نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

شرکت های تجهیزات جراحی

در این مقاله به ما توضیح مختصری درباره تجهیزات جراحی و انواع آن را به شما میدهیم و 10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی را به شما معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات جراحی

حین انجام عمل جراحی، جراح با بافت‌های مختلف و متنوع و حیاتی سر و کار دارد. انجام کار دقیق و درست نیاز به ابزار دقیق و درست نیز دارد و این باعث شده است برای انجام کارهای مختلف روی بافت‌های مختلف ابزار خاص آن کار ساخته شود. آشنایی با کاربرد و عملکرد این ابزارها اساس کار یک جراح است. آشنایی با این ابزارها برای بیمار نیز بی‌فایده نیست و باعث درک بهتر روش کار جراح حین درمان می‌شود.در این ویدیو با نحوه کار و وظیفه ابزارهای جراحی عمومی بیشتر آشنا شوید. این ویدیو قسمتی از مجموعه آشنایی با جراحی و اتاق عمل تابناک است و صرفا به منظور آشنایی با فرآیند آمادگی با اتاق عمل عرضه شده است. برای انجام عمل جراحی و اقدامات پیش و بعد از آن باید دوره‌های تخصصی را در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و مدارک لازم را کسب نمایید.

تجهیزات جراحی - بهترین شرکت های تجهیزات جراحی

انواع ست های جراحی و کاربرد آن:

استخوان بر: جهت قطع استخوان های برابر با دهانه ابزار است.

راکتورها: دید مناسب را برای جراح در حین عمل ایجاد می کند.

رانژور: جهت کندن قطعه ای از استخوان استفاده می شود.

قیچی میو: جهت بریدن بافت فاسیا استفاده می شود.

قیچی نخ: برای بریدن نخ های اضافه ی بخیه.

قیچی بانداژ: برای قیچی کردن بانداژ قبل از عمل و باز کردن بسته های پلاستیکی در ست جراحی وجود دارد.

کلمپ: برای نگهداری بافت و فیکس کردن آن به کار می رود.

کلمپ فورستر: برای نگهداشتن گازهای استریل جهت شستشوی بیمار.

کلمپ کوخر: یک چنگ زننده ی قوی برای نگه داشتن فاسیا است.

کورت: برای برداشتن نمونه یا ضایعه ی نابجا.

بیکس: جهت نگهداری گازهای استریل است.

رایت انگل: جهت جلوگیری از خونریزی و انسداد عروقی استفاده می شود که در این حالت امکان استفاده از کلمپ نیست.

ابزارهای جراحی زیاد و متنوع اند. یک پزشک، باید ابزار کار خود را به خوبی بشناسد.

10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی

۱-شرکت اندیشمند پرداز

شرکت اندیشمند پرداز با هدف ارائه روش ها و دستاوردهای نوین تجهیزات پزشکی و با سابقه طولانی (از سال 1376) در عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی دارای نمایندگی از کمپانی های مطرح در سطح جهان افتخار ارائه محصولات فوق به مراکز مهم دانشگاهی و بیمارستانی نماید.امید است بتوانیم با عنایت به سابقه ی مفید شرکت اندیشمند پرداز در تجهیزات پزشکی و استراتژی های مورد نظر در این راستا به جهت عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی مطلوب از حیث کیفیت و مطرح بودن عنوان کمپانی های تولید کننده در سطح جهان و همچنین سوابق مساعد در انجام پروژه های متعدد، گامی موثر در اعتلای رشد سطح کیفی محصولات برداشته و جهت ایجاد رضایت هرچه بیشتر در مخاطبان اقدام نماییم.

راه های ارتباط با شرکت شرکت اندیشمند پرداز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

ادرس :  تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیایان گلستان، بلوار گیتی، خیابان مشیری، پلاک ۱۰

تلفن: 22653521

وب سایت : http://www.andishmandpardaz.com/fa/

۲- شرکت آریان تندرست طب

شرکت آریان تندرست طب با پشتوانه تجربه 40 ساله در زمینه تجهیزات پزشکی و برگزاري دوره هاي آموزشی ویژه جراحان عمومی، متخصصین زنان و زایمان،  پرستاران ، تکنیسین هاي اتاق عمل، مهندسین پزشکی و …افتخار دارد دیدگاه هایی نوین در حوزه آموزش پزشکی و درمانی ارائه نماید.

راه های ارتباط با شرکت آریان تندرست طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان طالقانی تقاطع ولیعصر ، پلاک 480، طبقه اول، پلاک ۴

تلفن: 02166481000

وب سایت :  http://www.aryantandorostteb.com

۳- شرکت تجهیز طب حافظ

شرکت تجهیز طب حافظ در تعامل مشترک با بیش از 500 مرکز درمانی در تمامی استانهای کشور و همچنین نهادهای لشگری و کشوری همانند نیروهای مسلح و بنیاد شهید و مراکز خصوصی و دولتی می باشد.

