EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات جراحی

در این مقاله به ما توضیح مختصری درباره تجهیزات جراحی و انواع آن را به شما میدهیم و 10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی را به شما معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات جراحی

حین انجام عمل جراحی، جراح با بافت‌های مختلف و متنوع و حیاتی سر و کار دارد. انجام کار دقیق و درست نیاز به ابزار دقیق و درست نیز دارد و این باعث شده است برای انجام کارهای مختلف روی بافت‌های مختلف ابزار خاص آن کار ساخته شود. آشنایی با کاربرد و عملکرد این ابزارها اساس کار یک جراح است. آشنایی با این ابزارها برای بیمار نیز بی‌فایده نیست و باعث درک بهتر روش کار جراح حین درمان می‌شود.در این ویدیو با نحوه کار و وظیفه ابزارهای جراحی عمومی بیشتر آشنا شوید. این ویدیو قسمتی از مجموعه آشنایی با جراحی و اتاق عمل تابناک است و صرفا به منظور آشنایی با فرآیند آمادگی با اتاق عمل عرضه شده است. برای انجام عمل جراحی و اقدامات پیش و بعد از آن باید دوره‌های تخصصی را در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و مدارک لازم را کسب نمایید.

تجهیزات جراحی - بهترین شرکت های تجهیزات جراحی

انواع ست های جراحی و کاربرد آن:

استخوان بر: جهت قطع استخوان های برابر با دهانه ابزار است.

راکتورها: دید مناسب را برای جراح در حین عمل ایجاد می کند.

رانژور: جهت کندن قطعه ای از استخوان استفاده می شود.

قیچی میو: جهت بریدن بافت فاسیا استفاده می شود.

قیچی نخ: برای بریدن نخ های اضافه ی بخیه.

قیچی بانداژ: برای قیچی کردن بانداژ قبل از عمل و باز کردن بسته های پلاستیکی در ست جراحی وجود دارد.

کلمپ: برای نگهداری بافت و فیکس کردن آن به کار می رود.

کلمپ فورستر: برای نگهداشتن گازهای استریل جهت شستشوی بیمار.

کلمپ کوخر: یک چنگ زننده ی قوی برای نگه داشتن فاسیا است.

کورت: برای برداشتن نمونه یا ضایعه ی نابجا.

بیکس: جهت نگهداری گازهای استریل است.

رایت انگل: جهت جلوگیری از خونریزی و انسداد عروقی استفاده می شود که در این حالت امکان استفاده از کلمپ نیست.

ابزارهای جراحی زیاد و متنوع اند. یک پزشک، باید ابزار کار خود را به خوبی بشناسد.

10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی

۱-شرکت اندیشمند پرداز

شرکت اندیشمند پرداز با هدف ارائه روش ها و دستاوردهای نوین تجهیزات پزشکی و با سابقه طولانی (از سال 1376) در عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی دارای نمایندگی از کمپانی های مطرح در سطح جهان افتخار ارائه محصولات فوق به مراکز مهم دانشگاهی و بیمارستانی نماید.امید است بتوانیم با عنایت به سابقه ی مفید شرکت اندیشمند پرداز در تجهیزات پزشکی و استراتژی های مورد نظر در این راستا به جهت عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی مطلوب از حیث کیفیت و مطرح بودن عنوان کمپانی های تولید کننده در سطح جهان و همچنین سوابق مساعد در انجام پروژه های متعدد، گامی موثر در اعتلای رشد سطح کیفی محصولات برداشته و جهت ایجاد رضایت هرچه بیشتر در مخاطبان اقدام نماییم.

راه های ارتباط با شرکت شرکت اندیشمند پرداز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

ادرس :  تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیایان گلستان، بلوار گیتی، خیابان مشیری، پلاک ۱۰

تلفن: 22653521

وب سایت : http://www.andishmandpardaz.com/fa/

۲- شرکت آریان تندرست طب

شرکت آریان تندرست طب با پشتوانه تجربه 40 ساله در زمینه تجهیزات پزشکی و برگزاري دوره هاي آموزشی ویژه جراحان عمومی، متخصصین زنان و زایمان،  پرستاران ، تکنیسین هاي اتاق عمل، مهندسین پزشکی و …افتخار دارد دیدگاه هایی نوین در حوزه آموزش پزشکی و درمانی ارائه نماید.

