EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

تجهیزات استریل ، ضد عفونی کننده ها و انواع آن ها

در این مقاله درباره تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها به شما توضیح میدهیم و 10 تا از شرکت های ارائه دهنده را به شما معرفی میکنیم :

وسایل پزشکی آلوده سالیانه موجب موارد بسیاری از عفونتهای بیمارستانی میشوند جهت جلوگیری از این موارد هدف باید نابودی تمام میکروارگانیسمهای زنده میباشد؛ در مواردی که نابودی تمام آنها امکانپذیر نباشد باید تعداد میکروارگانیسمها حتی المقدور کاهش داده شود یعنی بار میکربی وسایل و ابزار مورد استفاده برای بیمار کم شود. برای اینکار پاکسازی ابزار و گندزدایی از اهمیت خاصی برخوردار است. برای گندزدایی باید در مورد گندزداها اطالعات کافی بدست آورده و نوع وسایلی که باید گندزدایی شوند را نیز بخوبی بشناسید. جزوه حاضر به همین منظور تهیه و تدوین گردیده است.

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات استریل و ضدعفونی کننده ها

انواع تجهیزات استریل و ضدعفونی

۱-اتوکلاو : دستگاه اتوکلاو برای مراکز عمومی بهداشت، آزمایشگاه بالینی، تحقیقاتی و میکروبیولوژی که استریل کردن در آن ها اهمیت دارد کاربرد بسیاری دارد، مانند پزشکی، دندان پزشکی و دامپزشکی. در این محیط ها به دلیل اهمیت بهداشت باید تحت هر شرایطی گندزدایی به بهترین نحو ممکن انجام بگیرد.

دستگاه اتوکلاو درون یک محفظه ی بسته است و معمولا در دمای بالاتر از 100 درجه سانتی گراد کار می کند و در همین مرحله آب را به بخار تبدیل می کند. نکته ی مهم اینجاست که برخلاف باورها، دستگاه اتوکلاو صرفا برای کشتن ویروس ها نیست. اما به صورت کلی باکتری ها در دمای بالا زنده نمی مانند پس برای استریل کردن مواد پلاستیکی حساس مناسب است. به دلیل حرارت بالا از اتوکلاو برای استریل کردن شیر یا مواد حساس دیگر استفاده نمی شود چون طعم و ویژگی های ماده عوض می شود.

۲- برس اسکراب: شست و شو و ضدعفونی کردن دست ها و اندام با تکنیک های خاص، قبل از انحام هرگونه تهاجم به داخل بدن بیمار و هرگونه عمل جراحی را اسکراب میگویند.

برس های اسکراب در دو دسته تقسیم بندی میشوند، یکی برس های یکبار مصرف اسکراب هستند و دیگری برس های دائمی هستند که شسته شده و استریل میگردند. برس اسکراب دائمی قابلیت اتوکلاو را پس از هربار استفاده دارد و به مصرف کننده این امکان را میدهد تا چندین بار از برس اسکراب استفاده کند. البته برس های اسکراب صرفا برای استفاده برای دست در هنگام عمل نیستند و میتوانند برای ابزار آلات پزشکی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

۳- آندوسکوپی شو : دستگاه آندوسکوپی به عنوان یکی از خطرناکترین راه های انتقال عفونت است و خوشبختانه چند سالی است که استفاده از دستگاه آندوسکوپ شور جهت بالا بردن کیفیت و تضمین عفونت زدایی رواج پیدا کرده و اکثر مراکز درمانی به این نتیجه رسیده اند که حتما فرآیند شستشو را به وسیله دستگاه مخصوص شستشوی آندوسکوپ که با امکانات ویژه جهت این کار ساخته شده انجام دهند. مدل های ژاپنی مدل های خوبی است اما خوشبختانه ایرانی ها هم توانسته اند مدل های با کیفیت و خوبی را طراحی و تولید کننده که خرید آن خیال مراکز را از بابت ضمانت و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله راحت می کند.