کلیه محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی می باشد و خدماتی نظیر تعمیر رایگان ابزارهای مستعمل برای مراکز و بیمارستان های همکار ارائه می نماید.

راه های ارتباط با شرکت تجهیز طب حافظ یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  تهران – خیابان انقلاب – خیابان وصال شیرازی – کوچه شهید نایبی – پلاک 19 – طبقه پنجم – واحد 13 و ۱۴

تلفن : 021664870

وب سایت : https://tajhiztebhafez.com

۴- شرکت دانش جراح امروز

 شركت دانش جراح امروز با قريب به سه دهه تجربه فعاليت خود با طرح ونقشي نوين  ; متكي بر تجارب و آموخته هاي برگرفته از مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب ادامه می دهد.شرکت دانش جراح امروز (سهامی خاص) , بیش از 36 سال پیش توسط آقای محمد حسین شباویز در تهران تاسیس گردید و سپس در سال 1394 توسط آقای مهدی شباویز بروزرسانی و ارتقاء یافت و هم اکنون شرکت ما با ساختاری جدید و تجربه کافی و بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای، روابطی گسترده و پایدار با بیمارستانهای دولتی و خصوصی و همچنین موسسات درمانی و بهداشتی تحت نظر دولت توانسته است سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات پزشکی و درمانی و دارویی ایران را در اختیار بگیرد.

راه های ارتباط با شرکت دانش جراح امروز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران- بزرگراه شهید نواب صفوی- جنب پل کمیل – مجتمع تجهیزات پزشکی ایران (اقاقیا) – واحد 80

تلفن: 55435010

وب سایت : http://djetradingco.com/fa/

۵- شرکت درمان تجهیز آفرید

شرکت درمان تجهیز آفرید با بیش از دو دهه فعالیت در تجهیز اتاق های عمل ارائه کننده ابزار و ست های جراحی میباشد کلیه ابزار تولیدی ایرانی دارای پنج سال گارانتی تعویض و کلیه ابزار های واراداتی آلمانی دارای سه سال گارانتی تعویض می‌باشد.

راه های ارتباط با شرکت درمان تجهیز آفرید یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح شمالی،نبش کوچه دوست محمدی ، پلاک 366، طبقه سوم، واحد 11

تلفن: 36845477

وب سایت : http://afaridgroup.com/fa/

۶- شرکت جهان گسترش تجارت

شرکت جهان گسترش تجارت ، وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1372 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به ربع قرن تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ،  با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

راه های ارتباط با شرکت جهان گسترش تجهیز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان گاندی ، خیابان پانزدهم ، پلاك 23

تلفن : 88648000

وب سایت : http://www.jahangostaresh.com

۷- شرکت آل معصوم طب

شرکت تولیدی صنعتی آل معصوم طب به کمک ایزد یکتا و همت و تلاش متخصصین ایرانی به عنوان اولین تولید کننده ی داخلی از سال 1379 تا کنون موفق به تولید انبوه ابزارآلات و ست های جراحی عمومی و تخصصی گردیده است. محصولات تولیدی این کارخانه با مارک تجاری (ALMASOOM (A.M.S در اختیار تعداد کثیری از بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و جراحان محترم قرار گرفته است. محصولات تولیدی این شرکت، دارای پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی و دارای پروانه بهره برداری وزارت صنایع معادن و عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان کشور و دارای استاندارد های کیفیت اروپا CE و کیفیت ISO13485 و مدیریت ISO9001 استاندارد های ملی ایران می باشد که در دانشگاه صنعتی شریف مورد ارزیابی و تائید قرارگرفته است. همچنین تولیدات این شرکت دارای 5 سال گارانتی کیفیت و خدمات و نوسازی مادام العمر بوده و بخش خدمات پس از فروش این شرکت در سریعترین زمان ممکن آماده سرویس دهی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکان محترم می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آل معصوم طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، نبش اسکندری، ساختمان زائر، طبقه سوم واحد ۴۰۲ و ۴۰۵