راه های ارتباط با شرکت آریان تندرست طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان طالقانی تقاطع ولیعصر ، پلاک 480، طبقه اول، پلاک ۴

تلفن: 02166481000

وب سایت :  http://www.aryantandorostteb.com

۳- شرکت تجهیز طب حافظ

شرکت تجهیز طب حافظ در تعامل مشترک با بیش از 500 مرکز درمانی در تمامی استانهای کشور و همچنین نهادهای لشگری و کشوری همانند نیروهای مسلح و بنیاد شهید و مراکز خصوصی و دولتی می باشد.

کلیه محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی می باشد و خدماتی نظیر تعمیر رایگان ابزارهای مستعمل برای مراکز و بیمارستان های همکار ارائه می نماید.

راه های ارتباط با شرکت تجهیز طب حافظ یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  تهران – خیابان انقلاب – خیابان وصال شیرازی – کوچه شهید نایبی – پلاک 19 – طبقه پنجم – واحد 13 و ۱۴

تلفن : 021664870

وب سایت : https://tajhiztebhafez.com

۴- شرکت دانش جراح امروز

 شركت دانش جراح امروز با قريب به سه دهه تجربه فعاليت خود با طرح ونقشي نوين  ; متكي بر تجارب و آموخته هاي برگرفته از مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب ادامه می دهد.شرکت دانش جراح امروز (سهامی خاص) , بیش از 36 سال پیش توسط آقای محمد حسین شباویز در تهران تاسیس گردید و سپس در سال 1394 توسط آقای مهدی شباویز بروزرسانی و ارتقاء یافت و هم اکنون شرکت ما با ساختاری جدید و تجربه کافی و بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای، روابطی گسترده و پایدار با بیمارستانهای دولتی و خصوصی و همچنین موسسات درمانی و بهداشتی تحت نظر دولت توانسته است سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات پزشکی و درمانی و دارویی ایران را در اختیار بگیرد.

راه های ارتباط با شرکت دانش جراح امروز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران- بزرگراه شهید نواب صفوی- جنب پل کمیل – مجتمع تجهیزات پزشکی ایران (اقاقیا) – واحد 80

تلفن: 55435010

وب سایت : http://djetradingco.com/fa/

۵- شرکت درمان تجهیز آفرید

شرکت درمان تجهیز آفرید با بیش از دو دهه فعالیت در تجهیز اتاق های عمل ارائه کننده ابزار و ست های جراحی میباشد کلیه ابزار تولیدی ایرانی دارای پنج سال گارانتی تعویض و کلیه ابزار های واراداتی آلمانی دارای سه سال گارانتی تعویض می‌باشد.

راه های ارتباط با شرکت درمان تجهیز آفرید یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح شمالی،نبش کوچه دوست محمدی ، پلاک 366، طبقه سوم، واحد 11

تلفن: 36845477

وب سایت : http://afaridgroup.com/fa/

۶- شرکت جهان گسترش تجارت

شرکت جهان گسترش تجارت ، وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1372 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به ربع قرن تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ،  با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

راه های ارتباط با شرکت جهان گسترش تجهیز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان گاندی ، خیابان پانزدهم ، پلاك 23

