نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب

استفاده از تخته نئوپان روکش شده و ملامینه، با طیف وسیعی از یراق آلات موجود برای اتصال آن به یکدیگر و برای ساخت مبلمان، مانند کمدهای نصب شده متحول شده است. بسیاری از یراق آلات امروزه در صنعت چوب و مبلمان کاربردی هستند زیرا این ویژگی را دارند که مبلمان را پس از مونتاژ از هم جدا کنند. کاربردهای مختلف انواع یراق آلات مبلمان و چوب ، آن ها را در میان سازندگان و بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات محبوب کرده است. هنگام انتخاب دستگیره های مبلمان، مناسب ترین طراحی، اقتصادی بودن، کلاسیک یا مدرن بودن آن ها مطرح است که در برنامه کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب قرار دارد که در مدل ها و قیمت های متنوعی در بهترین کیفیت طراحی و ساخته می شود. این یراق آلات، عناصر صرفه جویی در فضا را ایجاد کرده اند. از همین روست که نقش یراق آلاتی همچون لولاها امروزه بیش از همیشه خود را نشان می دهد. یراق آلات، در صورتی که به خوبی انتخاب شده و دارای کیفیت و زیبایی مناسبی باشند، می توانند بهترین امکان را برای استفاده از فضاهای محدود ایجاد کنند. لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب را در اینجا آورده ایم تا بتوانید محصولاتی با کیفیت برتر را از این برندهای معتبر تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب

کاج نما چوب (دکو پنل)

شرکت کاج نما چوب با نام تجاری دکوپنل، به عنوان بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات و واردات و تامین مواد اولیه صنعت چوب شناخته شده و خدمات شایسته ای را در این حوزه ارائه نموده است. این که در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب برتر ایران قرار دارد، با ظرفیت بالایی در کارخانه خود در شهریار، توانسته است گامی موثر در تولید انواع یراق آلات مبلمان و چوب در کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب خود بردارد و از برندهای معتبر و شناخته شده در بازار داخلی و منطقه خاورمیانه گردد.

فرامید تجارت

گروه تولیدی فرامید تجارت نیز از دیگر فعالان در حوزه ورق های ام دی اف و انواع یراق آلات مبلمان و چوب است که در وسعت بالایی از کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب و انواع ورق های MDF و PVC خود، سهم بالایی از بازار ایران و منطقه را به خود اختصاص داده است. این برند اکنون بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات و ام دی اف می باشد.

ماچوب

گروه مهندسی معماری ماچوب یکی از فعالان برجسته در تولید انواع مبلمان منزل، مبلمان اداری و انواع یراق آلات مبلمان و چوب می باشد که از سال 1359 فعالیت گسترده ای در این زمینه داشته و اکنون از کارآفرینان برجسته و بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات و سازه های چوبی است که در منزل و محل کار استفاده می شود. اجرای پروژه های بزرگ در این حوزه، این شرکت را در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب برتر در کشور تبدیل نموده است. ظرفیت بالای کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب ، از مزیت های این برند می باشد.

گروه بازرگانی عباس زاده

گروه بازرگانی عباس زاده که از دیگر شرکت های برتر در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب بوده و با نام تجاری EHD TICARET فعالیت دارد، اکنون از بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات به شمار می آید که به خوبی تقاضای صنعت مبلمان را پاسخگو بوده و با بهره مندی از روش های نوین و تجهیزاتی مدرن در کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب به نامی آشنا در منطقه تبدیل شده است. می توانید از این گروه حرفه ای، انواع یراق آلات مبلمان و چوب را در قیمتی مناسب، تهیه کنید.

آتیه گستران بارشین

شرکت آتیه گستران بارشین از دیگر شرکت های موفق در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب می باشد که با استفاده از طراحی های نوآورانه و مواد اولیه با کیفیت، نقش مهمی را در ارائه بهترین یراق آلات در بازار داخلی و خارجی داشته و از بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات در سطح کشور به شمار می آید.

باران تجارت پاسارگاد

شرکت باران تجارت پاسارگاد نیز در تولید انواع یراق آلات مبلمان و چوب سال ها تجربه داشته و همکاری مناسبی را در حوزه ارائه انواع محصولات مرتبط با صفحات ام دی اف دارد. این شرکت که فعالیت های خود را در کشور و منطقه توسعه داده است، اکنون از بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات ، ام دی اف، پارکت، هایگلاس و … می باشد که به دلیل کیفیت محصولات ارائه شده، در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب نیز قرار گرفته است.

صنایع شیمیایی شیراز

این یکی از شرکت های فعال در حوزه صنعت چوب و مبلمان می باشد که ملزومات این بخش از صنعت را در بهترین کیفیت عرضه داشته است. تولید چسب های ملامین و دیگر مواد مورد نیاز در حوزه تولید مبلمان و انواع یراق آلات مبلمان و چوب ، از این شرکت، نام و برندی معتبر ساخته است که در بازارهای داخلی و خارجی، به خوبی شناخته می شود.

ارزان یراق

گروه تولیدی صنعتی ارزان یراق، از دیگر شرکت های فعال در تولید انواع یراق آلات مبلمان و چوب است که یراق آلات مربوط به کمد و کابینت از جمله انواع لولا، ریل و دستگیره ها را در تنوعی مناسب و کیفیتی بالا عرضه داشته و به عنوان بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات در بازار خاورمیانه و داخلی مطرح می باشد. می توانید این شرکت را در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب برتر مشاهده نمایید. کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب این برند، با ظرفیتی مناسب و تجهیزاتی مدرن، خدمات شایسته ای را به صنعت مبلمان و چوب داشته است.

آذران چوب کیمیا

شرکت آذران چوب کیمیا نیز در کارخانه تولید یراق آلات مبلمان و چوب ، از تکنولوژی پیشرفته و به روز شده خط پرس ملامین و تولید ام دی اف و نئوپان استفاده می نماید که به خوبی می تواند ظرفیت مناسبی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. قیمت انواع محصولات این شرکت را از بخش فروش دریافت کنید.

شرکت فرایند صنعتی پویا چوب

شرکت فرآیند صنعتی پویا چوب نیز از شرکت های مطرحی است که در لیست تولید کنندگان یراق آلات مبلمان و چوب ممتاز قرار داشته و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک خود، ظرفیتی بالا از محصولات خود را به بازار عرضه می دارد. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده است، اکنون بهترین شرکت تولید کننده یراق آلات در سطح منطقه است.