نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان شیرآلات

هدف بیشتر شیرآلات آب، محدود کردن کامل یا جزئی از جریان آب، از طریق لوله ها است. این شیرآلات، بسته به مکان و نحوه استفاده از شیر، در طیف وسیعی از سبک های مختلف در کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی وجود دارند. این می تواند به شکل یک شیر ساده باشد که برای جلوگیری از جریان آب در سینک آشپزخانه یا سرویس های بهداشت استفاده می شود یا ممکن است انواع دیگری مانند شیر پروانه ای باشد که به طور خاص برای استفاده در لوله های با قطر بزرگ طراحی شده است که معمولاً در منازل مسکونی استفاده نمی شود.

تفکیک انواع مختلف شیرآلات، در ابتدا ممکن است دشوار باشد، اما با صرف زمان برای یادگیری این تجهیزات کلیدی لوله کشی، می توانید درک بهتری از کاربردها و طرح های هر نوع ایجاد کنید. شما می توانید برای تهیه انواع شیرآلات خود در تنوع بسیار بالا، در میان تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران ، جستجو کرده و متناسب با نیاز خود، برترین مارک و نوع شیر را انتخاب نمایید. در اینجا لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی را در اختیار دارید. می توانید لیست محصولات این شرکت های معتبر را با رتبه بندی شیرآلات ایرانی آنها، بررسی نمایید.

برترین تولید کنندگان شیرآلات

شیرآلات بهداشتی کرومات

واحد تولیدی عامری که نام تجاری کرومات را دارد، یکی از تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران است که فعالیت خود را به عنوان کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی در سال 1383 شروع نموده و شیرآلات بهداشتی اهرمی را با بهترین کیفیت و در تنوع بالا در طراحی لوکس و به روز شده، به بازار عرضه داشته و از استانداردهای داخلی و ایزو برخوردار شده است و در رتبه بندی شیرآلات ایرانی ، جایگاه مناسبی داشته و در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی موفق قرار گرفته است.

شیرآلات بهداشتی تپس

شرکت شیرآلات بهداشتی تپس ، با سابقه فعالیت سی ساله خود با کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی پیشرفته و مجهز، نامی آشنا را در این صنعت از آن خود کرده است. استفاده از استانداردهای نوین و مواد اولیه با کیفیت، این شرکت را در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی قرار داده و محصولات آن، در رتبه بندی شیرآلات ایرانی ، به یکی از ممتازترین شیرآلات بهداشتی تبدیل شده است. شرکت تپس ، از موفق ترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران است که با بهره مندی از نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته، سهم بالایی از بازار داخلی و خارجی را کسب نموده است.

بومرنگ آریانیک

گروه تجاری صنعتی بومرنگ ، از جمله شرکت های موفقی است که به عنوان یکی از تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران از سال 1371 فعالیت داشته و از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده نموده و بهترین رتبه بندی شیرآلات ایرانی را به خود اختصاص داده است. به گونه ای که در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی موفق قرار گرفته و شیرآلات اهرمی لوکس و با کیفیتی را به بازار عرضه دارد.

نام آوران صنعت پدیده

از دیگر فعالان موفق به عنوان کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی در کشور و در سطح منطقه ، شرکت نام آوران صنعت پدیده است که از برترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران شمرده شده و توانسته است با عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و ممتاز و طراحی های فوق العاده، به برندی نام آشنا در بازار تبدیل شده و رتبه بندی شیرآلات ایرانی ، جایگاهی ممتاز را کسب کند.

صنعت شیرآلات قهرمان

کارخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان از جمله شرکت های موفق و پیشرو در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی در ایران بوده است که تنوع محصولات بالا و کیفیت و طراحی های متفاوت، این برند را به نامی آشنا در میان تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران تبدیل کرده است. امروزه شیرآلات الکترونیکی و شیرآلات بهداشتی این شرکت که با توجه به تجهیزات پیشرفته و استانداردهای بین المللی تهیه و ساخته شده است، فروش بالایی را در سطح منطقه ایجاد کرده است و محصولات آن را در رتبه بندی شیرآلات ایرانی  ممتازی قرار داده است.

شیرآلات سکه

گروه تولیدی شیرآلات بهداشتی سکه ، از جمله کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی با کیفیت در ایران است که پیوسته در تولید شیرآلات بهداشتی، پیشتاز بوده و با در نظر گرفتن کنترل کیفیت و بهره مندی از استانداردهای روز دنیا، به عنوان تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران شناخته شده  و جایگاه ارزشمندی را به خود اختصاص داده است که در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی موفق در ایران و سطح منطقه شناخته می شود.

راسان

شرکت راسان ، از موفق ترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی است که محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته و تنوع محصولات با کیفیت را در دستور کار تولید خود قرار داده است. این کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی که از سال 1376 فعالیت خود را شروع کرده است به پشتوانه مدیریتی ممتاز و پرسنلی متعهد و متخصص، در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی موفق قرار دارد و به برندی ارزشمند در سطح منطقه تبدیل شده است که استانداردها و ایزوهای لازم را نیز در محصولات خود، کسب نموده است.

شودر

شرکت شیرآلات شودر که با بیش از سی سال سابقه فعالیت به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی شناخته می شود که اعتباری ارزشمند را در لیست شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی کسب نموده است. این شرکت از نوآوری های صنعت خود استفاده نموده و با تکیه بر دانش روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت، محصولاتی با رتبه بندی شیرآلات ایرانی ممتاز به بازار راهی کرده است. روش های مدرن ریخته گری و استفاده از شمش های متراکم برنجی و طراحی های مهندسی و تکنیکال باعث شده است که عملکرد و ظاهر این شیرآلات بی نظیر باشد.

شیرآلات kwc

شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران که تحت لیسانس شرکت kwc سوئیس فعالیت دارد، مجهز به بخش های ریخته گری ماشینکاری، آبکاری، پولیش و قالب سازی است تا بتواند بهترین محصولات را به بازار عرضه کند. این شرکت که کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی موفق و پیشرو در این صنعت است و فعالیت خود را از سال 1380 شروع نموده است که در طی سال ها فعالیت متعهدانه خود، از بهترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی است که محصولات خود را در کیفیتی عالی به بازار داخلی و خارجی عرضه داشته است.

درخشان

شرکت شیرآلات یگانه نیز از بهترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران است که از سال 1367 فعالیت خود را شروع کرده و قدرت در ساخت و زیبایی در طراحی را به خوبی به نمایش گذاشته است. محصولات این شرکت در رتبه بندی شیرآلات ایرانی ممتاز قرار دارد و می تواند محصولی بی نظیر در صنعت ساختمان سازی باشد.