۴- گالی پاد: گالی پاد یکی دیگر از لوازم استیل بیمارستانی پرکاربرد است که از اتاق عمل گرفته تا بخش تزریقات و آزمایشگاه ها کاربرد دارد. از این ظرف استیل در مراکز درمانی مختلف برای نگهداری انواع دارو ها، پماد ها، تکه های پنبه الکل و … استفاده می شود.

محصولات بهداشتی پزشکی از جنس استنلس استیل از مواد باکیفیت ساخته شده اند و بنابراین چنانچه به دنبال محصولاتی هستید که دوام و ماندگاری در استفاده را دارند و سازگار با محیط زیست هستند، این محصولات یک انتخاب عالی برای شما هستند. کلیه وسایل پزشکی از جنس فولاد ضد زنگ را با استفاده از اکثر روش های ضدعفونی می توان به راحتی استریل نمود.

۵- امحاء زباله: دستگاه پس از بارگیری و بسته شدن درب شروع به گرم کردن و بالا بردن فشار زباله می کند. این مدت زمان در حالت سرد بودن دستگاه 15 دقیقه به طول می انجامد و در سیکل های بعدی به کمتر از 5 دقیقه کاهش می یابد. در مرحله بعد دما و فشار با سرعت بیشتری بالا می رود تا شرایط برای ورود به حالت استریل محیا گردد. پس از آنکه کنترل کننده دستگاه، با حساسیت بالا، دما و فشار مناسب برای عمل بی خطرز سازی را تامین کرد، در مرحله استریل سیکل بی خطر سازی آغاز شده و مدت 30 دقیقه عمل بی خطر سازی انجام می شود. در این مدت دما و فشار به ترتیب بالا تر از 121 درجه سلسیوس و 16psi نگه داشته می شود. در مرحله کاهش فشار بعد از اتمام سیکل بی خطر سازی، بخار بی خطر شده حاصل از رطوبت زباله ها از دستگاه به بیرون تخلیه می شود. پس از افت فشار در مرحله کاهش فشار، به دلیل گرم شدن مخزن بخار، فشار مجددا کمی افزایش می یابد. در زمان حداکثر 10 دقیقه زباله های بی خطر شده آماده مرحله رطوبت گیری می شود. در مرحله بعد به مدت حدودی 5 دقیقه عمل گرما دهی ادامه یافته. در همان حال زباله ها رطوبت گیری شده و خشک می شوند. در انتها پس از رسیدن فشار به صفر، درب تخلیه باز و مواد بی خطر شده از دستگاه تخلیه می شوند.

۶- پتری دیش: پتری دیش(به انگلیسی: Petri dish) ظرفی بشقاب مانند از جنس شیشه یا پلاستیک با عمق کم و دردار است که عموماً از آن برای کشت میکروارگانیسم ها استفاده می شود. نام این ظرف آزمایشگاهی از روی نام مخترع آن ژولیوس ریچارد پتری میکروب شناس آلمانی اقتباس شده است که آن را در زمانی که به عنوان دستیار رابرت کخ کار می‌کرد اختراع کرد. بین دو کفه این ظروف هیچ اتصالی موجود نیست و به راحتی از هم جدا می شوند به همین دلیل هنگام باز کردن بسته های استریل پتری دیش، باید نهایت دقت در حمل آن ها و نگهداری کلیه پتری دیش های م…

۶- پتری دیش: پتری دیش(به انگلیسی: Petri dish) ظرفی بشقاب مانند از جنس شیشه یا پلاستیک با عمق کم و دردار است که عموماً از آن برای کشت میکروارگانیسم ها استفاده می شود. نام این ظرف آزمایشگاهی از روی نام مخترع آن ژولیوس ریچارد پتری میکروب شناس آلمانی اقتباس شده است که آن را در زمانی که به عنوان دستیار رابرت کخ کار می‌کرد اختراع کرد. بین دو کفه این ظروف هیچ اتصالی موجود نیست و به راحتی از هم جدا می شوند به همین دلیل هنگام باز کردن بسته های استریل پتری دیش، باید نهایت دقت در حمل آن ها و نگهداری کلیه پتری دیش های م…

۷- دستگاه پلاسما استرالایزر : دستگاه استریل کننده پلاسمایPS-150  ابزار پزشکی را که به فشار و دمای بالای اتوکلاو های بخار ، حساس می باشند در دمایی در حدود 60 درجه سانتیگراد و در فشاری پایین ضدعفونی می کند.

