نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست بهترین تولید کنندگان زعفران

زعفران یکی از گرانبهاترین ادویه جات در جهان است. آمار تولید زعفران در ایران نشان از کیفیت بالای این محصول دارد. علیرغم آن که درآمد کشت زعفران مناسب است، اما باید در نظر داشت که زعفران، یک ادویه گران قیمت است و در بسیاری از نقاط جهان، از آن استفاده می شود.

این ادویه از گلی به نام crocus sativus  که معمولاً به عنوان “crocus زعفرانی” شناخته می شود، منشاء می گیرد. اعتقاد بر این است که زعفران اولین بار در یونان کشت شده است، اما امروزه این ادویه عمدتاً در ایران، یونان، مراکش و هند کشت می شود. در حالی که تولید زعفران در مقیاس کوچک در برخی از کشورها وجود دارد، اما بیشتر زعفران موجود در کشورهایی همچون ایران، یافت می شود که رتبه اول زعفران در جهان به شمار می آید.

زعفران فوق العاده لطیف و معطر است. برای استفاده از آن، لازم است که زعفران را به همراه یک حبه قند یا کمی نمک درشت با هاون یا آسیاب ادویه به پودر تبدیل کنید تا بیشترین طعم و رنگ را بگیرد. سپس کمی آب گرم اضافه کنید و بگذارید دم بکشد. این اکسیر خوش عطر، در برنج و برخی از دسرها، کاربرد دارد. در این جا لیستی از بزرگ ترین تولید کننده زعفران در ایران را معرفی کرده ایم که کیفیت فوق العاده این محصول را به بازار عرضه می کنند و به حتم از بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان نیز می باشند.

برترین تولید کنندگان زعفران

شاهسوند زرین

شرکت شاهسوند زرین ، یکی از شرکت های موفق در بسته بندی و ارائه انواع محصولات همچون چای، قهوه، دمنوش، ادویه، حبوبات و به ویژه بزرگ ترین تولید کننده زعفران در ایران  است که توانسته است با پشتوانه محصولات با کیفیت خود، جایگاه ویژه ای را در سطح جهانی کسب نموده و در لیست برتر آمار تولید زعفران در ایران و جهان، قرار گیرد. این شرکت، با تمرکز بر ارائه بهترین کیفت، توانسته است به سطح خوبی از درآمد کشت زعفران در سطح منطقه برسد.

تروند زعفران قاین

از دیگر شرکت های معتبری که به عنوان بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان شناخته می شود، شرکت تروند زعفران قاین است که از معدود شرکت های برتری است که دارای رتبه اول زعفران در جهان نیز می باشد. این شرکت، اکنون قادر است تا زعفران تولید شده خود را که در ظرفیت بالایی به بازار عرضه می شود، در سطح جهانی توزیع کرده و به فروش برساند.

فروشگاه آنلاین زعفرانیه

شرکت زعفرانیه تولید کننده و تامین کننده انواع زعفران فله و بسته بندی استاندارد، انواع هدایای سازمانی و تبلیغاتی عمومی و اختصاصی شامل انواع پک های نفیس زعفران، جعبه های متنوع پذیرایی و آجیل و دمنوش و تی بگ، انواع تابلو طلا دکوراتیو، انواع صنایع دستی فاخرو انواع ساعت دیواری چوبی در بیش از هزار طرح و مدل متنوع و چشم نواز می باشد که نظر هر سلیقه ای را به راحتی جلب می کند. شرکت زعفرانیه سابقه همکاری مستمربا برندهای معتبری همچون شرکت چای دو غزال،شرکت فرآورده های گوشتی و لبنی کاله، شرکت لبنیات پاک، شرکت ایران خودرو، وزارت جهاد کشاورزی، شرکت سازه گستر سایپا، پست بانک ایران، کارگزاری اقتصائ بیدار، کارگزاری مفید، شرکت دنت، صنایع غذایی میهن، شرکت چای دبش، شرکت حلوای عقاب، نان و شیرینی سحر، شرکت پویا پروتئین، شرکت چای ویکتوریا و بسیاری از فعالان بازرگانی و صنایع غذایی و تولیدی را در رزومه وزین خود دارد. سعادتیست که نام شما نیز در رزومه افتخارات زعفرانیه بدرخشد.