تلفن : 88648000

وب سایت : http://www.jahangostaresh.com

۷- شرکت آل معصوم طب

شرکت تولیدی صنعتی آل معصوم طب به کمک ایزد یکتا و همت و تلاش متخصصین ایرانی به عنوان اولین تولید کننده ی داخلی از سال 1379 تا کنون موفق به تولید انبوه ابزارآلات و ست های جراحی عمومی و تخصصی گردیده است. محصولات تولیدی این کارخانه با مارک تجاری (ALMASOOM (A.M.S در اختیار تعداد کثیری از بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و جراحان محترم قرار گرفته است. محصولات تولیدی این شرکت، دارای پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی و دارای پروانه بهره برداری وزارت صنایع معادن و عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان کشور و دارای استاندارد های کیفیت اروپا CE و کیفیت ISO13485 و مدیریت ISO9001 استاندارد های ملی ایران می باشد که در دانشگاه صنعتی شریف مورد ارزیابی و تائید قرارگرفته است. همچنین تولیدات این شرکت دارای 5 سال گارانتی کیفیت و خدمات و نوسازی مادام العمر بوده و بخش خدمات پس از فروش این شرکت در سریعترین زمان ممکن آماده سرویس دهی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکان محترم می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آل معصوم طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، نبش اسکندری، ساختمان زائر، طبقه سوم واحد ۴۰۲ و ۴۰۵

تلفن: ۶۶۹۱۵۵۲۰

وب سایت : http://almasoom.ir/

۸- شرکت ابزار جراحی دایموند

شرکت ابزار جراحی دایموند با هدف ایجاد اشتغال و تولید و عرضه محصولات با کیفیت و دسترسی آسان و نوآوری در عرصه ابزار جراحی در سال ۱۳۸۶ شروع بکار نموده و در سال ۱۳۸۷ رسما با شماره ۳۴۲۲۰۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. شرکت ابزار جراحی دایموند با برخورداری از پرسنل متخصص به عنوان شرکتی پویا و کارآمد با تجربه و شناخت دقیق از نیازهای رو به تحول مشتریان و اجرای برنامه زیربنایی اقدام به اخذ مجوز تاسیس از اداره کل صنعت و معدن و تجارت به شماره ۶۱۴۳۶/۱- الف گردید و شروع به ساخت کارخانه در شهرک صنعتی سالاریه نمود و سپس موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی به شماره ۱۲۶۲۳۵/۶۶۴ سازمان غذا و دارو ادراه کل تجهیزات پزشکی شد و در راستا ارتقاء و نظارت بر کیفیت محصولات و صادرات موفق به اخذ گواهینامه ISO1348 و CE اروپا گردید . نگاهی گذرا به توفیقات و دستاوردهای شرکت دایموند در سراسر کشور از جمله کیفیت مطلوب ، تنوع برندها ، عرضه خدمات مناسب ، گارانتی معتبر و بدون قید و شرط ، زمان تحویل سریع ، قیمت مناسب ، تنوع محصول، تهیه و تولید تمامی ابزارهای مورد نیاز انواع جراحی و تولید ابزارهای جدید و …… گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شرکت ابزار جراحی دایموند می باشد.

راه های ارتباط با شرکت ابزار جراحی دایموند یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  استان تهران فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، خیابان نجف زاده فروتن ، کوچه شهبازپور پلاک 24 واحد 1

تلفن : 44039590

وب سایت : http://www.diamondmed.ir

9- شرکت آبگینه کاوش پارسیان

بی تردید وصول هر هدفی را اندیشه های نو ، مجموعه منسجم و عزمی راسخ موجب است و  ما در مجموعه خویش سعی بر آن نهاده ایم که ملزومات پیشرفت را در کنار هم گرد آوریم  .

بر همین اساس فعالیت خویش را از اولین روزهای سال 1380 در شهر تهران آغاز نمودیم تولید البسه پزشکی به عنوان سرفصل این مکتوب خود ترفند های خاصی را می طلبید .

تلاش و استمرار در کار سبب گردید تا در سال 1389 شرکت آبگینه کاوش پاسارگاد ازبطن این مجموعه متولد گردد . از آن زمان به بعد این شرکت تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت و دریافت استاندارهای روز ایران و اروپا نموده است . و اینک با تکیه بر منابع انسانی متخصص و سیستم های درون این مجموعه با ارائه راه حل های جدید در جهت پیشرفت فن تولید به  جایگاه مناسبی رسیده است .

راه های ارتباط با شرکت آبگینه کاوش پارسیان یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران ، کریم خان ، آبان جنوبی ، پلاک 7/1 ، طبقه 6 ، واحد غربی

تلفن : 88903347

وب سایت : http://akpmed.com/home/

10- شرکت آسیا جراح پیشرو

شرکت آسیا جراح پیشرو با هدف بهبود کیفیت وسایل پزشکی مورد استفاده در اتاق عمل و جراحی ها در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود.