‏PS-150  با بهره گیری از قدرت استریل کنندگی هیدروژن پراکساید و پلاسمایی که در محیط رادیکال های آزاد هیدروکسیل و هیدروپروکسیل و نور ماوراء بنفش تولید می کند ، تمامی میکرو ارگانیسم ها را با قدرت از بین می برد .

تغلیط کننده ی این دستگاه ، هیدروزن پراکساید 50 درصد ورودی را به درصد خلوص های بالاتر رسانده تا نفوذ پذیری آن بیشار و زمان ضد عفونی به حداقل برسد

سیستم منحصر به فرد تجزیه کننده ی هیدروژن پراکساید از خروج باقیمانده ی این ماده به محیط جلوگیری کرده و خروجی دستگاه تنها بخار آب و اکسیژن خواهد بود.

پلاسما که از آن به عنوان حالت چهارم ماده یاد می شود در واقع گازی است که سطح انرژی آن بالاتر رفته و به حالت یونیزه درآمده است .

۸- سیلر: دستگاه سيلر جهت بسته بندي ابزار و ستها در کاغذهاي پزشکي استفاده ميشود. براي اين کار ابتدا بايد دستگاه را روشن کرده و چند دقيقه صبر کنيد تا لبه هاي چسباننده ي دستگاه گرم شود. در غير اين صورت بسته ها به راحتي بازشده و موجب غير استريل شدن وسيله ها ميشود. کاغذهاي Medica به صورت رول هاي 200 متري و در عرضه اي مختلف از 5 تا 40  سانتيمتري در بازار موجود است. مدل نيمه اتوماتيک اين دستگاه که به طور همزمان عمليات برش و چسباندن را انجام ميدهد و داراي نگهدارنده ي رول نيز هست. بايد دقت کرد که در دستگاه سيلر، سيستم عرض دوخت، ارتباط مستقيم با مدتزمان استريل ماندن بسته بندي دارد. دما نيز بايد متناسب با جنس کاغذ باشد تا از جمع شدن و سوختگي کاغذ و باز شدن چسب کاغذ جلوگيري شود.

۹- اندیکاتور : اندیکاتور در علم پزشکی جهت سترون نمودن ابزارها از دستگاه‌های بنام اتوکلاو استفاده می‌شود. برای اطمینان از صحت عملکرد دستگاه‌ها و ابزارهای استریل شده از ۳ روش عمده استفاده می‌شود.

اندیکاتوراستریل: نشانگرهای تست صحت عمل سیکل استریل که به پارامترهای خاصی حساس هستند. مثلاً بخار، دما یا زمان.

اندیکاتورهای مکانیکی این نشانگرها عقربه‌ها و دماسنج‌های فیزیکی دستگاه هستند که برای کاربر وضعیت جاری دستگاه را نشان می‌دهند.

اندیکاتور شیمیایی: نشانگرهایی که معمولاً حالت جامد و کاغذی شکل داشته و داخل پک‌های استریل قرارداده می‌شوند. تا پس از پایان استریل توسط اپراتور استریل بررسی و در صورت عدم تغییر رنگ یا تغییر رنگ ناقص سیکل استریل مجدداً انجام گردد.

اندیکاتور بیولوژیکال: این نوع اندیکاتورها معمولاً مایع بوده و میکروارگانیسم‌های زنده‌ای درون خود دارند. روش استفاده آنها مثل اندیکاتورهای شیمیایی بوده لیکن صحت عمل دستگاه پس از اخذ نتیجه کشت میکرو ارگانیسم‌های موجود دراندیکاتور از آزمایشگاه حاصل خواهد شد. Bowie-dick: نشانگرهایی هستند که در اتوکلاوهای بخار پیش خلاء جهت تست پمپ خلاء و میزان فشار دستگاه و غلظت بخار موجود محفظه بکار می‌رود. (سابقاً از ۳۶ عدد حوله که داخل حوله هیجدهم یک اندیکاتور کلاس ۶ قرار می‌دادند استفاده می‌شد). این نوع اندیکاتورها مثل یک ابزار کالیبراسیون صحت عملکرد دستگاه را چک می‌کنند

