نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت | تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب

یکی از الزامات هر آشپزخانه در منزل، استفاده از کابینت ها می باشد که با یراق هایی که بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت می سازند، تکمیل خواهد شد این در حالی است که در برخی از موارد این قطعات از کشورهای دیگر وارد می شود و  تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب آنها را به سازندگان ارائه می کنند. در اینجا برخی از فعالان در این بخش از صنعت معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه یراق آلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت

تولیدکننده یراق آلات کابینت سرو نوین طلوع

شرکت سرو نوین طلوع، یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت است که با نام تجاری امیت فعالیت کرده و توانسته است مطابق با نیاز بازار داخلی در این صنعت فعالیت نماید. این شرکت که از سال 1383 در کارخانه خود انواع ریل پمپی و ساچمه ای را تولید می کند، تنوع و کیفیت را در تولیدات خود منظور داشته و به برندی نام آشنا تبدیل شده است.

تولیدکننده یراق آلات کابینت سرو نوین طلوع

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب تیرکس

گروه صنعتی تیرکس، یکی از فعالان تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب است که با سابقه ای طولانی در حوزه طراحی و تولید دستگیره فعالیت داشته و از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است تا بهترین کیفیت را در تولیدات خود ارائه کند. تنوع محصولات، ماشین آلات پیشرفته و پرسنلی متخصص و با تجربه باعث شده است که تیرکس به عنوان برندی نام آشنا مطرح باشد.

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب تیرکس

تولیدکننده یراق آلات کابینت آراکس

شرکت نگین الماس سرو نوین که با نام تجاری آراکس از سال 1399 فعالیت خود را آغاز کرده است، یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت است که انواع ریل کابینت را طراحی و تولید می نماید. می توانید انواع محصولات این شرکت از قبیل ریل های 27 دو تیکه ، 35 باریک و 42 پهن ار در سایزهای متنوعی از این برند معتبر تهیه کنید.

تولیدکننده یراق آلات کابینت آراکس

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب رویال گستر

رویال گستر، یکی از فعالان تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب است که انواع دستگیره کابینتی و ریل را در اندازه و طرح های مختلف تولید می نماید. کیفیت بالای این محصولات و قیمت مناسب باعث شده است که بتواند سهم بالایی از بازار را از آن خود کند. می توانید برای خرید انواع دستگیره ها و ریل این برند، به سایت آنها سربزنید.

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب رویال گستر

شرکت سزا (SEZA)

شرکت سزا ( SEZA ) یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و واردات انواع یراق آلات کابینت و دکوراسیون برند ایگل را وارد نموده است. این شرکت که تامین کننده موفقی در این حوزه است، با سرمایه گذاری مناسبی، مطابق با تقاضای بازار، تنوع بالایی از کالاها را در این حوزه تامین نموده است.

شرکت سزا (SEZA)

تولیدکننده یراق آلات کابینت فیسا

بازرگانی فیسا یکی از فعالان تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب است که تولیدات خود را در خصوص یراق آلات کابینت و تجهیزات آشپزخانه با با مارک تجاری «فیسا» به بازار عرضه می کند، از سال ۱۳۸۲ فعالیت داشته و با بهره مندی از پرسنلی مجرب و متخصص، در تهیه و توزیع تجهیزات کابینت درکیفیت بسیار بالا موفق بوده و محصولات خود را با قیمت مناسبی به بازار عرضه می نماید.

تولیدکننده یراق آلات کابینت فیسا

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب گروه A.M.A

این گروه که وارد کننده و تولید کننده انواع تجهیزات کمد و کابینت محسوب می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت است گروه A.M.A طراحی و تولید دستگیره درب، کابینت و یراق آلات آن را در برنامه تولید خود داشته و از طراحی های زیبا و مناسب در محصولات خود استفاده می کند. کیفیت بالای این قطعات، اعتبار بالایی را به این برند تجاری بخشیده است.

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب گروه A.M.A

تولیدکننده یراق آلات کابینت بهسازان

بهسازان یکی از فعالان تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب است که انواع یراق کمد،کابینت، ریل، لولا و دستگیره های مخصوص کابین و کمدهای کودکان را تولید می نماید و همواره از مواد اولیه با کیفیت برای محصولات خود بهره می برد. این شرکت که از استانداردهای جهانی در تولیدات خود استفاده می کند، بخش تحقیقات خود را به کشورهایی همچون ترکیه، ایتالیا، آلمان و تایوان اعزام نموده است که از کشورهایی که صاحب نام در این صنعت هستند، تجربیات مفیدی را کسب کند. از همین روست که نوآوری در محصولات این برند، کاملا مشهود است.

تولیدکننده یراق آلات کابینت بهسازان

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب دستگیره ایران

شرکت دستگیره ایران، یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات کابینت است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و انواع دستگیره کابینتی را با تنوع بالایی طراحی و تولید نموده است. شما می توان قطعات دیگری همچون قفل، انواع قلاب لباس، دستگیره های کمدی و … نیز در طراحی و تولید این برند مشاهده کنید. تنوع بالای محصولات باعث شده است که بتوانید با هر سلیقه ای از این برند، قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب دستگیره ایران

شرکت بهریزان

گروه صنعتی بهریزان یکی از فعالان تولید و تامین دستگیره و یراق صنایع چوب است که فعالیت خود را از سال 1355 در حوزه طراحی و تولید قفل، یراق آلات و دستگیره شروع کرده و از پرسنلی ماهر و تکنولوژی روز دنیا بهره ببرد تا محصولاتی با کیفیت بالا را با نوآوری های خلاقانه به بازار عرضه نماید. در نظر گرفتن استانداردهای این حوزه و رضایت مندی مشتریان باعث شده است تا بهریزان به نامی آشنا در این بخش از صنعت تبدیل شود.

شرکت بهریزان