نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی | بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف

یکی از تجهیزات مهمی که در بخش درمانی و بیمارستانی بسیار اهمیت دارد، کالاهایی است که توسط بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی طراحی و ساخته می شود. این تجهیزات که عمدتا در بخش تشخیصی یا درمانی به کار گرفته می شوند، کمک موثری به بخش پزشکی خواهند بود. در اینجا برخی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران هلث در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی

تولیدکننده تجهیزات پزشکی تجهیز الکترونیک اکسون

شرکت دانش بنیان تجهیز الکترونیک اکسون، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی است که در حوزه الکترونیک، مهندسی پزشکی، طراحی صنعتی، مکانیک و فیزیوتراپی تولیدات متنوعی را به بازار ارائه کرده است. این شرکت که دستگاه هایفو درمان سرطان بافت نرم، هایفو درمان سرطان برای عبور از جمجمه در طراحی و ساخت دارد، یکی از شرکت های موفق در حوزه تجهیزات بیمارستانی شناخته می شود.

تولیدکننده تجهیزات پزشکی تجهیز الکترونیک اکسون

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف نوید پرتو نما

شرکت نوید پرتونما، یکی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف است که فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده و کالاهای با کیفیتی را در حوزه لوازم و تجهیزات آنژیوگرافی، حفاظت از اشعه و رادیولوژی طراحی و ساخته است. همچنین در راستای رضایت مندی مشتریان خود، همواره در بروزرسانی تجهیزات اقدام کرده و به دانش روز دنیا مجهز شده است. تمامی این تجهیزات، متناسب با استانداردهای جهانی است.

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف نوید پرتو نما

تولیدکننده تجهیزات پزشکی اوحد

شرکت تجهیزات پزشکی اوحد، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی است که فعالیت خود را از سال 1365 شروع کرده و تولید انواع تجهیزات بیمارستانی از جمله گازهای طبی را در برنامه تولید داشته که با همکاری شرکت های اروپایی و آمریکایی بوده است. این شرکت همچنین، انواع تابلوهای ایزوله، کنسول های مانیتورینگ در بخش های CCU و ICU را نیز در دست تولید دارد.

تولیدکننده تجهیزات پزشکی اوحد

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف کارپذیر پزشک ابزار

شرکت کارپذیر پزشک ابزار، یکی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف است که فعالیت خود را در راستای طراحی و تولید انواع ترالی و پایه های دیواری از سال 1370 شروع کرده است. این شرکت که از پرسنلی با تجربه و متعهد بهره می برد، همواره از بهترین مواد برای ساخت تجهزات خود استفاده نموده و توانسته به بازارهای خاورمیانه نیز نفوذ نماید.

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف کارپذیر پزشک ابزار

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران

شرکت تجهیزات پزشکی صاایران، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی است که طراحی و تولیدات خود را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا گسترش داده و موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب کرده است. ضمن آنکه همواره بخش تحقیقات و توسعه این شرکت، مطابق با استانداردهای جهانی و فناوری پیشرفته، تجهیزات و سیستم های تولیدی خود را به روز رسانی کرده است. تامین تجهیزات پزشکی همچون سیستم‌ه ای هوشمند و مانیتورینگ اتاق عمل از جمله خدمات این شرکت است.

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران

تولیدکننده تجهیزات پزشکی تراست خاورمیانه

شرکت بین‌المللی تراست خاورمیانه، یکی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف است که با سی سال فعالت در این حوزه، به یکی از برندهای معتبر شناخته شده و انواع محصولات و تجهیزات مربوط به آنژیوگرافی، رادیولوژی و اسکن را طراحی و تولید نموده است که مطابق با استانداردهای تعیین شده داخلی و بین المللی است. بهره مندی از پرسنل فنی و متخصص، یکی از دلایل موفقیت های این شرکت بوده است.

تولیدکننده تجهیزات پزشکی تراست خاورمیانه

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف پیشگامان راه طب

صنایع پزشکی پیشگامان راه طب، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی است که فعالیت های خود را از سال 1382 شروع کرده و در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و هتلینگ بیمارستانی، فعالیت های گسترده ای داشته است. دستگاه تخت معاینه مکانیکی، دستگاه برانکارد ، تخت شستشوی بیمار و تخت معاینه مکانیکی از جمله تولیدات این شرکت است.

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف پیشگامان راه طب

تولیدکننده تجهیزات پزشکی پویان طب خادم

شرکت دانش بنیان پویان طب خادم، یکی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف است که فعالیت خود را از سال 1373 شروع نموده و انواع دستگاه های پیشرفته در این حوزه همچون دستگاه میکروتوم نیمه اتومات را تولید نموده است که یکی از ابداعات این شرکت می باشد. تمامی تجهیزات ارائه شده توسط این برند، دارای استانداردهای ملی و بین المللی است.

تولیدکننده تجهیزات پزشکی پویان طب خادم

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف پیشرو زمهریر انرژی پاک

شرکت پیشرو زمهریر، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی است که فعالیت های خود را با استفاده از تجربه و تخصص تیم فنی خود از سال 1388 شروع کرده و انواع تجهیزات دمای بسیار پایین کرایوژنیک را در برنامه تولید خود قرار داده است. همچنین، این شرکت انواع مخازن اکسیژن و نیتروژن مایع، دی اکسیدکربن مایع و تجهیزات کرایوژنیک را مطابق با استانداردهای بین المللی، طراحی و تولید می نماید.

شرکت لوازم پزشکی و یکبار مصرف پیشرو زمهریر انرژی پاک

پویندگان راه سعادت

شركت پويندگان راه سعادت، یکی از بهترین شرکت های لوازم پزشکی و یکبار مصرف است که از سال 1377 فعالیت خود را شروع کرده و توانسته با تولید تجهیزاتی مطابق با استانداردهای جهانی، جایگاه ویژه ای در صنعت تجهیزات بیمارستانی کسب کند. این شرکت در حوزه تولید مانیتورینگ هایی همچون علائم حیاتی و سانترال فعالیت داشته و انواع تجهیزات مانند تله مانیتورینگ و ونتیلاتور کمپرسوری در بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه داشته است تا بتواند به تقاضای این بخش از صنعت، به خوبی پاسخ دهد.

پویندگان راه سعادت