شرکت های ارائه دهنده تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها

۱- شرکت به بان فارمدلوتوس

شرکت تولیدی، سرمایه گذاری و بازرگانی به بان فارمد لوتوس بزرگ ترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت شوینده ها و ضدعفونی کننده ها در خاورمیانه است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات مرتبط با افزایش ایمنی بهداشتی را تولید و به بازارهای منطقه عرضه می دارد.

شرکت به بان فارمد لوتوس امروز دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از جمله  GMP , ISO 9001:2015 , ISO 13485:2016 برای تولید محصولات  خود بوده و گواهینامه های  معتبر داخلی برای عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف را دارا است.

راه های ارتباط با شرکت به بان فارمدلوتوس یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس : ایران ، تهران ، خیابان آزادی ، ساختمان کاوه ، بلوک B ،طبقه 12 ، واحد 113

تلفن: 66581294

وب سایت : https://behban.com/?lang=fa

۲- شرکت ایرانیان همگام

سالها پیش از این، با یاری دوستان، تصمیم به واردات محصولات مصرفی و تجهیزات پزشکی گرفتیم، بعدها به این فکر  افتادیم که بصورت مستقل کار کنیم و بجای واردات تولید رو شروع کنیم. پس با اراده زیاد بعد از اینکه شرکت بصورت مستقل آغاز بکار کرد، واردات و تولید رو همزمان جلو بردیم.

شرکت ایرانیان همگام از اردی بهشت سال ۱۳۸7 با رویکردی دانش‌بنیان و بعنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید ملی و حوزه‌های پزشکی و سلامت فعالیت خودش رو آغاز کرد که هم اکنون جمعی از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه تجهیزات پزشکی رو گرد هم آورده.

راه های ارتباط با شرکت ایرانیان همگام یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران-بزرگره چمران – خیابان باقرخان غربی – پلاک  65- طبقه سوم – واحد 9

تلفن : 66568851

وب سایت : http://www.mehaih.com/fa/

۳- شرکت متین طب مهام

شرکت متین طب مهام به شماره ثبت ۵۴۸۵ در سال ۱۳۹۵ به منظور کمک به بخش درمان ، جلوگیری از خروج ارز و سرمایه ملی و ایجاد اشتغال تاسیس گردید.این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب ، متخصص و با تجربه با سابقه ی همکاری ۲۵ ساله در صنعت اتوکلاو سازی ، در سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت تولید از : سازمان صنعت معدن و تجارت ، سازمان ملی استاندارد ، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین گواهینامه های استـاندارد  بین المللی روز دنیا از کمپـانی   kiwa cermet ایتالیا گردید

راه های ارتباط با شرکت متین طب مهام یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران، شهریار

تلفن: 65221820

وب سایت: http://matinteb.ir

۴- شرکت دانش بینش (دبیر)

شرکت دبیر از طریق نمایندگی انحصاری کمپانی های برتر جهان، ارائه دهنده تجهیزات پزشکی در زمینه ساخت و تجهیز اتاقهای عمل، انواع پروتزهای ارتوپدی و ستون فقرات، ابزار جراحی انواع سیستم های تصویربرداری پزشکی و تجهیزات بخش های استریل، شستشو و کنترل عفونت می باشد.