تلفن: ۶۶۹۱۵۵۲۰

وب سایت : http://almasoom.ir/

۸- شرکت ابزار جراحی دایموند

شرکت ابزار جراحی دایموند با هدف ایجاد اشتغال و تولید و عرضه محصولات با کیفیت و دسترسی آسان و نوآوری در عرصه ابزار جراحی در سال ۱۳۸۶ شروع بکار نموده و در سال ۱۳۸۷ رسما با شماره ۳۴۲۲۰۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. شرکت ابزار جراحی دایموند با برخورداری از پرسنل متخصص به عنوان شرکتی پویا و کارآمد با تجربه و شناخت دقیق از نیازهای رو به تحول مشتریان و اجرای برنامه زیربنایی اقدام به اخذ مجوز تاسیس از اداره کل صنعت و معدن و تجارت به شماره ۶۱۴۳۶/۱- الف گردید و شروع به ساخت کارخانه در شهرک صنعتی سالاریه نمود و سپس موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی به شماره ۱۲۶۲۳۵/۶۶۴ سازمان غذا و دارو ادراه کل تجهیزات پزشکی شد و در راستا ارتقاء و نظارت بر کیفیت محصولات و صادرات موفق به اخذ گواهینامه ISO1348 و CE اروپا گردید . نگاهی گذرا به توفیقات و دستاوردهای شرکت دایموند در سراسر کشور از جمله کیفیت مطلوب ، تنوع برندها ، عرضه خدمات مناسب ، گارانتی معتبر و بدون قید و شرط ، زمان تحویل سریع ، قیمت مناسب ، تنوع محصول، تهیه و تولید تمامی ابزارهای مورد نیاز انواع جراحی و تولید ابزارهای جدید و …… گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شرکت ابزار جراحی دایموند می باشد.

راه های ارتباط با شرکت ابزار جراحی دایموند یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  استان تهران فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، خیابان نجف زاده فروتن ، کوچه شهبازپور پلاک 24 واحد 1

تلفن : 44039590

وب سایت : http://www.diamondmed.ir

9- شرکت آبگینه کاوش پارسیان

بی تردید وصول هر هدفی را اندیشه های نو ، مجموعه منسجم و عزمی راسخ موجب است و  ما در مجموعه خویش سعی بر آن نهاده ایم که ملزومات پیشرفت را در کنار هم گرد آوریم  .

بر همین اساس فعالیت خویش را از اولین روزهای سال 1380 در شهر تهران آغاز نمودیم تولید البسه پزشکی به عنوان سرفصل این مکتوب خود ترفند های خاصی را می طلبید .

تلاش و استمرار در کار سبب گردید تا در سال 1389 شرکت آبگینه کاوش پاسارگاد ازبطن این مجموعه متولد گردد . از آن زمان به بعد این شرکت تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت و دریافت استاندارهای روز ایران و اروپا نموده است . و اینک با تکیه بر منابع انسانی متخصص و سیستم های درون این مجموعه با ارائه راه حل های جدید در جهت پیشرفت فن تولید به  جایگاه مناسبی رسیده است .

راه های ارتباط با شرکت آبگینه کاوش پارسیان یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران ، کریم خان ، آبان جنوبی ، پلاک 7/1 ، طبقه 6 ، واحد غربی

تلفن : 88903347

وب سایت : http://akpmed.com/home/

10- شرکت آسیا جراح پیشرو

شرکت آسیا جراح پیشرو با هدف بهبود کیفیت وسایل پزشکی مورد استفاده در اتاق عمل و جراحی ها در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود.

با گذر زمان، با توجه به اینکه کنترل خونریزی یکی از اصول مهم در جراحی ها است، نگاه خود را به تولید اقلام مصرفی در زمینه کنترل خونریزی معطوف کرد و ادامه کار خود را با واردات، تولید و توزیع کالاهای این خانواده با جدیت پیگیری نمود. شرکت آسیا جراح پیشرو در حال حاضر با تولیدات گسترده تر آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آسیا جراح پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان فاطمی – خیابان شیخلر – کوچه خورشید – پلاک 29

تلفن : 88989711

وب سایت : https://asiajarah.com/

آخرین مطالب

نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری خبر داد. به گزارش  ایرنا از سازمان توسعه تجارت ایران، «فرزاد پیلتن» اظهار داشت: نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل اقلیم کردستان عراق در راستای برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران، با

Read More »

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان برگزار شد

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان ظهر امروز 21 فروردین ماه 1400 در سالن اصفهان، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان با حضور مسئولان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از

Read More »

نایب رئیس انجمن نمایشگاه‏های ایران: تشکیل فراکسیون نمایشگاهی؛ راهی برای حل چالش‌ها

به دنبال شیوع ویروس کرونا، صدها نمایشگاه در سطح جهان ناگزیر به لغو یا تعویق شده‌اند. هزینه لغو نمایشگاه‌ها در سراسر جهان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود. به این ترتیب صنعت جهانی نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ متحمل ۶۸ درصد ضرر شده است. این آمار معادل به خطر افتادن ۴/ ۲ میلیون شغل تمام

Read More »

