نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک ، در انواع مختلفی از رنگ ها، بافت ها، اندازه ها و مواد موجود است. از رنگ‌های سفید براق گرفته تا سبز با بافت کتان، هندسی و مدرن تا دنیای قدیمی و روستایی، کاشی یکی از متنوع‌ترین عناصر تزئینی موجود است. انواع کاشی و سرامیک جدید ،  ایده آل برای مکان های پرتردد، مانند آشپزخانه یا اتاق نشیمن، یا مناطقی که دارای رطوبت مانند حمام هستند که برای کف و دیوارها کاربرد دارند. نصب کاشی پشتی روی سینک یا اجاق گاز در آشپزخانه می تواند از دیوار، در برابر پاشیده شدن آب به آن، محافظت کند و در عین حال طراحی کلی شما را کنترل کند. اما فکر نکنید که گزینه های شما برای استفاده از کاشی روی زمین یا در حمام یا آشپزخانه به تنهایی محدود است شما می توانید کاشی را در هر اتاقی از خانه خود نصب کنید، از ایجاد یک پس زمینه هنری کاشی و سرامیک دیواری در راهرو گرفته تا اطراف یک آینه آراسته با فلز، آن ها کاربرد دارند. کاشی و سرامیک از خاک رس و سایر منابع طبیعی ساخته می شود. اغلب به دلیل دوام بالا، انتخاب می گردند که در قیمت کاشی و سرامیک متفاوتی به بازار راهی می شوند. می توانید مشخصات و قیمت آن ها را از بهترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک دریافت کنید.

برترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک

اطلس سرام البرز

یکی از برترین شرکت های تولید کننده انواع کاشی و سرامیک جدید ، شرکت اطلس سرام البرز است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده و کاشی و سرامیک تزئینی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با ظرفیت تولید بالا و تجهیزات واحد کوتینگ خود، اقدام به تولید بهترین کاشی و سرامیک دیواری و چینی بهداشتی کرده است که در طراحی های مدرن و زیبایی به بازار راهی شده است.

نوین سرام

از دیگر مجموعه های توانمندی که در سال 1383 در عرضه تولید انواع کاشی و سرامیک جدید ، فعالیت نموده است، مجتمع تولید چینی بهداشتی نوین سرام است که در وسعت بالایی، اقدام به تولید کاشی و سرامیک دیواری نموده و با بهره مندی از مواد اولیه درجه یک و ماشین آلاتی پیشرفته، مطابق با استانداردهای ملی ایران، تولیدات خود را به بازار داخلی و خارجی عرضه داشته است و موفق به ارائه محصولاتی نوآورانه همراه با قیمت کاشی و سرامیک مناسب در سطح منطقه شده است.

کاشی و سرامیک الوند

شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند که به عنوان سهامی عام ثبت گردیده است، از جمله شرکت های بزرگ و موفق در عرصه تولید انبوه انواع کاشی و سرامیک جدید بوده است که با سه کارخانه مجهز و پیشرفته، و ظرفیت تولید سالانه هشت میلیون متر مربع از کاشی و سرامیک دیواری و کف، به عنوان تولید کننده برتر ایرانی شناخته شده و محصولات با کیفیت و درجه یک این شرکت، در سطح جهانی شناخته شده است. این شرکت معتبر، تولیدات خود را با نام های برند زیماک و مایسا به بازار عرضه می نماید.

ایفاسرام

شرکت ایفاسرام نیز یکی دیگر شرکت های مطرح در تولید انواع کاشی و سرامیک جدید است که از تجهیزات ایتالیایی و تکنولوژی روز بهره مند بوده و توانسته است انوا سرامیک کف و کاشی های دیواری را با نقش و طرح های مختلف و در سایزهای متفاوت به بازار راهی کند. این شرکت به خطوط دستگاه چاپ دیجیتال نیز مجهز بوده و می تواند محصولات با کیفیت و متنوعی را در طرح های مختلف کاشی و سرامیک دیواری و یا کف به بازار راهی کند. ضمن آنکه همواره، قیمت کاشی و سرامیک در این برند، رقابتی بوده است.

گروه فخار

از دیگر شرکت های فعال در حوزه تولید انواع کاشی و سرامیک جدید گروه فخار است که فعالیت های گسترده ای را در فرآیند طراحی، تولید و توزیع انواع سرامیک های طرح دار و کاشی در سایزهای مختلف داشته و موفقیت های بزرگی را در این عرصه کسب نموده است.

ایساتیس

شرکت چینی بهداشتی ایساتیس با بهره مندی از پرسنلی متخصص و خط تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی، توانسته است طراحی های جدید و منحصر به فردی را در خصوص تولید انواع کاشی و سرامیک جدید و محصولات چینی بهداشتی داشته و بخش مهمی از نیازهای داخلی را پوشش داده و محصولات خود را در سطح منطقه معرفی نماید.

کاشی زهره

شرکت کاشی زهره از جمله شرکت های تولیدکننده انواع کاشی و سرامیک جدید است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و به یکی از موفق ترین شرکت ها در عرصه تولید کاشی و سرامیک دیواری و کف در سطح کشور و منطقه شده است. این شرکت با بهره مندی از کیفیت بالای لعاب و جوهر استفاده شده و سیصد طرح ایتالیایی اصل، توانسته است تنوعی زیبا از سایزهای مختلف را ایجاد کند که با قیمت کاشی و سرامیک های برند خارجی، قابل رقابت است.

تکسرام

شرکت تکسرام یکی از شناخته شده ترین مجموعه های فعال در زمینه انواع کاشی و سرامیک جدید  است که در قالب شرکت سهامی عام ، فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و در مدت زمان کوتاهی توانست به عنوان اولین تولید کننده موفق و برجسته کاشی و سرامیک دیواری و کف در سطح منطقه خاور میانه شناخته شده و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا ، به یکی از برندهای موفق مطرح باشد.این شرکت انواع کاشی های گرانیتی و لعابدار را در سایز و طرح های متفاوت به بازار راهی کرده است که قیمت کاشی و سرامیک مقرون به صرفه ای را نیز به خود اختصاص داده است.

کاشی و سرامیک نوآوران

شرکت کاشی و سرامیک نوآوران ، در سال 1386 فعالیت خود را با بهره مندی از کارخانه ای بزرگ و تجهیزات و ماشین آلاتی پیشرفته در صنعت سرامیک شروع کرده و با استفاده از استانداردهای ملی، به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و تجار انواع کاشی و سرامیک جدید تبدیل گردید که تنوع بالایی را همراه با کیفیت ممتاز در کاشی و سرامیک دیواری و کف به عرصه ظهور درآورده است.

کاشی و سرامیک تبریز

از دیگر تولید کنندگان مطرح کشور که محصولات خود را در سطحی ممتاز به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید، شرکت کاشی و سرامیک تبریز است که با برخورداری از مساحت تولیدی بالا و توانمندی عالی، اقدام به تولید انواع کاشی و سرامیک جدید کرده است که ظرفیت قابل توجه 10 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک دیواری و کف را شامل می شود.