نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی | طراحان بازی های آموزشی

یکی از الزامات رشد ذهنی و جسمی کودکان و نوجوانان، بازی است که امروزه بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی با توجه به آن، اقدام به ساخت انواع تجهیزات مربوط به این بخش کرده اند. شما می توانید به سادگی تنوع بالایی را در انواع لوازم بازی بیابید که متناسب با سنین مختلف بوده و سلایق مختلفی را پوشش می دهد. در اینجا برخی از بهترین طراحان بازی های آموزشی را آورده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه مادر و کودک در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی

تولیدکننده بازی و سرگرمی آوای باران

موسسه فرهنگی آوای باران که با نام تجاری بازی یار فعالیت می کند، یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی است که همواره در تولید و توزیع اسباب بازی مورد علاقه کودکان، از نوآوری و خلاقیت استفاده کرده و طراحان زیادی را در طراحی و تولید این لوازم متناسب با شرایط و اهداف فرهنگی، بومی و ملی در اختیار گرفته است تا بهترین و با کیفیت ترین لوازم بازی را ارائه کند.

تولیدکننده بازی و سرگرمی آوای باران

طراح بازی های آموزشی کاردستی

 بازی سازی کاردستی، یکی از بهترین طراحان بازی های آموزشی است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و کتاب های تخصصی کاردستی را به همراه آموزش ساخت انواع کاردستی ها، برای تمامی سنین، منتشر نموده است. این شرکت که با هدف تقویت مهارت ها و ارتقاء هوش و خلاقیت کودکان و نوجوانان راه اندازی شده است، تمامی محصولات خود را در کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند. می توانید تنوع بالایی را در محصولات این برند بیابید.

طراح بازی های آموزشی کاردستی

تولیدکننده بازی و سرگرمی کدزیلا

مجموعه کدزیلا، یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی است که به عنوان یک مرکز مدرن علمی تخصصی در زمینه انواع لوازم بازی مدرن مانند لگو رباتیک، رباتیک پیشرفته و الکترونیکی فعالیت داشته و مطابق با به روز ترین استانداردها و ابزارهای آموزشی دنیا قدام کرده و تجهیزات پیشرفته ای را برای بازی در سنین مختلف طراحی کرده است. تمرکز این مجموعه، بر روی دانش و مهارت های قرن 21 است که ایده ها و توانایی های لازم برای ساختن آینده کودکان را فراهم کند.

تولیدکننده بازی و سرگرمی کدزیلا

طراح بازی های آموزشی پیشگامان آتیه الیت

شرکت پیشگامان آتیه الیت که با نام تجاری چوب شور فعالیت دارد، یکی از بهترین طراحان بازی های آموزشی است که به صورت چند زبانه و مخصوص کودکان طراحی شده است که بازی و سرگرمی های جذابی را ارائه می کند که بر پایه ارزش های ملی طراحی شده و همراه با داستان، شعر و انیمیشن های فوق العاده است که کودکان را به خود جلب کرده و در آموزش آن ها کمک موثری است.

طراح بازی های آموزشی پیشگامان آتیه الیت

پیشگامان رباتیک صنعت

شرکت پیشگامان رباتیک صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی است که با استفاده از هوش مصنوعی و روباتیک مکاترونیک، در راستای آموزش کودکان و نوجوان فعالیت داشته است تا بتواند در پرورش خلاقیت و مهارت های اولیه آنها نقش موثر و سازنده ای داشته و آن ها را با علوم نوین در قالب بازی، آشنا کند.

پیشگامان رباتیک صنعت

تولیدکننده بازی و سرگرمی ایده های کوچک ویرا نوین

ایده های کوچک ویرا نوین، یکی از بهترین طراحان بازی های آموزشی است که با هدف آموزش و کار درمانی کودکان و نوجوانانی طراحی شده است که دارای اختلالات اوتیسم هستند. این شرکت با طراحی برنامه و ابزارآلات آموزشی، در آموزش و پیشرفت این دسته از کودکان نقش داشته و قدم های موثری را در این زمینه برداشته است.

تولیدکننده بازی و سرگرمی ایده های کوچک ویرا نوین

طراح بازی های آموزشی فکرانه

فکرانه، یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی است که از اواخر ده هشتاد با هدف راه اندازی بازی های مدرن شکل گرفته است. محصول اولیه این گروه، اتللو بوده است که دارای طرفداران زیادی است. از دیگر بازی های فکرانه می توان به پنتاگو، ابلون و دومینو اشاره کرد. این شرکت با استفاده از دانش فنی از فرایندهای لازم برای تولید قطعات و قالب سازی انواع بازی استفاده کرده و همواره در ارتقاء رشد ذهنی کودکان و نوجوانان تلاش داشته است.

طراح بازی های آموزشی فکرانه

تولیدکننده بازی و سرگرمی هوپا

شرکت بازی فکری هوپا یکی از بهترین طراحان بازی های آموزشی است و بازی های فکری و بردگیم است که می تواند بر خلاقیت کودکان نقش مهمی داشته باشد. این بازی ها که مناسب هر سنی است، جذابیت و هیجان بالایی داشته و مورد پسند کودکان و نوجوانان خواهد بود. می توانید همزمان با کودکان خود، از بازی های فوق العاده هوپا لذت ببرید.

تولیدکننده بازی و سرگرمی هوپا

طراح بازی های آموزشی سورنا گیمز

استودیو بازی سازی سورنا گیمز، یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی و سرگرمی است که از سال 1384 فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از تخصص و تجربه کارشناسان خود، اقدام به انتشار بازی های موفقی مناسب در کنسول، رایانه و موبایل نموده است. این شرکت که از فناوری های روز دنیا استفاده می کند، موفقیت های زیادی را در صنعت بازی سازی کسب نموده است.

طراح بازی های آموزشی سورنا گیمز

استودیو تاد

گروه تاد یکی از بهترین طراحان بازی های آموزشی است که محصولات پیشرفته ای مانند سیبچه را به همراه کارت بازی فروت کرفت و بازی های مزرعه داری و شهرسازی پرسیتی در کارنامه تولید خود داشته است. این مجموعه تجربه موفقی نیز در نشر بازی های بین المللی همچون جی تی: کلوپ سرعت دارد. برای آشنایی بیشتر با محصولات این شرکت موفق، می توانید با بخش فروش در ارتباط باشید.

استودیو تاد