نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان اینورتر | بهترین برندهای درایو و اینورتر

بهترین تولید کنندگان اینورتر، تجهیزاتی را تولید می کنند که با کمک آن، جریان مستقیم DC به جریان AC متناوب تبدیل می کند. در این دستگاه ها، برق شهری که دارای ولتاژ 220 ولت است به برق DC تبدیل شده و سپس با ولتاژ و فرکانسی مناسب، به AC تبدیل می شود تا بتواند در سیستم های برقی، مورد استفاده قرار گیرد. در این جا بهترین برندهای اینورتر و درایو را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان اینورتر

تولید کننده اینورتر توان الکتریک پویش

توان الکتریک پویش، یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر است که از سال 1383 فعالیت داشته و با همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، اقدام به طراحی و تولید انواع اینورتر، باتری و یو پی اس نموده اند. این که یکی از شرکت های شناخته شده در صنعت برق می باشد، انواع سامانه های هوشمند تغذیه الکتریکی و باتری های صنعتی را در برنامه داشته و توانسته است به خوبی، سهم بالایی از بازار را از آن خود نماید.

تولید کننده اینورتر توان الکتریک پویش

برند درایور پارس نیرو صنعت شایان

شرکت فنی مهندسي و بازرگاني پارس نيرو صنعت شایان، یکی از بهترین برندهای درایو و اینورتر است که در حوزه صنایع برق، الکترونیک و مخابرات فعالیت های گسترده ای داشته و از سال 1387 تا کنون، رشد قابل توجهی را در تنوع محصولات خود داشته است. این شرکت که پروژه های حساسی را در صنایع برق و نیروگاهی اجرا نموده است، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا و تخصص پرسنل متعهد و متخصص خود، پله های رشد و ترقی را طی کرده و خدمت شایسته ای را به این بخش از صنعت داشته است.

برند درایور پارس نیرو صنعت شایان

تولید کننده اینورتر دایان دانا ایستا

گروه دانا، یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر است که به عنوان مجموعه بازرگانی و مهندسی از سال 1399 فعالیت های خود را شروع کرده و در زمینه اتوماسیون ماشین آلات صنعتی پیشرفت های قابل توجهی داشته است. این شرکت همچنین، با هدف توسعه و ساخت منابع تغذیه مطمئن فعالیت داشته و کیفیت و اعتبار تجهیزات خود را در بهترین سطح حفظ نموده است. به گونه ای که یکی از برندهای مطرح در این حوزه می باشد.

تولید کننده اینورتر دایان دانا ایستا

برند درایور الفبای فناوری داتیس (برند زیما)

داتیس که با نام برند زیما نیز فعالیت دارد، یکی از بهترین برندهای درایو و اینورتر است که از سال 1386 فعالیت داشته و با طراحی و تولید انواع اینورتر و تابلو فرمان، برنامه های توسعه خود را ایجاد نموده است. این شرکت جایگاه ویژه ای در بازار صنعت برق داشته و محصولاتی با کیفیت بالا را مطابق با استانداردهای روز طراحی و تولید نموده است. تمامی تجهیزات ارائه شده توسط این برند، دارای قیمت مناسب است.

برند درایور الفبای فناوری داتیس (برند زیما)

سامان گستر طبا مهر ارس

شرکت سامان گستر، یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع نموده و در زمینه اتوماسیون صنعتی، اینورترهای خورشیدی و بادی، الکتروموتور و تجهیزات الکترونیکی همچون موتورهای AC و DC موفقیت های زیادی را کسب نموده است. این شرکت که از پرسنلی متعهد و تجهیزاتی پیشرفته بهره می برد، مطابق با نیازهای بازار، بهترین راه حل ها را طراحی و تولید نموده و مشاوره های لازم در این خصوص را به مشتریان خود ارائه می کند.

سامان گستر طبا مهر ارس

تولید کننده اینورتر پرتوصنعت

شرکت پرتو صنعت، یکی از بهترین برندهای درایو و اینورتر است که فعالیت خود را از سال 1369 شروع کرده و در خصوص تولید و طراحی انواع کنترل کننده دور موتور و درایوهای دور متغیر فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت با بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته که با محصولات اروپایی رقابت دارد، توانسته است تجهیزاتی در سطح استانداردهای ملی و بین المللی به بازار عرضه نماید.

تولید کننده اینورتر پرتوصنعت

برند درایور پتسا صنعت

گروه صنعتی پتسا، یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر است که با بهره مندی از پیشرفته ترین فناوری روز دنیا در حوزه ابزاردقیق، اتوماسیون و خدمات جامع مهندسی فعالیت داشته و توانسته است با تامین تجهیزات و تولید سیستم های مربوط به صنعت برق، خدمت شایسته ای را به صنایع مختلف داشته باشد. این شرکت که از سال 1370 فعالیت خود را شروع کرده است، به صورت تخصصی، در این حوزه فعالیت داشته و استانداردهای لازم را در برنامه داشته است.

برند درایور پتسا صنعت

تولید کننده اینورتر آروین صنعتگران تیوان

شرکت تیوان، یکی از بهترین برندهای درایو و اینورتر است که با هدف تامین قطعات و تجهیزات صنایع مختلف فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده و در طراحی، تولید و تامین قطعات برق و اتوماسیون صنعتی فعالیت های گسترده ای را داشته است. تنوع این تجهیزات باعث شده است تا به یکی از شرکت های مطرح در صنعت برق تبدیل شود.

تولید کننده اینورتر آروین صنعتگران تیوان

برند درایور رعد

شرکت رعد، یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر است است که محصولاتی با کیفیت بالا را در راستای ارائه در بازارهای داخلی و خارجی طراحی و تولید نموده و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. به طوری که توانسته است با ایجاد تنوع محصولاتی همچون انواع فیوزها و کلیدهای مینیاتوری و … جایگاه ویژه ای را در صنعت برق کسب نماید.

برند درایور رعد

افق پلاتین و اتصال پارسیان

شرکت افق پلاتین و اتصال پارسیان نیز یکی از بهترین برندهای درایو و اینورتر است که با هدف تامین تجهیزات و قطعات مربوط به این بخش از صنعت، راه اندازی شده و به دلیل بهره مندی از دانش روز دنیا و ماشین آلات پیشرفته، در کوتاه ترین مدت، موفقیت های بزرگی را کسب نماید.

افق پلاتین و اتصال پارسیان