نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم

انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم محصولاتی متفاوت هستند که به دلایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این بستگی به این دارد که از آن برای چه استفاده می شود. استرچ فیلم، محصولی است که معمولاً در صنعت حمل و نقل استفاده می شود. این می تواند به نگه داشتن جعبه ها و اقلام کنار هم و ایمن از جابجایی در حین حمل و نقل کمک کند. آنها دور پالت ها پیچیده می شود تا کالا را محکم کند و در جای خود نگه دارد.

در بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم ، عمدتا از پلاستیک پلی اتیلن خطی با چگالی کم ساخته می شود.  از سویی دیگر، فیلم شرینک محصولی است که معمولا در صنعت بسته بندی استفاده می شود. برای محکم کردن اقلام به هم و حفظ آنها از آلودگی یا آسیب استفاده می شود. در اطراف اقلام اعمال می شود و سپس زیر حرارت قرار می گیرد.

گرما یک واکنش انقباض در پلاستیک ایجاد می کند که محصولات را محکم قالب می کند. این در شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک ، از پلاستیک پلیمری ساخته می شود. گرما را می توان به دو روش مختلف اعمال کرد که شرکت می تواند تصمیم بگیرد که از کدام یک استفاده کند. تفنگ حرارتی دستی یکی از گزینه‌هایی است که می‌توان از آن استفاده کرد، یا از تسمه نقاله حرارتی  برای کارهای گسترده ‌تر و پرتکرارتر استفاده می شود.

شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینگ

شمس پلاست طب

شرکت شمس پلاست طب، یکی از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم است که در شهرک صنعتی شمس، فعالیت خود را در حوزه تولید انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم شروع کرده و توانسته است محصولات تولیدی خود را در کیفیتی بالا به بازار عرضه دارد. این شرکت با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، اکنون یکی از شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک در بازارهای داخلی و خارجی شناخته می شود.

نوآوران عرشیا پلاستیک

از دیگر شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک که در حوزه بسته بندی، توزیع و تولید و انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم فعالیت دارد، شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک است که انواع نایلکس و استرچ پالت بند را در برنامه تولید خود داشته و به جهت کیفیت بالا، قابل رقابت با دیگر رقبای خود در منطقه می باشد. این از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم و برندی نام آشنا می باشد.

سمن پلاست

شرکت سمن پلاست نیز در حوزه تولید انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم ، بیش از سه دهه است که فعالیت داشته و فیلم های سه لایه و تک لایه پلی اتیلنی تا عرض ۱۸ متر را به بازارهای خارجی و داخلی عرضه می کند. این شرکت که مجهز به مدرن ترین خط تولید بوده و از مواد اولیه مرغوب برای تولیدات خود استفاده می کند، اکنون در لیست بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم قرار گرفته است.

نیلوفر پلاستیک یزد

شرکت نیلوفر پلاستیک یزد نیز با تجربه ای بالا و بهره مندی از دانش روز دنیا، از دیگر شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک است که ظرفیت سالانه بالایی را در تولید انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم داشته و در ظرفیت بالای کارخانه خود، محصولاتی متنوع را به تولید می رساند که در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. این یکی از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم است که قیمت های مقرون به صرفه ای را در تولیدات خود دارد.

شرکت شیمی پلاستیک یزد

شرکت شیمی پلاستیک یزد که از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم در داخل کشور و منطقه محسوب می شود، با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از پرسنلی متخصص و متعهد، توانسته است محصولاتی با کیفیت به بازار راهی نماید. استفاده از خط تولید اتوماتیک و به روز شده، باعث شده است که انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم در درجه کیفی عالی به بازارهای داخلی و خارجی ارائه گردد.

مجتمع صنایع پلاستیک تمیم یزد

صنایع پلاستیک تمیم یزد نیز از دیگر شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک است که محصولات بی نظیر و انعطاف پذیری را در انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم عرضه می نماید. این شرکت، انواع رول نایلون شرینک را در ضخامت و ابعاد درخواستی تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی در قیمتی کاملا رقابتی عرضه می دارد.

پلاست پلیمر یزد

شرکت تولیدی پلاست پلیمر یزد نیز در ظرفیتی بالا، تولید انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم را از سال 1385 به بازار راهی کرده است که جهت مصارف گلخانه ای و ساختمانی به کار گرفته می شود. افزایش حجم تولید به درخواست مشتریان، باعث شده است که اکنون از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم در داخل کشور و منطقه خاورمیانه به شمار آید.

نوید صنعت پلاست

مجموعه نوید صنعت پلاست از دیگر شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک است که با بهره مندی از کادری مجرب و ماشین آلات مدرن و پیشرفته، تولید بهترین کیفیت انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم را در برنامه داشته و محصولاتی صادراتی را به بازارهای خاورمیانه ارسال می دارد.

افق پلاست یکتا

شرکت افق پلاست یکتا نیز از بزرگترین تولید کننده نایلون کشاورزی، شرینک و استرچ فیلم است که تولید انواع نایلون را با تکیه بر ماشین آلات مجهز و پیشرفته خود و پرسنل فنی متخصص، در سطحی ممتاز اجرا کرده به عنوان تولید کننده انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم برتر در منطقه شناخته شده و بیشترین ظرفیت خود را در تولید کیسه و رول شرینک یک ، سه و پنج لایه در ایران اختصاص داده است.

شرکت اطلس پلاستیک فجر

کارخانجات اطلس پلاستیک فجر نیز یکی دیگر از شرکت های برتر تولید کننده نایلون کشاورزی و شرینک مطرح در ایران و خاورمیانه می باشد که تولید انواع نایلون بسته بندی را از سال 1376 آغاز کرده و به یکی از شرکت های موفق در توسعه تولیدات ملی تبدیل شده است که انواع نایلون کشاورزی، شرینک، استرچ فیلم در سطحی ممتاز و با کیفیت عالی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.