نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ادویه، چاشنی و طعم دهنده غذا

آیا می توانید دنیایی را بدون ادویه تصور کنید؟ مثل خوردن غذایی است که نمک در آن نباشد. ادویه ها چیزی هستند که یک غذای معمولی را به سطح فوق العاده جدیدی می رسانند. تاریخچه ادویه جات به زمان آغاز تمدن بشری برمی گردد، جایی که سرزمین های وسیعی توسط تمدن های متعددی که در دوران باستان به وجود آمده اند. استفاده و مصرف ادویه ها از 3500 سال قبل از میلاد مسیح توسط مصریان باستان برای طعم دادن به غذا و دادن عطر بیشتر به آن آغاز شد. تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران نیز دارای قدمتی طولانی است. استفاده و تولید ادویه جات در سراسر خاورمیانه گسترش یافت، تا اروپا، شرق مدیترانه، اندونزی، سریلانکا و چین نیز ادامه داشت. ادویه ها همچنین به عصر بزرگ اکتشاف و همچنین به کشف نهایی دنیای جدید منجر شد که در ایران نیز بهترین ادویه جات صادراتی به بازارهای جهانی ارسال شد. تنوع گسترده ای از ادویه ها در کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها یافت می شود. لازم به ذکر است که ادویه ها از ریشه، پوست یا دانه های گیاه می آیند که در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات می توان بهترین آن ها را یافت.

برترین تولید کنندگان ادویه، چاشنی و طعم دهنده غذا

مجتمع صنایع غذایی گلها

مجتمع صنایع غذایی گلها یکی از شرکت های موفق در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که فعالیت خود را از سال 1318 شروع کرده و با گسترش تجهیزات مدرن خود در کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها، اقدام به تولید و ارسال بهترین ادویه جات صادراتی در سطح منطقه و بازارهای داخلی نموده و اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر، در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات قرار گرفته است. قیمت ادویه جات متنوع این برند را از بخش فروش دریافت کنید.

یکتا تجارت خبره (خبره)

شرکت یکتا تجارت خبره نیز از دیگر شرکت های مطرح و موفق در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که با قدمتی پنجاه ساله، در این صنعت فعالیت نموده و محصولات خود را با نام برند خبر، یزدان و موگه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است. این شرکت، محصولات خود را با بهترین نوع کیفیت در کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها تولید نموده و به عنوان بهترین ادویه جات صادراتی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد.

شاهسوند زرین

شرکت شاهسوند زرین نیز از دیگر شرکت های فعال در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها را در ظرفیت بالا و تنوعی بی نظیر راه اندازی نموده و به برندی معتبر در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران تبدیل شده است. این شرکت بهترین ادویه جات صادراتی را به بازارهای جهانی عرضه می نماید. در حالی که قیمت های آن نیز مقرون به صرفه است.

ترخینه

کارخانه مواد غذایی ترخینه نیز از دیگر شرکت های فعال در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات قرار دارد و عرضه بهترین ادویه جات صادراتی را در دصتور کار خود قرار داده است. این شرکت با تجهیزاتی پیشرفته و قدمتی شصت ساله، یکی از موفق ترین کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها است که در ایران فعالیت کرده و به برندی معتبر تبدیل شده است. قیمتی رقابتی را از این برند در تنوع بالای محصولات، دریافت خواهید کرد.

راه سبز خاورمیانه پردیس (صنایع غذایی انجمن)

برند انجمن که مربوط به شرکت راه سبز خاورمیانه پردیس است از دیگر شرکت های موفق و برجسته در منطقه است که با تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران در بهترین کیفیت، به برندی معتبر تبدیل شده است. این کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها از تجهیزاتی به روز شده و امکاناتی پیشرفته بهره می برد تا بتواند بهترین ادویه جات صادراتی را به بازارهای داخلی و خاورمیانه ارسال نماید.

صنایع کامبیز

شرکت صنایع غذایی کامبیز از دیگر شرکت های فعال در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که دارای ظرفیتی بالا در کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها خود است و به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات قرار گرفته و قادر است در قیمتی مناسب،  بهترین ادویه جات صادراتی را به بازار عرضه نماید. برای دریافت قیمت محصولات درجه یک این برند، با بخش فروش در ارتباط باشید.

مزه بخش سبز شکوفه

شرکت مزه بخش سبز شکوفه  نیز از دیگر فعالان در حوزه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران است که ادویه های فوق العاده ای را با ذائقه های مختلف تولید نموده و مزه هایی شگفت انگیز را با بهترین ادویه جات صادراتی خود فراهم نموده است. این کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها اکنون با ظرفیتی بالا، محصولات خود را عرضه می دارد.

سبزان

شرکت سبزی ایران با نام برند سبزان فعالیت خود در تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران از سال 1359 شروع نموده و یکی از بهترین  کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها به شمار می آید که قادر است برترین محصولات و بهترین ادویه جات صادراتی خود را با بکارگیری ماشین آلات اروپایی به بازار عرضه نماید. سبزان را می توان در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات یافت. می توان انواع ادویه جات را در بهترین کیفیت از این برند خوش نام ایرانی، تهیه نمود.

نوبر سبز

شرکت نوبرسبز نیز در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات مطرح و شناخته شده است که فعالیت خود را در این حوزه از سال 1377 شروع کرده و ضمن استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته اروپایی، کیفیت جهانی را در بهترین ادویه جات صادراتی به کار بسته و تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران را در ظرفیتی بالا در کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها قرار داده است.

راد کیش

شرکت رادکیش، با بهره مندی از کارخانه تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده ها مجهز و پیشرفته خود، توانسته است یکی از موفق ترین شرکت های تولید ادویه، چاشنی و طعم دهنده در ایران باشد که محصولاتی در کیفیت ممتاز را در بهترین ادویه جات صادراتی به بازارهای داخلی و جهانی عرضه داشته است. این شرکت که در لیست شرکت های تولید کننده ادویه جات قرار دارد، امروزه از سوی بسیاری از کشورها به عنوان برندی نام آشنا، شناخته می شود.