت سپاهان بهبود ( سهامی خاص ) در ابتدای سال 1379 با هدف تولید تجهیزات پزشکی تأسیس و در اواخر سال 1379 در راستای سیاست های مبتنی بر استقلال صنعتی و اقتصادی و بالا بردن تکنولوژی و ایجاد سیستم های کیفی ، به خصوص در بخش تولید تجهیزات و وسایل پزشکی کشور اقدامات پیگیرانه ی خود را برای احداث کارخانه ای جهت تولید آغاز نمود و در همان سال 1379موفق به اخذ پروانه تأسیس گردید و کارخانه ای طبق اصول و موازین و قوانین ساخت و ساز ضوابط ماده 13 قانون محصولات بهداشتی مصوب 1346 و آیین نامه های اجرایی آن احداث نمود.

راه های ارتباط با شرکت سپاهان بهبود یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان شریعتی

تلفن : 02188508594

وب سایت : http://sbp-pasar.com

۷- شرکت اطلسین

شرکت اطلسين افتخار دارد که تکنولوژى توليد اکسیژن به روش PSA را براى اولين بار در ايران در سال ۱۳۶۸ معرفى و در همان سال اولين دستگاه مولد اکسيژن به روش PSA را با ظرفيت 120 متر مکعب در ساعت نصب و راه اندازى نموده است. و همچنين اولین دستگاه تولید اکسیژن بیمارستانی را نيز در سال ۱۳۷۰ نصب شده که تا کنون با همان راندمان اولیه مورد ‏بهره‌برداری قرار می‌گیرد.‏

راه های ارتباط با شرکت اطلسین یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران، خیابان احمد قصیر، کوچه هفدهم، شماره 22

تلفن : 88725434

وب سایت : http://www.atlasin.ir

۸- شرکت پارس استاندارد گاز

سلام دوستان ، من داوود شمس آذر هستم از پارس استاندارد گاز و هدفمون از درست کردن این ویدیو ها اینه که شما رو با موارد مختلفی که در تولید,مصرف و پخش گازهای طبی و صنعتی هست آشنا کنیم. امیدوارم که این ویدیو ها مثمر ثمر باشه و اطلاعات خوبی در این زمینه بتونیم به شما بدیم. درباره پارس استاندارد گاز توضیحات جامعی به سمع و نظر دوستان خواهد رسید.

راه های ارتباط با شرکت پارس استاندارد گاز یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران – انتهای بزرگراه رسالت شرق – نرسیده به جاده دماوند – جنب ورزشگاه آزادگان – پ ۱۴ و ۱۶

تلفن : ۰۲۱۷۷۷۱۴۹۹۹

وب سایت : https://pars-standard-gas.ir

۹- شرکت طراح تجهیز پویش مانا

شرکت طراح تجهیز پویش مانا  در سال 1381 و با شماره ثبت 187101 در اداره ثبت شرکت های تهران با هدف ارائه خدمات و محصولات در زمینه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود همواره سعی نموده به منظور افزایش رضایت و اطمینان مشتریان، به دنبال شناخت کاملی از نیازمندیهای بازار تجهیزات پزشکی باشد تا بتواند با انتخاب محصولات مناسب از کمپانی های معتبر دنیا، سهم کوچکی در برآورده کردن نیازهای جامعه در حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد.

راه های ارتباط با شرکت طراح تجهیز پویش مانا یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان دکتر شریعتی . خیابان دستگردی (ظفر) . خیابان ناجی . کوچه فرزان شرقی . پلاک 14

تلفن‌ : 22222150

وب سایت : http://ttpooyesh.com

۱۰- شرکت نبض حیات

شرکت مهندسی پزشکی نبض حیات مفتخر است تا پیشرفته ترین دستگاههای اکسیژن ساز طبی و کمک تنفسی روز دنیا را به مراکز درمانی و بیماران مختلف تنفسی کشور معرفی نماید.

مدیران این شرکت با 25 سال سابقه ، تجربه بالایی در امر واردات ، مشاوره و فروش دستگاههای پزشکی داشته و کلیه تجهیزات وارداتی این شرکت از کشورهای آمریکا ، اروپا ، آسیا به همراه تائیدیه های معتبر جهانی از جمله FDA آمریکا ،  CEاروپا و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران را دارا می باشد.

