نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه

اگرچه آبمیوه در سراسر جهان مصرف می شود، اما یک نوشیدنی بحث برانگیز است که در طعم های مختلف ارائه می گردد. وقتی صحبت از سلامت آن به میان می آید، بسیاری از مردم با هم اختلاف دارند. برخی استدلال می کنند که قند آن بسیار زیاد است، در حالی که برخی دیگر از محتوای بالای مواد مغذی آن حمایت می کنند.

بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه معرفی شده در اینجا، همواره از سالم ترین محصولات برای تولید انواع نوشیدنی و آبمیوه استفاده می کنند تا بتوانند انتخابی سالم را به مشتریان خود ارائه کنند. شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه نیز مطابق با ذائقه های مختلف از انواع میوه در طعم های مختلف استفاده کرده و نوشیدنی و آبمیوه صادراتی را به بازار ارائه می کنند.

به عنوان مثال، آب زغال اخته به دلیل توانایی آن در محافظت در برابر عفونت های دستگاه ادراری (UTIs) شناخته شده است. برخی دیگر از آبمیوه های دیگر نیز ، تاثیرات مهمی در سلامتی دارند. آبمیوه های سرشار از آنتی اکسیدان ها از جمله آنتوسیانین ها، فلاونول ها، پروسیانیدین ها و ویتامین های C و E ممکن است به محافظت از بدن در مقابل صدمات زیادی کمک کند.

ضمن آنکه آب گوجه فرنگی به خصوص سرشار از ویتامین C است، یک آنتی اکسیدان قوی که از جذب آهن پشتیبانی می کند و سلامت پوست و ایمنی را ارتقاء می دهد. همچنین منبع خوبی از لیکوپن، کاروتنوئید و آنتی اکسیدانی است که به گوجه فرنگی رنگ قرمز می دهد. می توانید بهترین آبمیوه ها را از کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه برتر در ایران که در اینجا آورده شده است، تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه

بهنوش

شرکت بهنوش ایران که با نام برند دلستر نیز شناخته می شود، یکی از برترین شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه  است که فعالیت خود را از سال 1345 شروع کرده و توانسته است با توسعه کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه در سطح کشور، ظرفیت تولید انواع نوشیدنی را در این شرکت، افزایش دهد و نوشیدنی و آبمیوه صادراتی را به بازارهای منطقه و سطح جهان، ارائه نماید. این یکی از موفق ترین و بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه در ایران است.

هدف عصر طلایی

شرکت هدف عصر طلایی نیز از دیگر بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه در ایران است که با نام تجاری لئونارد فعالیت کرده و توانسته است در سطح جهانی محصولات خود را پخش و صادر نماید. این شرکت با توجه به ذائقه های متفاوت، تنوع بالایی را در محصولات و نوشیدنی و آبمیوه صادراتی ایجاد کرده است. به گونه ای که اکنون یکی از شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه  موفق در منطقه به شمار می آید.

صنایع غذایی پدیده ترش و شیرین میرباقری

شرکت سهامي خاص صنايع غذايي پديده ترش و شيرين ميرباقري شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه موفق ایرانی است که با در نظر گرفتن کیفیت بالای محصولات خود، توانسته است بازارهای داخلی و خارجی را از آن خود کرده و یکی از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه در ایران شود و نامی با اعتبار بالا را در سطح منطقه کسب کند. محصولات این کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه نیز از ممتاز ترین  نوشیدنی و آبمیوه صادراتی است که عرضه شده است.

کشت و صنعت نوشینه (گلشن)

شرکت کشت و صنعت نوشینه که با نام تجاری گلشن فعالیت دارد، با استفاده از فرآوری میوه های درجه یک و سالم، موفق به تولید نوشیدنی و آبمیوه صادراتی شده و سهم بزرگی از تولید این بخش از مواد غذایی سالم را از آن خود کرده است. این که شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه موفق محسوب می شود، در کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه با ظرفیت بالا ، از سال 1375 فعالیت داشته و اکنون با استفاده از ماشین آلات اروپایی خود، به بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه تبدیل شده است.

زرین جم مارینا (سان استار)

شرکت زرین جم مارینا نیز از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه است که تحت نام تجاری سان استار و از سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در مساحتی حدود 100 هزار متر مربع، کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه را راه اندازی نموده است که اکنون با بهره مندی از تکنولوژی بالا، به یکی از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه تبدیل شده است.

راه سبز خاورمیانه پردیس (صنایع غذایی انجمن)

شرکت راه سبز خاورمیانه پردیس نیز از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه است که تنوع محصولات خود را در تولید نوشیدنی و آبمیوه صادراتی توسعه داده و اکنون در بازارهای داخلی و بین المللی ، دارای اعتبار لازم می باشد. این شرکت در کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه ظرفیت تولید قابل توجهی را راه اندازی نموده است و شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه در ظرفیت بالا می باشد.

ایران گلاب - گروه صنعتی راهب

مؤسسه ایران گلاب که در گروه صنعتی راهب فعالیت دارد، شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه موفق در ایران استکه با بهره مندی از بخش تحقیق و توسعه خود، توانسته است بخش تولید محصولاتی همچون گلاب طبیعی را در کارخانه خود توسعه داده و پاسخگوی نیاز این بخش از بازار در بخش داخل و منطقه باشد.

تولیدی و بازرگانی لپ لپ

شرکت تولیدی بازرگانی لپ لپ که تحت عنوان برند لُپ لُپ در سطح جهانی اعتبار لازم را دارد، اکنون یکی از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه است که تنوع محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی توسعه داده است. این که  شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه موفق در ایران است، اعتبار و نامی خوش را در سطح منطقه داشته و محصولاتی منحصر به فرد را به بازار راهی کرده است.

اروم سام تجارت

شرکت اروم سام تجارت نیز از  بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه است که مطابق با استانداردهای جهانی عمل کرده و در جهت تولید نوشیدنی و آبمیوه صادراتی اقدامات شایسته ای را شروع نموده است. این شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه ، محصولات خود را در قشم و در سال 1395 آغاز کرده و اکنون با تکیه بر بخش تحقیق و توسعه خود، یکی از شرکت های موفق در این حوزه می باشد.

آشام رنگ طبیعت

شرکت آشام رنگ طبیعت ، نیز شرکت تولید کننده نوشیدنی و آبمیوه موفق ایرانی است که انواع نوشیدنی های گازدار غیر الکلی و انرژی زا را به بازارهای جهانی و داخلی عرضه داشته و در کارخانه تولید نوشیدنی و آبمیوه خود، این محصولات را به خوبی با ذائقه های مختلف توسعه داده است و به یکی از بهترین تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه تبدیل شده است که به راحتی نوشیدنی و آبمیوه صادراتی خود را در سطح جهانی عرضه می کند.