با گذر زمان، با توجه به اینکه کنترل خونریزی یکی از اصول مهم در جراحی ها است، نگاه خود را به تولید اقلام مصرفی در زمینه کنترل خونریزی معطوف کرد و ادامه کار خود را با واردات، تولید و توزیع کالاهای این خانواده با جدیت پیگیری نمود. شرکت آسیا جراح پیشرو در حال حاضر با تولیدات گسترده تر آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آسیا جراح پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان فاطمی – خیابان شیخلر – کوچه خورشید – پلاک 29

تلفن : 88989711

وب سایت : https://asiajarah.com/

آخرین مطالب

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی به تعویق افتاد به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه هایی که زمان برگزاری آن ها در تاریخ 12 تا 15 مردادماه پیشبینی شده بود به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونایی در شهر تهران به تعویق افتاد. بر این اساس، نمایشگاه های

Read More »

افتتاح نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی، صد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، صبح امروز 5 تیرماه 1400،  نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی در کشور با حضور دکتر زمانی مشاور وزیرصمت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

Read More »

توانمندیهای واحدهای تولیدی مازندران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران از برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، یاسر امینی اظهار داشت: این نمایشگاه برای کشورهای جهان چنان ارزشمند بوده که امروزه اکسپوها را به سومین رویداد مهم دنیا، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک تبدیل کرده و نام

Read More »

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است. فرزاد پیلتن در گفت‌وگو با

Read More »

نمایشگاه اکسپو فرصتی برای معرفی کالاهای ایران به جهان

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می‌توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت. به گزارش ایرنا ، فرشید فرزانگان

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا به زودی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون و اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بین

Read More »
مبلمان منزل

معرفی تولید کنندگان مبلمان منزل

تولید کنندگان مبلمان منزل تاریخچه استفاده از مبلمان به دوران  دیرینه سنگی و اوایل دوران نوسنگی (ده هزار سال قبل از میلاد) برمیگردد، زمانی که انسان ناخودآگاه از سنگ و یا تنه‌ی افتاده درختان به عنوان مبل استفاده میکرد. اکنون گریزی بزنیم به دوران حال. پارامترهای یک مبل خوب اکنون  زیبایی، دوام، راحتی و قیمت

Read More »

حضور ۳۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه هوا و فضای روسیه

نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» با حضور هیاتی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها به

Read More »

اعلام آمادگی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای ایجاد مرکز موقت واکسیناسیون کرونا

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از آمادگی این مجموعه برای امداد رسانی در امر واکسیناسیون بر علیه ویروس منحوس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی

Read More »
نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

جزییات ثبت نام در نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

تهران اواخر تابستان میزبان نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته “IBIEX2021” است. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های

Read More »
جمشید مغازه ای

استقبال کم نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات

جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: استقبال کم ­نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات صنعت شیرینی و شکلات به عنوان یک صنعت پیشرو ظرف دو دهه اخیر موفق شده است علاوه بر تامین نیازهای بازار

Read More »

صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد

 دبیر انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در گفتگو با خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد/ورشکستگی صنعت نمایشگاهی در صورت ادامه تعطیلی ها/تشکیل اتحادیه فراگیر صنعت نمایشگاهی در راس برنامه های انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران است  علی ابراهیم زاده دبیر انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه

Read More »

ديدار اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني

طی نشستي اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن وتجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران در تالار اصفهان ملاقات كردند. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در اين نشست

Read More »

ویدیو/سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان (ibex2021) از تاریخ 22 تا 25 شهریور ماه سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.  جهت کسب ثبت نام در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان از طریق لینک زیر

Read More »

توسعه صادرات با دیپلماسی نمایشگاهی

این روزها سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران محل مذاکرات تجاری و اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با مسئولین و مقامات دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشورمان است. با نگاهی به فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه، می توان اهمیت ویژه برگزاری این رویداد نمایشگاهی را دریافت.اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top