فروشگاه آنلاین زعفرانیه

راد کیش

شرکت رادکیش که یکی از شرکت های موفق از مجموعه هلدینگ یگانه اندیشه سرمایه است، به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده در شهرک صنعتی بهارستان مستقر گردیده و اقدام به تولید محصولات و فرآورده های غذایی از جمله زعفران نموده است که آن را به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان تبدیل کرده است. ظرفیت بالای تولید این شرکت، باعث شده است که ضمن قرارگیری در لیست ممتاز آمار تولید زعفران در ایران ، رتبه اول زعفران در جهان را نیز کسب نماید.

زعفران ساگارت

شرکت زعفران ساگارت نیز با ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب، از جمله خشکبار، آجیل و زعفران، جایگاه ویژه ای را در ایران و در سطح جهانی از آن خود کرده است. این شرکت که در شهرستان قاینات و در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود، اکنون از بزرگ ترین تولید کننده زعفران در ایران است که به عنوان رتبه اول زعفران در جهان شناخته می شود.

زعفران بدیعی

شرکت زعفران بدیعی فعالیت خود را در بازارهای داخلی و بین المللی به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان در سال 1369 شروع نمود و به سرعت و با تکیه بر بخش تحقیق و توسعه خود، توانست در ارتقاء و به روز رسانی روش های نوین پرورش و خشک کردن این محصول، اقداماتی ارزشمند را انجام دهد و به یکی از شرکت های موفق در عرضه زعفران ممتاز تبدیل شده و در لیست برترین های آمار تولید زعفران در ایران ، قرار گرفته است.

زعفران مصطفوی

از دیگر تولید کنندگان موفق صنعتی که اقدام به تولید رتبه اول زعفران در جهان کرده است، زعفران مصطفوی است که اکنون یکی از برندهای موفق در این حوزه بوده و با تکیه بر دانش و فناوری های نوین، توانسته است به یکی از بزرگ ترین تولید کننده زعفران در ایران و جهان، تبدیل گردد که محصولاتی با کیفیت و با ظرفیت بالا را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد.

زعفرانسرای یزد

شرکت زعفرانسرای یزد که با نام صنایع بسته بندی ملک یزد نیز فعالیت خود را در بازارهای داخلی و خارجی گسترش داده است، از دیگر شرکت های فعال در آمار تولید زعفران در ایران است که محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به بازار راهی کرده است. این شرکت نیز از جمله بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان است که توانسته است محصولات خود از جمله زعفران را در بسته بندی های ممتاز به بازار راهی کرده و اکنون تولید رتبه اول زعفران در جهان را در دستور کار خود داشته باشد.

آذر بو زعفران

مجموعه آذربو زعفران ، با بهره مندی از پرسنلی متخصص و آزموده در شهرستان قاین، مشغول به فعالیت نموده و صادرات زرشک و زعفران را در سطحی ممتاز، در برنامه کاری خود قرار داده و اکنون از بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان است که محصولاتی با کیفیت را با قیمت های مناسب به بازار راهی می کند.

زعفران عباس‌زاده اصل

زعفران عباس زاده اصل نیز از دیگر برندهای موفقی است که با حدود پنجاه سال سابقه در بسته بندی و تولید زعفران و کسب استانداردهای مناسب، به یکی از موفق ترین و از بزرگ ترین تولید کننده زعفران در ایران تبدیل شده و توانسته است در لیست آمار تولید زعفران در ایران ، به عنوان محصولی ممتاز شناخته شود.