نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی | بهترین برندهای رنگ خودرو

یکی از صنایع حساس و ضروری، صنایع خودرو می باشد که بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی، با ارائه رنگ هایی با کیفیت و با پوشش بالا، تقاضای این بخش از بازار را پاسخ می دهند. امروزه بهترین برندهای رنگ خودرو، محصولاتی قابل رقابت با دیگر کشورها را طراحی و تولید می کنند که در خودروهای سبک و سنگین قابل اجرا بوده و توانسته است به کلاس خودروهای داخلی، ارتقاء ببخشد. در این جا برخی از بهترین تولید کنندگان معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تقویت و تزئین خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی

تولید کننده رنگ خودرویی برهان نوین پوشش صفا

شرکت برهان نوین، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی است که ساخت انواع رنگ روغن جلا و پوشش های مشابه را طراحی و تولید نموده است. از دیگر محصولات این شرکت می توان به انواع مرکب خمیری فرابنفش، رنگ های آکریلی،  پوشش کف بر پایه اپوکسی نیز اشاره کرد که تماما مطابق با استانداردهای ملی ساخته شده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

تولید کننده رنگ خودرویی برهان نوین پوشش صفا

برند رنگ خودروی رنگ مشکات

صنایع شیمیایی مشکات، یکی از بهترین برندهای رنگ خودرو است که دارای سابقه ده ساله در این صنعت داشته و در تولید  انواع رنگ و حلال های صنعتی، فعالیت گسترده ای را به خود اختصاص داده است. این شرکت که در ظرفیت بالایی انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی را تولید می کند، به نام برندهای مشکات و افرنگ، محصولات خود را به بازار ارائه می کند. آزمایشگاه های پیشرفته و تجهیزات به روز شده این شرکت، باعث شده است که یکی از برندهای شناخته شده در این صنعت باشد.

برند رنگ خودروی رنگ مشکات

تولید کننده رنگ خودرویی باستان پلیمر کویر

مجتمع صنعتی حکیمیان یا باستان پلیمر کویر، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی است که انواع رنگ و پوشش های صنعتی را به بازار ارائه کرده و در راستای تکمیل تنوع محصولات خود، انواع پوشش های اپوکسی و پلی اورتان را نیز در برنامه قرار داده است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای استانداردهای ملی و بین المللی است.

تولید کننده رنگ خودرویی باستان پلیمر کویر

برند رنگ خودروی رنگ کلرا

شرکت رنگ کِلـِرا ، یکی از بهترین برندهای رنگ خودرو است که از تجربه و تخصص مدیران و پرسنل خود بهره برده و از سال 1390 تا کنون که فعالیت خود را شروع کرده است، موفقیت های زیادی را کسب نموده است. این شرکت که بخش تولید رنگ و مواد شیمیایی پیشرفته ای دارد، به دانش روز دنیا در این حوزه دسترسی داشته و بر مبنای آن و استانداردهای تعیین شده، محصولات خود را تولید و عرضه می نماید.

برند رنگ خودروی رنگ کلرا

نانو پوشش گوهران

شرکت نانو پوشش گوهران، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی است که تنوع رنگ بالایی را در تولیدات خود داشته و سهم بالایی از بازرا را از آن خود کرده است. این شرکت که در دسته بندی های مختلفی همچون صنعتی، ساختمانی و پوشش های مختلف و رنگ های دریایی و خودرویی رنگ را تولید می کند، همواره رضایت مندی مشتریان را در نظر داشته و بالاتری سطح کیفیت را در آن ها منظور کرده است.

نانو پوشش گوهران

تولید کننده رنگ خودرویی کوپل شیمی سپاهان

شرکت دانش بنیان کوپل شیمی سپاهان، یکی از بهترین برندهای رنگ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده و با بهره مندی از پرسنلی متخصص و متعهد، انواع پوشش های خودرویی، دریایی، نفت و گاز و صنعتی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه کرده است که تماما دارای بهترین درجه کیفیت و بالاتری سطح پوشش می باشند.

تولید کننده رنگ خودرویی کوپل شیمی سپاهان

برند رنگ خودروی ژیوان

شرکت تولیدی رنگ ژیوان، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی است که با تجربه سی ساله و ظرفیت تولید بالا، توانسته است سهم بالایی از بازار تولید رنگ های صنعتی و خودرو را از آن خود نماید. این شرکت که دارای آزمایشگاه مجهزی در این خصوص می باشد، همواره تحقیق و توسعه را در برنامه قرار داده است تا بتواند بهترین پوشش های ضد خوردگی و انواع رنگ های ترافیکی را به بازار ارائه کند.

برند رنگ خودروی ژیوان

تولید کننده رنگ خودرویی صبا شيمي آريا

شرکت صبا شیمی آریا، یکی از بهترین برندهای رنگ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و در زمینه انواع رنگ های صنعتی، ترافیکی و پوشش های خودرویی فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت که از نیروی متخصص و با تجربه بهره می برد، از دانش روز دنیا بهرفه برده و همواره جدیدترین استانداردهای این صنعت را به کار بسته است تا بتواند کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد.

تولید کننده رنگ خودرویی صبا شيمي آريا

برند رنگ خودوریی نگین زره پارسیان

شرکت نگین زره پارسیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ خودرویی است که تجربه و تخصص پرسنل خود را به کار بسته است تا بهترین و با کیفیت ترین پوشش های خودرویی را طراحی و تولید نماید. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای ملی بوده و پوشش های بالایی را به خود اختصاص داده است.

برند رنگ خودوریی نگین زره پارسیان

تولیدی صنعتی و شیمیایی گیتی آسا

شرکت گیتی آسا، یکی از بهترین برندهای رنگ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و با دریافت مجوزهای لازم و راه اندازی آزمایشگاه های مجهز و بخش تحقیق و توسعه خود، اقدام به طراحی و تولید انواع رنگ های صنعتی نموده است که دارای مرغوبیت بالایی می باشد.

تولیدی صنعتی و شیمیایی گیتی آسا