نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان فولاد | بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد

یکی از تولیدات مهم که کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد، فولاد است که توسط بهترین تولید کنندگان فولاد طراحی، تولید و عرضه می شود. امروزه بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد ، با در نظر گرفتن بازار عرض و تقاضا، محصولات خود را تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی راهی می کنند. در اینجا برخی از برترین فعالان در این حوزه آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان فولاد

تولید کننده فولاد مهر سهند

شرکت فولاد مهر سهند، یکی از بهترین تولید کنندگان فولاد است که در حوزه تولید لوله و پروفيل فولاد در شهرک صنعتي سليمي فعالیت داشته و از سال 1388 مورد بهره برداري قرار گرفته است. تولیدات این شرکت بزرگ و معتبر به ميزان 320 هزار تن توليد انواع لوله و پروفيل فولاد در سال رسيده و همواره کيفيت در اولويت بوده است. این شرکت که در اشتغال زایی منطقه نقش موثری داشته است، در ظرفیت بالای کارخانه خود، اقدام به تولید فولاد می نماید.

تولید کننده فولاد مهر سهند

کارخانه تولید آهن و فولاد کیمیا

یکی از بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد ، این شرکت می باشد که دارای کیفیت بالایی در صنعت فولاد بوده و از فناوری تولید فولاد در سطح بین المللی و به روز شده بهره می برد. این شرکت از نیروی انساني پويا و امکانات و تجهیزات رقابتي برخوردار می باشد. همچنین، همواره در توسعه ظرفيت های تولید کوشا بوده و از طريق ايجاد خطوط جديد و مدرن اقدام به افزایش تولید و تنوع محصول نموده است. این شرکت، بر اساس توسعه منابع تامين كالاي تجاري و افزایش ساختار سرمايه اي، خدمات خود را گسترش داده است.

کارخانه تولید آهن و فولاد کیمیا

تولید کننده فولاد آیین صنعت

مجموعه آیین صنعت، یکی از بهترین تولید کنندگان فولاد است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و تولید محصولات با کیفیت را در صنعت فولاد و آهن در برنامه خود داشته است. این شرکت با تولید و توزیع انواع میلگرد ساده صنعتی فعالیت خود را شروع کرده و با هدف ارائه خدمت به شرکت های نوپای صنعتی، تولیدات خود را توسعه داده است. ضمن آنکه فروش محصولات این برند، به صورت اینترنتی نیز ممکن است.

تولید کننده فولاد آیین صنعت

کارخانه تولید آهن و فولاد جهان سپاهان

مجموعه آهن و فولاد جهان سپاهان، یکی از بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد می باشد که از نیروهای متخصص و جوان بهره برده است تا بتواند محصولاتی با تنوع بسیار بالا و کیفیت فوق العاده را با قیمتی مناسب ارائه کند. در این راستا، هموارده رضایت مندی مشتریان را در برنامه داشته و خدمات پس از فروش را به خوبی و در کیفیت عالی ارائه نموده است. به گونه ای که توانسته است به صنایع مختلفی در این حوزه، یاری برساند.

کارخانه تولید آهن و فولاد جهان سپاهان

شرکت پرشین فولاد آریا

گروه صنعتی پرشین فولاد، یکی از بهترین تولید کنندگان فولاد است که از سال 1365 فعالیت خود را شروع کرده و اقدام به تولید میلگرد در اندازه های مختلف نموده است. این شرکت که در تاکستان قزوین راه اندازی شده است از امکانات حمل نقل متفاوتی بهره می برد تا بتواند انواع میلگر و پروفیل را به خوبی در بازارهای داخلی و خارجی توزیع نماید. این شرکت که با سرمایه خصوصی راه اندازی شده است، پروژه های بزرگی را در بخش ساختمان سازی و زیربنایی اجرا نماید.

شرکت پرشین فولاد آریا

تولید کننده فولاد کاویان گهر سیرجان

شرکت صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان، یکی از بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد است که در حوزه توسعه صنایع حوزه آهن، از معدن تا صنایع پایین دستی فعالیت خود را شروع کرده و از سال ۱۳۹۶ در این بخش خدمت رسانی کرده است. این شرکت که ظرفیت بالایی در تولید آهن اسفنجی کم کربن دارد، توانسته است در این بخش از تقاضای بازار، به خوبی حضور داشته و پروژه های بزرگی را اجرا و تحویل نماید.

تولید کننده فولاد کاویان گهر سیرجان

کارخانه تولید آهن و فولاد خوزستان

یکی از بهترین تولید کنندگان فولاد و بزرگترین عرضه کننده شمش فولاد، شرکت فولاد خوزستان است که در منطقه اقتصادی در شهر اهواز مستقر شده و تولید انواع آهن و فولاد را به روش احیاء مستقیم و کوره قوس الکتریکی در برنامه تولیدات خود قرار داده است. این شرکت که از سال 1368 فعالیت داشته است، تا کنون سهم بالایی از بازار تقاضای آهن و فولاد را در کشور پاسخ گو بوده است.

کارخانه تولید آهن و فولاد خوزستان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان، یکی از بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و در تولید انواع میلگرد ساختمانی در اندازه های مختلف، اقدام نموده است. این شرکت که هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در صنعت فولاد در برنامه داشته است، با خرید ماشین آلات صنعتی از شرکت های معتبر اروپایی توانسته است فعالیت های خود را ارتقاء و گسترش دهد تا بتواند این بخش از بازار را به خوبی پاسخگو باشد.

شرکت فولاد آناهیتا گیلان

تولید کننده فولاد ارس

شرکت مجتمع فولاد آذرآبادگان ارس، یکی از بهترین تولید کنندگان فولاد می باشد که از جمله شرکت های هلدینگ ارس می باشد و در سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت که در صنایع سنگی منطقه صنعتی ارس واقع شده است، با سرمایه مناسب و تجهیزات پیشرفته، اقدام به احداث کارخانه ذوب و ریخته گری پیوسته شمش فولادی نموده است که با تکیه بر دانش مهندسین جوان صورت گرفته و در مدت زمان کوتاهی به بهره برداری رسیده است.

تولید کننده فولاد ارس

کارخانه تولید آهن و فولاد آذرناب خاوری

گروه صنعتی نوردکاران فولادغرب آذرناب خاوری، یکی از بهترین کارخانه تولید آهن و فولاد است که فعالیت های خود را از سال 1381 شروع کرده و در برنامه توسعه خود، تولید محصولات فولادی و نوردی در تبریز را شروع کرد است. این شرکت که از ماشین‌آلات روز دنیا و نیروهای متخصص بهره می برد، در این راستا، موفقیت های زیادی را کسب نموده و توانسته است سهم بالایی از بازار داخلی و خارجی را کسب نماید.

کارخانه تولید آهن و فولاد آذرناب خاوری