راه های ارتباط با شرکت دانش بینش (دبیر) یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: ایران – تهران – خيابان مطهری – خیابان كوه نور – كوچه دوم – پلاک 1

تلفن: 02188744100

وب سایت : http://www.dabirinc.com

۵- شرکت هپاسکو

شرکت هپاسکو اولین و بزرگترین تولید کننده اتوکلاو به فرم مکعب مستطیل با سیستم پری وکیوم در ایران می باشد.شرکت هپاسکو در سال 1360 تاسیس و تا کنون محصولات خود را در سه نسل (  دستی –  اتوماتیک- اتوماتیک با سیستم  PLC ) به شرح زیر تولید نموده است.اتوکلاوهاي ( پري وکيوم برای استفاده از بخار- پری وکیوم برای استفاده از گاز اتيلن اکسايد مخلوط – بي خطرساز پسماند ويژه پزشکي به روش اتوکلاو) ويژه بيمارستانها، کلينيکها ، مراکز بهداشتی و درمانی اتوکلاو با استفاده از گاز اتيلن اکسايد خالص با کاربري صنعتي ارائه اين شركت در سال 1376 موفق به كسب گواهي كاربرد علامت استاندارد اجباري براي استاندارد 2594 گرديده و در سال 1383 نائل به کسب گواهي کاربرد علامت استاندارد اجباري براي استاندارد 4860 و 4862 شده است . و در سال 1387 هم بعنوان اولین شرکت تولید کننده اتوکلاو بیمارستانی موفق به دریافت استاندارد ISO 13485-2003 , ISO 9001:2000  در سيستم مديريت کيفيت ويژه تجهيزات پزشکی  و استاندارد CE Marking از شرکت صادر کننده گواهینامهECM   از کشور ایتالیا و همچنین گواهی FDA وGuarantee Award  از شرکت انگلیس Audit People ، گردیده است

شرکت هپاسکو با تکیه بر قدرت علمی مهندسین و تلاشهای بی وقفه  آنها توانسته بهترین دستگاههای اتوکلاو را به بازار عرضه نماید و هر روز برای ارتقاء محصولات خود می کوشد .

تولیدات از سایز 150 تا 15000 لیتر نشان دهنده توانمندی این شرکت می باشد.

راه های ارتباط با شرکت هپاسکو یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران – خیابان استاد مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی کوچه 26 – پلاک 4 – واحد 15

تلفن: 88319931

وب سایت: http://www.hepasco.com

۶- شرکت دانش طب

شرکت دانش طب امروز در سال ۱۳۷۴ و با حضور افراد با تجربه و تحصیل کرده تجهیزات پزشکی تاسیس شد. فعالیت خود را در شاخه استریل، کنترل عفونت و امحا زباله به طور تخصصی آغاز نمود و در شاخه های اورژانس و قلبی نیز با استفاده از تجارب سال های گذشته و با ارائه سیستم های نوین فعالیت خود را گسترش داد. تلاش امروز شرکت در جهت انتقال آخرین تکنولوژی های روز پزشکی به ایران از یک سو و از سوی دیگر در جهت پیشبرد تولید و خودکفایی است و امید است در این مسیر با حمایت مراکز درمانی و پزشکی کشور گام های مستحکم و اثربخشی بردارد.

راه های ارتباط با شرکت دانش طب یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران- خیابان یوسف آباد- خیابان 34- پلاک23

تلفن : 88933927

وب سایت: https://www.dta-med.com

۷- شرکت آرمان آترین

یکی از شرکت های گروه آرمان تندرست با بیش از 40 سال سابقه و تجربه درخشان در صنعت درمان کشور می باشد، که با در اختیار داشتن نمایندگی های انحصاری از معتبرترین کمپانی های بین المللی در ایران، و از سوی دیگر تمرکز برروی تولید داخل با ساخت انواع دیوارهای ماژولار و آنتی باکتریال به همراه کلیه تجهیزات توی کار مورد نیاز اتاق های عمل بعنوان اولین تولید کننده داخلی جهت استفاده در انواع اتاق های عمل و سایر فضاهای درمانی، هتلینگ، مسکونی و اداری، به همراه ارائه انواع کفپوش بیمارستانی های کمپانی Forbo (سوئیس) و دیوارپوشهای وینیل کمپانی VESCOM (هلند) به شرکت آرمان آترین این توانایی و قابلیت را داده است تا با کمال افتخار با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص دوره دیده، ضمن اصل مشتری مداری همواره در حوزه تجهیزات جانبی و بیمارستانی پیشـرو بوده و رسـالت خود را که همانا سـاخت بیمارستـان های مدرن می باشد تحقق بخشد.