راه های ارتباط شرکت نبض حیات یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -خیابان بهشتی -خیابان پاکستان -کوچه 12 -پلاک 25 -واحد 1

تلفن : 88510636

وب سایت : http://nabzhayat.com

اخرین مطالب

نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری خبر داد. به گزارش  ایرنا از سازمان توسعه تجارت ایران، «فرزاد پیلتن» اظهار داشت: نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل اقلیم کردستان عراق در راستای برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران، با

Read More »

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان برگزار شد

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان ظهر امروز 21 فروردین ماه 1400 در سالن اصفهان، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان با حضور مسئولان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از

Read More »

نایب رئیس انجمن نمایشگاه‏های ایران: تشکیل فراکسیون نمایشگاهی؛ راهی برای حل چالش‌ها

به دنبال شیوع ویروس کرونا، صدها نمایشگاه در سطح جهان ناگزیر به لغو یا تعویق شده‌اند. هزینه لغو نمایشگاه‌ها در سراسر جهان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود. به این ترتیب صنعت جهانی نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ متحمل ۶۸ درصد ضرر شده است. این آمار معادل به خطر افتادن ۴/ ۲ میلیون شغل تمام

Read More »

موقعیت های جدید تجاری پیش روی اقتصاد ایران با برگزاری نمایشگاه اوراسیا

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور تولیدکنندگان، تجار بازرگانان و مدیران ارشد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان به همراه ایران در اواخر اردیبهشت ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، تهران در اواخر اردیبهشت ماه میزبان اولین

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

انواع بیمه و خدمات بیمه

انواع خدمات بیمه داشتن بیمه مناسب‌، به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از شهروندان جامعه شناخته می‌شود. چتر حمایتی بیمه‌ها سبب می‌شود تا افراد، اعم از صاحبان کسب‌وکارهای خانگی یا دیگر شهروندان، در بزنگاه‌های حساس زندگی، بتوانند آرامش خود را حفظ کنند و به خدمات بیمه‌ها تکیه کنند. بیمه‌ها انواع مختلفی دارند که افراد

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

بانکداری در ایران

بانکداری در ایران بانکداری در ایران و دنیا انواع و اقسام مختلفی دارد که در ایران نیز نوع بانکداری اسلامی را شاهد هستیم که در سیستم مالی اجرایی شده است. استفاده از مدل‌های تجاری و مطالعه آن‌ها به درک رفتارهای بانک‌های مختلف و تمایزها و تشابه‌های آن‌ها کمک می‌کند. از سوی دیگر کاربرد این مدل‌ها

Read More »

سید رضا قندیلی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان شد

هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین سیدرضا قندیلی را به عنوان مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، سیدرضا قندیلی مدیر با تجربه و شناخته شده صنعت نمایشگاهی، فعالیت خود را در سمت مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از تاریخ 17 فروردین ماه آغاز

Read More »
سرمایه گذاری و تامین سرمایه

سرمایه گذاری و تامین سرمایه

شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه در نمایشگاه بین المللی بانک،بورس،بیمه شرکت های مختلفی شرکت میکنند و خدمات بروز خود را به بازدید کنندگان معرفی میکنند ما در این مقاله چند تا از شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه را به شما معرفی میکنیم. هر سال نمایشگاه بورس،بانک و بیمه در ایران برگذار

Read More »

یک انتصاب جدید در شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران

حسن زمانی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران طی حکمی رضا دارابی را به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی این شرکت منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با عنایت به حسن سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی شرکت منصوب می

Read More »
تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاه

تامین نیروی نمایشگاهی تامین نیروی نمایشگاهی غرفه دار همه ساله در سراسر ایران و جهان، نمایشگاه های داخلی و بین المللی فراوانی برگزار می گردد. بسیاری از شرکت ها نیز در این نمایشگاه ها با هدف و بی هدف، شرکت می نمایند. هر دو گروه این شرکت ها، تمایل دارند حضوری موفق در نمایشگاه داشته

Read More »

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی: نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا، المپیک کوچک اقتصادی برای ایران است

. حسن زمانی، مشاور وزیر صمت و رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه اختصاصی با پارس تودی روسی عنوان کرد اتحادیه اوراسیا یک ابتکار بسیار جالب و خوبی بود. جمهوری اسلامی ایران هم استقبال خوبی از این اتحادیه کرد. به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «‌حسن زمانی»

Read More »

غرفه سازی نمایشگاه

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی داشتن یک استراتژی فروش قوی ، نیمی از موفقیت بازاریابی محصولات و خدمات  را در بر می گیرد. بخش دیگر ایجاد بستر مناسب جهت جذب  مشتریان بالقوه به سمت غرفه نمایشگاهی مان است،برای این کار باید اصول طراحی غرفه نمایشگاهی را رعایت کنیم. اغلب کسب و کارها و شرکت ها همان

Read More »

دکتر زمانی در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت گفت : ایثارگران و جانبازان سرافراز سرمایه واقعی شرکت هستند

این مراسم با حضور دکتر مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی ، دکتر زادبوم معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین دکتر حسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و جانبازان سرافرار ، در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top