موقعیت های جدید تجاری پیش روی اقتصاد ایران با برگزاری نمایشگاه اوراسیا

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور تولیدکنندگان، تجار بازرگانان و مدیران ارشد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان به همراه ایران در اواخر اردیبهشت ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، تهران در اواخر اردیبهشت ماه میزبان اولین

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

انواع بیمه و خدمات بیمه

انواع خدمات بیمه داشتن بیمه مناسب‌، به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از شهروندان جامعه شناخته می‌شود. چتر حمایتی بیمه‌ها سبب می‌شود تا افراد، اعم از صاحبان کسب‌وکارهای خانگی یا دیگر شهروندان، در بزنگاه‌های حساس زندگی، بتوانند آرامش خود را حفظ کنند و به خدمات بیمه‌ها تکیه کنند. بیمه‌ها انواع مختلفی دارند که افراد

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

بانکداری در ایران

بانکداری در ایران بانکداری در ایران و دنیا انواع و اقسام مختلفی دارد که در ایران نیز نوع بانکداری اسلامی را شاهد هستیم که در سیستم مالی اجرایی شده است. استفاده از مدل‌های تجاری و مطالعه آن‌ها به درک رفتارهای بانک‌های مختلف و تمایزها و تشابه‌های آن‌ها کمک می‌کند. از سوی دیگر کاربرد این مدل‌ها

Read More »

سید رضا قندیلی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان شد

هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین سیدرضا قندیلی را به عنوان مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، سیدرضا قندیلی مدیر با تجربه و شناخته شده صنعت نمایشگاهی، فعالیت خود را در سمت مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از تاریخ 17 فروردین ماه آغاز

Read More »
سرمایه گذاری و تامین سرمایه

سرمایه گذاری و تامین سرمایه

شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه در نمایشگاه بین المللی بانک،بورس،بیمه شرکت های مختلفی شرکت میکنند و خدمات بروز خود را به بازدید کنندگان معرفی میکنند ما در این مقاله چند تا از شرکت های سرمایه گذاری و تامین سرمایه را به شما معرفی میکنیم. هر سال نمایشگاه بورس،بانک و بیمه در ایران برگذار

Read More »

یک انتصاب جدید در شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران

حسن زمانی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران طی حکمی رضا دارابی را به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی این شرکت منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با عنایت به حسن سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی شرکت منصوب می

Read More »
تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاه

تامین نیروی نمایشگاهی تامین نیروی نمایشگاهی غرفه دار همه ساله در سراسر ایران و جهان، نمایشگاه های داخلی و بین المللی فراوانی برگزار می گردد. بسیاری از شرکت ها نیز در این نمایشگاه ها با هدف و بی هدف، شرکت می نمایند. هر دو گروه این شرکت ها، تمایل دارند حضوری موفق در نمایشگاه داشته

Read More »

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی: نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا، المپیک کوچک اقتصادی برای ایران است

. حسن زمانی، مشاور وزیر صمت و رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه اختصاصی با پارس تودی روسی عنوان کرد اتحادیه اوراسیا یک ابتکار بسیار جالب و خوبی بود. جمهوری اسلامی ایران هم استقبال خوبی از این اتحادیه کرد. به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «‌حسن زمانی»

Read More »

غرفه سازی نمایشگاه

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی داشتن یک استراتژی فروش قوی ، نیمی از موفقیت بازاریابی محصولات و خدمات  را در بر می گیرد. بخش دیگر ایجاد بستر مناسب جهت جذب  مشتریان بالقوه به سمت غرفه نمایشگاهی مان است،برای این کار باید اصول طراحی غرفه نمایشگاهی را رعایت کنیم. اغلب کسب و کارها و شرکت ها همان

Read More »

دکتر زمانی در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت گفت : ایثارگران و جانبازان سرافراز سرمایه واقعی شرکت هستند

این مراسم با حضور دکتر مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی ، دکتر زادبوم معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین دکتر حسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و جانبازان سرافرار ، در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های

Read More »

پیام نوروزی مشاور محترم وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

به نام خدا پیام نوروزی یا مقلب القلوب و الابصار         یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال         حول حالنا الی احسن الحال برآمد باد صبح و بوی نوروز     به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال و همه سال   همایون بادت این روز و

Read More »

اهداف و عملکرد سال 1399شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران

محسن شمشیری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در سال 1399 با وجود شیوع کرونا، موفق شد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، 40 نمایشگاه تخصصی را برگزار کرد. در خرداد ماه یک نمایشگاه، در تیرماه دو نمایشگاه، در مرداد ماه یک نمایشگاه، در شهریور ماه سه نمایشگاه ، در مهرماه سه

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top