راه های ارتباط با شرکت آرمان آترین یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس : تهران-تقاطع ولیعصر و طالقانی-ساختمان اطمینان(۴۸۰)- واحد۳۸

تلفن: 66966507

وب سایت: http://www.armanatrin.ir/Fa-IR/Home.html

۸- شرکت آروند فن پارس پیشرو

شرکت آروند فن پارس پیشرو در زمینه تجهیزات استریل، طراحی و ارائه راه حل های مناسب جهت تجهیز بخش C.S.S.D و همچنین تأمین تجهیزات و ملزومات مصرفی بخش C.S.S.D  در مراکز درمانی می باشد.

این شرکت با بیش از ده سال تجربه در زمینه استریل و با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و استفاده از استانداردهای روز دنیا، نیاز مراکز درمانی را با ارائه بهترین راه حل های ممکن جهت طراحی و راه اندازی بخش استریل برآورده می سازد.

از افتخارات این شرکت، کسب رتبه یک خدمات پس از فروش اتوکلاوهای بیمارستانی بخار و پلاسما از اداره کل تجهیزات پزشکی، راه اندازی آزمایشگاه کالیبراسیون و کنترل کیفی اتوکلاو، اخذ مدرک کالیبراسیون از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، اخذ تأییدیه کنترل کیفی اتوکلاو از اداره کل تجهیزات پزشکی، اخذ گواهینامه های ISO 9001 و ISO13485 و همچنین اولین تولید کننده ” بسته بندی استریل ” و ” نشانگرهای استریلیزاسیون ” در ایران می باشد. همچنین عضویت در انجمن جهانی SBA، برگزیده شدن به عنوان “همکار تجاری”  فدراسیون جهانی WFHSS جزء آخرین افتخارات این شرکت در راستای قرار گرفتن در مسیر استانداردهای جهانی است.

راه های ارتباط با شرکت آروند فن پارس پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: سعادت آباد – بلوار دریا – بین مطهری و پاکنژاد – پلاک 162- طبقه دوم

تلفن: 41828

وب سایت: http://www.arvandfan.com

۹- شرکت آرمین شگرف

شرکت آرمین شگرف با تکیه بر سوابق حرفه ای در زمینه ارائه تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهی و بیمارستانی به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت خود و همچنین تامین نیاز بخش تحقیقاتی ، بیمارستانی و آموزش کشور، از سال 1379 با به خدمت گرفتن کارشناسان  متخصص توسط آقای داریوش دانایی تاسیس گردید. این شرکت با ارائه مشاوره حرفه ای ، اطلاع رساني کامل و مطلوب وبا اتكاء به کارشناسان مجرب در بخش فنی و فروش، شما را در انتخاب مناسبترين تجهيزات مورد نیاز همراهي می نماید.

شرکت آرمین شگرف همواره با تلاش پیگیر و مستمر، موفق به اخذ نمایندگی های انحصاری و رسمی از تولید کنندگان تجهیزات پزشکی وآزمایشگاهی معتبر بین المللی شده و به این واسطه طی سالیان متمادی افتخار ارتقا سطح علمی و خدماتی مراکز آزمایشگاهی، بیمارستانی و پژوهشی کشور را داراست.

راه های ارتباط با شرکت آرمین شگرف یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی(پالیزی)، پلاک 25

تلفن: 88500481

وب سایت: http://arminshegarf.com/fa/index.html

۱۰- شرکت اوزان

شرکت اوزان و نمایندگی انحصاری کمپانی ها 

این شرکت هم‌اکنون دارای نمایندگی انحصاری کمپانی های ذیل در ایران می‌باشد :

