نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی | برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی آورده شده است. این تجهیزات به دلیل حساسیت بالا و ایمنی های در نظر گرفته شده، می بایست توسط سازندگانی طراحی و عرضه شوند که کیفیت بالای قطعات را در نظر گرفته و محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی ارائه کنند. برندهای برتر تامین کننده قطعات برقی صنعتی نیز این مهم را در نظر داشته و کالاهای ایمن و باکیفیت را به بازار عرضه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی کنتاکت کلینیک

واحد تولیدی صنعتی کنتاکت کلینیک، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی است که در راستای ارتقا کیفیت و تنوع محصولات خود، از سال 1376 فعالیت خود را در صنعت برق شروع کرده است. این شرکت که از ظرفیت های موجود و توانمندی پرسنل فنی و متخصص خود بهره می برد، تجهیزاتی همچون کنتاکت ها، قطعات یدکی فشار قوی مانند ترانس ها و پلاتین ها را تولید و تامین می نماید.

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی کنتاکت کلینیک

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی پارمین صنعت پارت

شرکت پارمین صنعت پارت از برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی است که با تکیه بر تیم مهندسی فروش خود، همواره در کنار ارتقا کیفیت محصولات خود، برنامه مشاوره های مهندسی و آموزش کاربرد تجهیزات برق را در برنامه داشته و دوره های بازرسی منظمی را از محصولات خود داشته است که موجب رضایت کارفرمایان و مشتریان خود شده است. این شرکت که در راستای پاسخ به تقاضای بازار صنعت برق، از توانمندی های خود بهره برده است، سبد محصولات خود در حوزه برق را توسعه داده است.

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی پارمین صنعت پارت

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی نیروسازه پرند

شرکت نیروسازه پرند، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی است که تولید و تامین تجهیزات زیرساختی و فناورانه صنعت برق را در دست داشته و با به کارگیری استانداردهای جهانی در تولیدات خود،  به موفقیت های زیادی در این صنعت دست یافته است. استفاده از فناوری روز دنیا در محصولات با کیفیت و بهبود مداوم سیستم مدیریت کیفیت از جمله اقدامات این شرکت است.

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی نیروسازه پرند

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی کیان کنترل آپادانا

شرکت مهندسی کیان کنترل آپادانا، از برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی است که از شرکت فستو پنوماتیک نمایندگی رسمی داشته و در حوزه اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند محرک های صنعتی فعالیت های خود را گسترش داده است. همچنین در این بخش از صنعت، اقدام به طراحی و تولید انواع تجهیزات صنعتی برق کرده و به مشتریان خود مشاوره می دهد.

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی کیان کنترل آپادانا

شرکت مارال روبات صنعت

شرکت مارال روبات صنعت، که به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی است که در حوزه الکترونیک از سال 1391 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت که به عنوان تولید کننده دستـگاه مونتـاژ بردهای SMD در سطح خاورمیانه شناخته می شود، خدمتی شایسته به تولیدکنندگان بردهای SMD ارائه کرده است.

شرکت مارال روبات صنعت

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی صبا خازن

شرکت تولیدی و صنعتی صبا خازن، از برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی است که از سال 1373 فعالیت خود را در خصوص ساخت  خازن شروع کرد و تکنولوژی ساخت آن را از شرکت زیمنس آلمان دریافت نمود. این شرکت که خازن های فشار ضعیف را تولید می کند، به عنوان انواع تولیدکننده خازن های گازی و گازی نیز شناخته می شود که تحت لیسانس زیمنس آلمان می باشد. این شرکت همچنین خدمات و تجهیزات مورد نیاز تابلوسازان را نیز تامین می نماید.

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی صبا خازن

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی فراسازان جامع مریک

شرکت فراسازان جامع مریک، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و به عنوان شرکتی موثر در صنعت برق شناخته می شود. این شرکت با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و دانش فنی پرسنل متعهد خود، توانست تجهیزاتی استاندارد شده و مطابق با تکنولوژی روز دنیا را طراحی و تولید نماید. ضمن آنکه بخش تحقیق و توسعه شرکت نیز همواره در راستای ارتقا کیفیت کالاها، تلاش های مستمری را دنبال کرده است.

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی فراسازان جامع مریک

شرکت ایماتک صنعت تبریز

شرکت ایماتک صنعت تبریز، از برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی است که محصولات مانیتورینگ و حفاظت الکتروموتورهای سه فاز را طراحی و تولید کرده است. این شرکت که از سال 1377 در صنعت برق فعالیت دارد، طراحی و اجرای پروژه های بزرگی مانند اسکادا در صنایع نفت، گاز را به صورت تخصصی در دست داشته و موفق عمل نموده است. تمامی تجهیزات تولید شده توسط این شرکت، دارای استانداردهای جهانی است و ایمنی لازم را دارد.

شرکت ایماتک صنعت تبریز

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی البرزمیکروسیستم

البرز میکروسیستم یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1371 توسط گروهی نخبه از دانشگاه های خواجه نصیرالدین طوسی و علم و صنعت شروع کرده و در طراحی، تولید و عرضه سیستم های اتوماسیون صنعتی به موفقیت های زیادی دست یافته است. این شرکت که پروژه ملی اسکادا در صنعت آب و فاضلاب را راه اندازی کرده است، کارنامه درخشانی در پروژه های مختلف داشته و به برندی نام آشنا در این حوزه تبدیل شده است.

تولیدکننده تجهیزات برق صنعتی البرزمیکروسیستم

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی کاهنگان مهر

شرکت مهندسی کاهنگان مهر، از برندهای برتر تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1378 در بخش تولید سیستم های ارتینگ، حفاظت خوردگی و حفاظت از صاعقه شروع کرده و با موفقیت آن را توسعه داده است. این شرکت که در شهر صنعتی اشتهارد کرج مستقر است، دارای ماشین آلات مجهز و دانش فنی روز است تا محصولاتی استاندارد شده و ایمن به بازار راهی کند.

تامین‌کننده قطعات برقی صنعتی کاهنگان مهر