کمپانی Matachana  اسپانیا: این شرکت یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان انواع اتوکلاوهای بیمارستانی و آزمایشگاهی و تجهیزات CSSD و امحاء زبالهای بیمارستانی در اروپا است. و در حال حاضر بسیاری از تولیدات آن در مراکز درمانی تابعه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان تأمین اجتماعی و… نصب و راه‌اندازی و مشغول به ارائه خدمات است. کمپانی Faghihi Dental : شرکت اوزان با دراختیار داشتن کارخانه تولیدی شهید دکتر فقیهی،  اولین و تنها تولیدکننده انحصاری آمالگام دندانپزشکی در ایران و خاورمیانه با نام های تجاری Cinalux و Cinasilver در بازار مصرفی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت اوزان یکی از شرکت های تجهیزات استریل ، ضدعفونی کننده ها و انواع آن ها

آدرس: تهران- خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی جنوبی – پلاک 277

تلفن: 88804690

وب سایت: http://www.owzan.com

آخرین مطلب

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی به تعویق افتاد به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه هایی که زمان برگزاری آن ها در تاریخ 12 تا 15 مردادماه پیشبینی شده بود به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونایی در شهر تهران به تعویق افتاد. بر این اساس، نمایشگاه های

Read More »

افتتاح نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی، صد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، صبح امروز 5 تیرماه 1400،  نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی در کشور با حضور دکتر زمانی مشاور وزیرصمت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

Read More »

توانمندیهای واحدهای تولیدی مازندران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران از برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، یاسر امینی اظهار داشت: این نمایشگاه برای کشورهای جهان چنان ارزشمند بوده که امروزه اکسپوها را به سومین رویداد مهم دنیا، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک تبدیل کرده و نام

Read More »

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است. فرزاد پیلتن در گفت‌وگو با

Read More »

نمایشگاه اکسپو فرصتی برای معرفی کالاهای ایران به جهان

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می‌توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت. به گزارش ایرنا ، فرشید فرزانگان

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا به زودی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون و اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بین

Read More »
مبلمان منزل

معرفی تولید کنندگان مبلمان منزل

تولید کنندگان مبلمان منزل تاریخچه استفاده از مبلمان به دوران  دیرینه سنگی و اوایل دوران نوسنگی (ده هزار سال قبل از میلاد) برمیگردد، زمانی که انسان ناخودآگاه از سنگ و یا تنه‌ی افتاده درختان به عنوان مبل استفاده میکرد. اکنون گریزی بزنیم به دوران حال. پارامترهای یک مبل خوب اکنون  زیبایی، دوام، راحتی و قیمت

Read More »

حضور ۳۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه هوا و فضای روسیه

نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» با حضور هیاتی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها به

Read More »

اعلام آمادگی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای ایجاد مرکز موقت واکسیناسیون کرونا

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از آمادگی این مجموعه برای امداد رسانی در امر واکسیناسیون بر علیه ویروس منحوس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی

Read More »
نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

جزییات ثبت نام در نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

تهران اواخر تابستان میزبان نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته “IBIEX2021” است. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های

Read More »
جمشید مغازه ای

استقبال کم نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات

جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: استقبال کم ­نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات صنعت شیرینی و شکلات به عنوان یک صنعت پیشرو ظرف دو دهه اخیر موفق شده است علاوه بر تامین نیازهای بازار

Read More »

صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد

 دبیر انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در گفتگو با خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد/ورشکستگی صنعت نمایشگاهی در صورت ادامه تعطیلی ها/تشکیل اتحادیه فراگیر صنعت نمایشگاهی در راس برنامه های انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران است  علی ابراهیم زاده دبیر انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه

Read More »

ديدار اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني

طی نشستي اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن وتجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران در تالار اصفهان ملاقات كردند. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در اين نشست

Read More »

ویدیو/سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان (ibex2021) از تاریخ 22 تا 25 شهریور ماه سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.  جهت کسب ثبت نام در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان از طریق لینک زیر

Read More »

توسعه صادرات با دیپلماسی نمایشگاهی

این روزها سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران محل مذاکرات تجاری و اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با مسئولین و مقامات دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشورمان است. با نگاهی به فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه، می توان اهمیت ویژه برگزاری این رویداد نمایشگاهی را دریافت.اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top